Mamičky zo Serede

A je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von 😞
sisstin
11. jún 2007
evus: já zítra musím na poštu pro ty moje balíčky x-) x-) x-)
evus
11. jún 2007
a co ti pride????
sisstin
11. jún 2007
oblečky na mímo..a různé věcičky :-p
evus
11. jún 2007
tak sa vytesujes....to somsa aj ja,ked mi poslala svagrina veci,hned som vsetko poprala a zehlila a skladala do skrinky pre malu
sisstin
11. jún 2007
já to nemám moc, kam dávat :-S =-)
evus
11. jún 2007
no ani ja som nemala,byvam este u rodicov ale vo svojej izbe som mala pre nu vyhradenu skrinku 😉
lunika
11. jún 2007
no čavte baby
sisstin
11. jún 2007
lunika: čaf 😉
evus
11. jún 2007
viatj Monci,maly uz spi?
lunika
11. jún 2007
takže sisstin čítam tu že sa už pomaličky chystáš na miminko len tak dalej.To ja som všetko nechávala na poslednú chvílku a potom sa mi už moc nechcelo a musela to zamna porobiť mama
sisstin
11. jún 2007
lunika: ale žádné větší věci nemám 😉
lunika
11. jún 2007
malý ece nespí ece sa hrá on nieje zvyknutý tak skoro
evus
11. jún 2007
ja som na tom bola podobne ako ty Monci...vsetko som kupovala mesiac pred porodom....A kde mas manzelicka?A co Misa,ozvala si sa jej?
lunika
11. jún 2007
sistin ani moc vecičiek nemaj ja som všetko čo som videla kupovala a teraz zistujem že niektoré ani nemal oblečené a už sú mu malé ešte ich mám v skrini s visačkou
evus
11. jún 2007
presne tak,nasa tiez vsetko oblecene co so jej pokupovala nemala.Babo z toho rychlo rastie,takze skoda koruniek na tie najmensie veci.
lunika
11. jún 2007
manželíčka mám doma ale už vo štvrtok pôjde do práce teraz mal dovolenku pretože on študuje a dnes mal skúšku poslednú v tomto semestri tak dúfam že ju urobil a bude konečne štvrták
evus
11. jún 2007
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej a co studuje?ty mas tiez vysku?
lunika
11. jún 2007
nie ja vyšku nemám a on študuje na ekonomickéj univerzite v bratislave
evus
11. jún 2007
takze z neho budes mat inziniera 😃 ako ja mam.A kolko mas rokov?
lunika
11. jún 2007
áno to budem teda dúfam ja mám 21 rokov
sisstin
11. jún 2007
jsem tu..byla jsem ve sprše 😉
evus
11. jún 2007
Monci,ty si sa tiez skoro vydavala.Ale nelutujes,ze?A cakala si uz maleho,ked ste sa brali?
sisstin
11. jún 2007
já jsem svobodná :-N
evus
11. jún 2007
sisstin,mozno dlho nebudes 😉
lunika
11. jún 2007
áno to teda som sa velmi skoro vydavala ale vážne nelutujem. a malého som už čakala bola som v 3 mesiaci a svadbu sme mali 8 jula takže budeme mať o mesiac rok
evus
11. jún 2007
tak to gratulujem,my to uz tahame treti rok,ja som otehotniet nemohla,ale nakoniec sa po polroku snazenia podarilo
sisstin
11. jún 2007
evus: pul roku není zas tak strašně dlouho 😉
lunika
11. jún 2007
velmi pekne dakujem evka už sa to blíži že? už za chvílku budeš seredankam už sa moc moc teším
evus
11. jún 2007
to nie je,ale kazdy mesiac som revala na wc-ku ked prisla mrska,strasne som tuzila po babatku a nakoniec som sa na to vykaslala,hadam nejako bude a o mesiac na to som ostala v tom 🙂 .
lunika
11. jún 2007
sisstin: a ty prídeš nás niekedy pozrieť do serede?

Začni písať odpoveď...

Odošli