Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
14. okt 2010

@mexx vak som nakoniec ani nezobrala zda sa mi praktickejsia satka,nakolko tam mas obe ruky volne, a pri vaku sa vraj musi stale jednou rukou pridrziavat.Tak som si nakoniec zobrala len satku, mam 4,6m Hopediz a parada.Tak daj vediet ja som doma a cislo mas🙂

elinka27
14. okt 2010

@eviitka ja som tam rodila obe moje deti a som spokojna,neviem ale mne je Ga nesympaticka ale to je asi vec nazoru a okrem toho v TT maju aj JIS pre novorodencov a v pripade potreby je tam izba pre matky aby si tam mohla byt s babom, ak sa nieco ale zomelie s babom v Ga tak ho prevazaju myslim do Nitry ci kam na JIS a ty ostavas v GA ,.nechcem mysliet na najhorsie ale zazila som to a preto by som volila opat TT

eviitka
20. okt 2010

no kde ste vsetky tehulky zo serede?? to soom zatial sama??s kym budem kocikovat?,

mexx
20. okt 2010

Tak ja tehu nie som, ale kocikovat mozme. 😉

eviitka
20. okt 2010

@mexx a kde byvas v seredi? nieze sa za tebou vyberiem a uz budem mat 3 km odkocikovane 🙂)

mexx
20. okt 2010

Na Pazitnej. 🙂

evus
20. okt 2010

caute babyyyyyyyyyyy...ak by ste niektora vedela pomoct,zhaname podnajom 2-3 izbovy zariadeny a v Seredi nikde nic nemozme poriadne zohnat,uz som prezrela komplet vsetky stranky,dala som si inzeraty a nikde nic.Podarilo sa nam po roku a pol predat byt a kym postavime dom,tak musime ist do podnajmu.Vdaka za pomoc.

eviitka
20. okt 2010

@mexx okej,ja na Garbiarskej,to zvladame..

elinka27
21. okt 2010

@eviitka @mexx baby byvam v Seredi uz to budu v marci 4 roky,ale netusim kde je Garbiarska a kde Pazitna?Ja byvam na A.Hlinku 😀

mexx
21. okt 2010

Eli... 😀 Garbiarska je tam, ako je napriklad Materske centrum. 😉 A Pazitna je hned za Progresom, tie tri baraky a rodinne domy. 😉

elinka27
21. okt 2010

@mexx jaj takze ty nebyvas tak daleko odomna, tak potom nechapem preco sme sa este nestretli ta tvoja satka k tebe sama nedokraca 😀 musim ti ju nejak dorucit,kazdy den chodim koickovat tak sa mozeme stretnut napriklad na pol ceste tam je taky priestor s lavickami maminky tam vencia ratolesti to je na pol ceste akurat

mexx
22. okt 2010

Eli, som ta dnes videla. My sme stali pred barakom a decko nam este islo listie nahanat po trave, tak sme cakali, kym sa vyburi, ze pojdeme uz domov. A ty si isla po druhej strane. Len kricat sa mi nechcelo... 😅 😉

elinka27
22. okt 2010

@mexx myslis tam co bola pod stromom ta velka kopa listia?a vela deti?to ste boli vy?a tam byvate ci nie?lebo si pisala ze byvate dalej ci nie?

mexx
22. okt 2010

No hej, bolo tam viacero deciek, a davali listie na kopu...a nas Vilo tam okolo nich behal a rehotal sa ako kon. 😀
My byvame v tom tmavo zelenom, hned od kraja od cesty prvy vchod. 🙂

elinka27
23. okt 2010

@mexx takze si hned cez cestu?ja umrem hlavne ze nemame stale cas sa stretnut!

mexx
23. okt 2010

Eli, a ty byvas v ktorom? 😕 Ja som si furt myslela, ze az tam dalej, na opacnom konci... 😅

elinka27
24. okt 2010

@mexx su tam take tri tehlove so sikmymi strechami rovnobezne s cestou,ja byvam hned v tom prvom,cez okno cez cestu mam bytovy podnik 🙂 takze sme cez cestu moja

susan32
3. nov 2010

Ahojte. Bola by som rada keby ste dali hlas môjmu synčekovi na uvedený link http://www.hracky-fisher-price.sk/archiv/1-kolo... kliknutim na tlačitko Pači sa mi to. Rada pošlem späť hlas ked bude nejaka súťaž.
Ďakujem

elinka27
8. nov 2010

@lunika este stale nic?🙂

eviitka
8. nov 2010

baby je v seredi nejkake cvicenie pre tehotne???

elinka27
9. nov 2010

@eviitka v materskom centre byva,ale presne kedy neviem pozri si stranku www.mamaklub.sk tam su kontakty popytaj sa

eviitka
9. nov 2010

@elinka27 dikes,ale stranka bola zla,spravna je http://www.azet.sk/firma/282271/materske-centru...
tam ich je vela a nejake aj budu byvat

elinka27
9. nov 2010

@eviitka no uz si presne nepamatam tu stranku,ale hlave ze si to nasla🙂

eviitka
13. nov 2010

nasla a zacina sa cvicit teraz v pondelok o 13ej ,asi hodku a pol ,vedie to sukromne p. Nadaska v materskm centre,bude to byvat pon a stv. Od noveho roku ale aj materske centrum planuje svoje cvicenia pre tehotne,zrejme vo vecernejsich hodinach,lebo tieto su nevyhovujuce pre prac.matky,co celkom nechapem

elinka27
15. nov 2010

@eviitka no ked nejaka mamina co caka pracuje tak jej nevyhovuje ist cvicit o 13tej ked je v praci.JA som pri prvom bola na PN tak som v ramci vychadzok a odporucania lekara cvicit chodila,pri druhom som chcela chodit,ale nemala som kam dat syna tak som necvicila,keby to bolo vtedy vo vecernych hodinach tak s malym je manzel ked pride z prace a ja som mohla ist cvicit.Takze zmenu hodin kvitujem 🙂

eviitka
15. nov 2010

presne to som sa pytala,ako k tomu dojdu mamy,co su zamestnane..neviem,tam boli baby tesne pred porodom a jedna sla rodit vo februari a bola na PN..uvidime,kolko nas bude vo stv...

eviitka
4. dec 2010

ahojte,baby,chcem prestupit od gynekologa v Tt asi k neikomu tu do Serede,odporucite mi niekoho? Je Kral ok?dajte vediet.

mexx
4. dec 2010

No Kralovi by som po celej tej jeho afere z posledneho obdobia urcite nesla. 😀 😅 A v Seredi je vobec niekto okrem neho a Čima a Čimovej? 😕
Ja zatial stale patrim jednemu v Sali, uz odtial odchadzam celu vecnost, nejak sa neviem dohrabat. Uz som si aj trikrat vybrala niekoho ineho, ze pojdem tam, ale stale som sa k tomu nedostala, a nakoniec som vzdy este aj zmenila nazor na daneho lekara (na zaklade skusenosti kamosiek). 😅 Ale teraz uz mam definitivne vybraneho Fera Janicka. Som povyzvedala, kde sa dalo, a zatial ani jedna negativna info, tak sa tesim. Je to kamaratov brat, byva tu v Seredi, teraz robi v nemocnici v Galante, ale chysta sa otvarat ambulanciu v Seredi. Ak sa nic nezmeni, mal by otvarat niekedy na jar alebo v lete, aspon tak povedal... 😕

eviitka
6. dec 2010

@mexx a aku mal Kral aferu?bola som unho dnes,drzal mi kazel o PNkach,otras..nejako to tam vydrzim,podsttane je,aby urobil vsetky vyseterenie a zdarne ma doviedol k porodu.objednam sa asi aj na 3 D ultrazvuk do HC,nech ma aj drahy zazitok

mexx
6. dec 2010

No, od Krala teraz baby utekaju, lebo si pobudol na psychiatrii. 😅 Som si najprv myslela, ze to je len nejaka blbost, ja som to pocula akurat tak Lola v meste vykrikovat, a to zas Lolo toho nakeca... 😀 Ale potom mi to potvrdili viacere baby, co k nemu chodili. Furt do seba tlaci vselijake lieky, tak ma vraj celkom slusny zavislacky problem, a potom mu z toho tak preplo, ze ho museli zobrat na psychiatriu. Keby si tam len isiel na chvilu oddychnut, asi by nikto nevedel, akurat ze jemu to tak blbo vyslo, ze mu ruplo priamo v ordinacii, urobil nejaky cirkus, a normalne ho v sanitke odviedli v kazajke priamo na oddychovy pobyt... 🤐 Bavila som sa na tom dobre a dlho som myslela, ze blbost, ale ked potvrdili priamo pacientky, aj take, co videli... 😒 Teraz od neho strasne vela zien prave preto odislo, aj kamoska sa rozhodla odist, a este robil sceny, ze on jej neda kartu, ako si to ona predstavuje, ze chce zmenit doktora, nech sa neposerie z toho, ze si mysli, ze u ineho bude lepsie... 🙄 Osobne by som ani predtym k nemu nesla, lebo uz tolkym babam co poznam tolko dovrzal, ze som ani neskusala... 😝 (Napriklad minuly tyzden mi kamoska hovorila, ako jej zaziva vypaloval cystu. Potom mala stale bolesti a krvacala, a on jej nechcel verit, ze nech nevymysla. Tak isla k Havrankovi do GA, ten ju pozrel, a zistil, ze ma dost hnusnu ranu na krcku maternice. Cysta bola dobry kus dalej...)
Tak pockam u tohto svojho, ked uz som sa tolko odhodlavala, a pojdem potom k Ferovi. Musim zistit, kde presne to bude mat, zatial viem len tolko, ze by to malo byt buduci rok do leta a bude mat aj vsetky mozne pristroje priamo u seba (aj 3D/4D). 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre