• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

@katarina_04 Bambula dobre, len teda trosku choro aj ona, sice teplotu mala len v nedelu trosku zvysenu, zato chrchlavy kasel ju drzi viac. :unamused: Ale zatial nic horibilne, tak dufam, ze to pomaly aj prejde (alebo aj rychlejsie to moze prejst). :slight_smile:
A tak celkove by som bola rada, keby sa jej uz nasli novi rodicia, nech moze ist do svojej vlastnej rodiny a pekne si tam rast. :slight_smile:
3. feb 2011 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx ....a koľko ju už máte doma? no asi by bolo pre ňu najlepšie, nech si zvykne a zostane len v rodine, u ktorej bude vyrastať..... :slight_smile:
3. feb 2011 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina_04 Ak dobre ratam, tak 3 a pol mesiaca. :slight_smile: Tesime sa z toho, ze je u nas a nemusi trpiet v domove, ale predsa len by jej bolo najlepsie v rodine nastalo. Pri Emke nam to islo rychlo, ona u nas bola len dva mesiace, takze mne sa to teraz zda uz dlho. Pritom priemerne byvaju deti v profirodinach tak polroka (tie casovo lepsie a sikovnejsie deti nam vylepsuju priemer, niektore su aj rok a viac). :pensive:
3. feb 2011 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A v Seredi to co, vymrelo? :sweat_smile:
16. mar 2011 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx ahoj, no my sme boli si boli v nemocnici pre malú princezničku :slight_smile: a už sme doma a vytešujeme sa jej
ale inak neviem čo je v seredi...a ako sa mávate vy?
16. mar 2011 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina_04 Tak vy uz ste stastni rodicia? :dizzy_face: Gratulujeme, a vela zdravicka zelame, a rychlo si na seba zvyknite... :wink:

U nas nove nic moc, vsetko po starom, jedno dieta ako dive vajco, druhe dobrucke...a vsetci v pohode. :slight_smile:
16. mar 2011 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mexx ďakujeme :grinning: snažíme sa si spraviť nejaký ten režim....ale inak je všetko OK....
no vy tom máte tak aj aj :grinning:
18. mar 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina_04 Len si to uzivajte, cas strasne rychlo leti, sa nenazdas a bude to velke dieta. :wink:
19. mar 2011 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim vas seredanky ;) tusim je to tu nejake vymrete :slight_smile: chcem sa spytat, chodi niektora z vas s deturencami do materskeho centra?
21. apr 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanou Ja sa tam tak milion rokov chystam, este sme neboli ani raz. :grinning:
22. apr 2011 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx tak to sa pekne cita :grinning: tak ked sa dostahujem spat do seredi, tak sa mozeme vychystat spolu :wink: :grinning: som zvedava ako to tam funguje a ci maju aj nejake kruzky pre deturence...
26. apr 2011 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo mamicky seredanky...to je tam az take vymrete??? to nebudem mat ani s kym vybehnut von ked tam pridem? :confused: :confounded:
5. máj 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sereďanky, ja sem chodím len sem tam - mám také milé povinnosti, naša mála Sofia, a nedokážem sem zabehnúť častejšie..... a čo je nové?
5. máj 2011 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina_04 cau..som ta videla raz kocikovat:grinning: (z auta) ..uz ste boli s emily? ako rastiete? kolko uz ma mala?
14. máj 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siss_sz ahoj....fakt? hej boli sme kočíkovať spolu a chystáme sa ešte ale nejako nám to nevychádza sa dohodnúť, stále niečo máme. no už máme 4 kg a v stredu ideme na poradňu tak som zvedavá, že ako ideme ďalej.... a čo vy? Danielko už musí byť veľký chlapisko :wink:
14. máj 2011 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina_04 no veru..my uz 4780...ale tak sa dobre rozbehla, malaaa :wink:
zavolajte aj mna kocikovat, dobehnem z GA :wink:
14. máj 2011 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, keď sa dohodneme tak zavoláme....a dáš číslo?
14. máj 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katarina_04 dobry napad:grinning:
14. máj 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanou ja sa hlaaaaasim, nuda vonku samej mi je, aj s mexx som par krat bola, aj bolo fajn,ale jej krpec otlka furt toho mojho :grinning: :grinning:
16. máj 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, neviete mi poradit v seredi kde su nejake cvicenia pre tehotne? od dnes som na materskej a rada by som nieco robila, nudim sa doma :slight_smile: dakujem
30. máj 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka27 a kam chodite von? Ja ohehnem par krat centrum serede ;) a potom skoncime bude na ihrisku alebo v parku s malou...tak sa mozeme niekedy stretnut :slight_smile:

lenja01 cvicenia pre tehotne by mali organizovat v mama klube.... - si myslim...ale kedy to tam konkretne byva, tak to ti veru nepoviem...ale mam to za rohom, tak ak pojdem okolo mozem precitat ci o tom nieco nepisu :slight_smile:

mexx vidim to tak, ze ani ja sa tam nevychystam :wink: a von kam chodis s deturencami? Nebyvas ti nahodou niekde pri autobusovych zastavkach? Ja ta tusim poznam :grinning: teda aspon z videnia urcite :wink:
31. máj 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanou Volakedy som byvala na Namesti, teraz uz byvame za Progresom. :wink: Tak je mozne, ze ma poznas, niekedy mam pocit, ze ma pozna tolko ludi, o ktorych ja netusim... :sweat_smile: :grinning: :wink:
My chodime bud k nam pred barak na to ihrisko (ale to vacsinou uz ked je muz doma, tam ma decko volako vela podnetov a nestiham ho chytat), alebo sa presmrdkame do parku a tam moze lietat. :slight_smile:
31. máj 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanou my chodievame tiez tak okolo Serede, centrum, park, ihrisko, pieskovisko, mozeme dat stretko a moze sa aj @mexx pridat, ak sa nase ratolesti zasa nepobiju :grinning:
2. jún 2011 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elinka27 Sak dam tu svoju ratolest na retaz asi. :grinning:
2. jún 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...tusim tu maju vsetky maminy jednu trasu :D ...ale najzaujimavejsie je na tom to, ze malo kedy nejaku stretnem :grinning: tak baby dohodnite sa, ked sa vy teda poznate a dajte vediet, kedy by ste mohli prist, dajme tomu do toho parku, alebo niekde na ihrisko...ved mne je to v podstate jedno :wink: ja sa k vam velmi rada pridam, spoznam tu novych ludi a moja dcerusa si najde aspon novych kamaratov :wink:
3. jún 2011 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanou a kde ti vlastne byvas?lebo mi s @mexx kusok od seba da sa povedat
3. jún 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka27 ja byvam za namestim pri hradzi, takze da sa povedat, ze na opacnom konci :D inak riadne sa nam pocasie pokazilo vrrr
9. jún 2011 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@yanou to sa veru pokazilo, normalne im dam bundy von prechodne, aby sme nezmrzli.Si pripadam akoby bol oktober a nie jun :-/
9. jún 2011 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ak vam to nie je proti srsti a chcete, hodte like mojej kolegynke Magimary. :wink:
http://www.modrykonik.sk/forum/tema/vyhraj-v-predajni-planeo-bratislava-raca-2/?page=1#post-59388204
12. jún 2011 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viete mi poradit nejaku dobru a lacnejšiu zubarku? na porovnanie cien - u mojej zubarky platim za velku bielu blombu 30-40€, pri mrtvom zube 1koreňová výplň 30€ a napr. kovovo-keramická korunka aj s čapon 210€ ... má niekto niečo lacnejšie?
GA, Sereď... Ďakujem :wink:
17. jún 2011 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok