Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

zlatka0604
29. sep 2012

mamičky zo Serede pridajte sa dňa 6 oktobra o 14-tej hodine na podporu https://www.facebook.com/IvanaBoorovaChceSvojeDeti bude sa konať paralelný protest prosím zdielajte a pozývajte s okolitých dedín a miest čím viac nás bude tým lepšie ďakujeme za pomoc

zoescott
20. okt 2012

@lenkaleg ja som sa od Galetovej odhlasila, nebola som s nou spokojna. Teraz som u Jendrisakovej, a tu mozem len odporucit.

elinka27
22. okt 2012

ahojte, moc sem nechodim, len som chcela dat do povedomia, ze v novembri pre tehulky a tie co planuju dietatko otvarame kurz pripravy na dojcenie. Zaciname 5.11.2012. Nechcem sem davat odkazy na stranku, ale pokial mate zaujem o blizsie info, tak mi napiste IP. Kurz vedu certifikovane poradkyne dojcenia 😉

akab
13. nov 2012

V materskom centre v Seredi bude vo štvrtok 15. 11. burza noseného i nového oblečia pre detičky. Info na priloženej foto.

katarina_04
5. dec 2012

ahojte miminy...nie je náhodou niektorá z Vás Avon Lady, alebo nepoznáte nejakú??? ďakujem

siss_sz
10. dec 2012

@katarina_04 katka ja som..co potrebujes? 😉

siss_sz
10. dec 2012

@katarina_04 a este si tu? ...tak tusim dotiahnes do konca tentoraz... 😉

erikababula
17. dec 2012

Ahojte nejaka mamina zo Serede s dietatkom na spolocne prechadzky pokec?

anncovicka
19. dec 2012

Ahojte. Absolvovali ste niekto psychofyzickú prípravu na pôrod v mamaklube v Seredi? Aké to je? A od ktorého mesiaca je najlepšie začať? Ďakujem.

siss_sz
19. dec 2012

@anncovicka ja som z GA a chodila som pri oboch...je to super... velmi odporucam, plati sa 3€ na cvicenie, co je aj velmi dobra cena...

anncovicka
20. dec 2012

@siss_sz A od kolkeho mesiaca si zacala?

siss_sz
20. dec 2012

@anncovicka myslim ze okolo 24... ale ved hocikedy je dobre zacat, 😉

zuzi1409
10. jan 2013

@erikababula ahoj, aj ty si sa presťahovala do Serede ako pozerám 🙂 ako sa ti tu páči?

erikababula
10. jan 2013

@zuzi1409. Ahoj no je to v pohode ja sa do nikoho nestaram,pocula som vela veci o tomto meste ale ja sa nestazujem zijem tu 4roky.ty si zo Serede?

mirkacik
6. feb 2013

ahojte.je tu nejaka osobka,priamo zo Serede? rocnik 1980-81? zhanam info o jednej babe a uz neviem kde ju mam hladat

siss_sz
6. feb 2013

@mirkacik skus...ja som sice z GA, ale chodila som tam do skoly..a este @jansticka myslim... 😉

mirkacik
6. feb 2013

@siss_sz hladam byvalu spoluziacku.vola sa Martina Karkušová.teda neviem ci sa nevydala a nema ine priezvisko.viem ze mala sestru Nadu

jansticka
6. feb 2013

@mirkacik poznam ju. vidam je obcas v meste. martina ma uz asi aj druhe dietatko. ja som vzdy v aute tak som sa s nou dlho nebavila ale myslim ze je v pohode 🙂

siss_sz
6. feb 2013

@mirkacik no tak ja nic ☹ ale este sapopytam spoluziacok a spluziakov 🙂...

mirkacik
6. feb 2013

@jansticka to fakt?? a naaaahodou nevies ci ma ine priezvisko??lebo ani na fb ju neviem najst.skus ju najblizsie kopnut do clenku a nejaky kontakt na nu zohnat 😀 ona bola super kamoska..a po strednej sme stratili kontakt nejako

mirkacik
6. feb 2013

@siss_sz veeelmi by som sa tomu potesila

jansticka
7. feb 2013

@mirkacik neviem nic. ale ked ju stretnem tak ju zastavim a vsetko ti vyzistim 😀

mirkacik
7. feb 2013

@jansticka budem veeelmi rada 😀

ericca83
27. feb 2013

ahooooojte 🙂 ja som tu nová.....neviete mi náhodou poradiť dobrého zubára v Seredi, ktorý je príjemný na deti? Ďakujem 😉

lenkasop
1. mar 2013

@ericca83 ahoj my chodíme s Kikou k Sabovej, sú tam úplne v pohode 🙂

sunflower201280
5. mar 2013

Ja chodím s malým ku Garčekovi! Spokojnosť! 🙂

michala11111
23. mar 2013

Ahojte je tu nejaká budúca mamička, ktorá má termín okolo oktrobra 2013??

anncovicka
25. mar 2013

Ahojte. Viete mi poradiť dobrého pediatra v Seredi? Zatiaľ mi odporúčali MUDr. Taškú a Kuzniarovú. Aký je váš názor? Ďakujem.

zuzi1409
23. máj 2013

@sunflower201280 mozem sa opytat ci ten zubar Garcek robi tam pri autobuske? a je dobry? to je sukromník asi, ze? drahý je?

zuzi1409
23. máj 2013

@anncovicka ja chodim k Fodorovej a som spokojna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre