Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

sisstin
11. jún 2007

lunika: no od Jula bych mohla..ale že by se mi teda chtělo 😖 😕 jako za váma jo...ale nechci být u tchyně 🙄

evus
11. jún 2007

tak ja uzodpocitavam dni...Posledny junovy vikend odchadza majitel prec a prvy julovy vikend sme tam ako na koni,takze ma pozeraj Monci pred bytovkou.

lunika
11. jún 2007

ok evka už aby to bolo

evus
11. jún 2007

uz to hadam bude,este tri tyzdne,inak teraz v piatok pridem do serede kuknut byt,ze ako vyzera a aky nabytok don kupime(to manzel nechava na mne).Nebudes sa prechadzat niekde vonku?

sisstin
11. jún 2007

já budu minimálně do konce roku doma ještě 😕

lunika
11. jún 2007

ved mi potom zavolaj a ja určite vídem von

evus
11. jún 2007

sissti,ale ked prides ukazat maleho svokricke,nezabudni sa nam ozvat,aj my ho budeme chciet vidiet.

sisstin
11. jún 2007

evus: má smůlu..já nepojedu takovou dálku s malinkatým miminkem..a ještě v zimě..vlakem a pak busem 🤐

evus
11. jún 2007

Monci,ak vyjde cas,urcite sa ozvem,lebo uz aj k Miske som pozavata na kavu,ale hadam budem stihat a neviem aka bude mala,ked nie,napisem ti aspon sms.

evus
11. jún 2007

sissti...nemate auto???to my sme mali tiez taky problem,ale teraz ho uz musime kupit,lebo bez neho by sa to nedalo...s tymi peniazmi to je strasne

sisstin
11. jún 2007

evus: nemáme..mohl mít firemní..nechtěl, že by ho zase někde rozmlátil 😉

lunika
11. jún 2007

super a ked to nevíde tak nič ved si ešte užijeme kočíkovania a serede

evus
11. jún 2007

sissti a co sa mu uz podarilo rozbit?

sisstin
11. jún 2007

evus: to už je asi dlouho 😉 tuším dvě auta..to byl ještě mladej a blbej 😉 on ho ani moc nepotřebuje..když se to tak vezme 😕 a sem jezdí vlakem..je to mnohem mnohem levnější a na hodiny je to stejné 😉

evus
11. jún 2007

Monci,dufam ze ano,ze budeme casto spolu vonku,ale aj na kave u nas 🙂 .Ja som taky spolocensky typ,nemam rada ticho a samotu a mala je taka ista,len aby bolo co najviac ludi pri nej.

evus
11. jún 2007

sissti,ako sa ty volas svojim menom?

sisstin
11. jún 2007

evus: Tereza 😉

lunika
11. jún 2007

to som aj ja taká a tiež aj môj malý. a ty si tiež pozvaná kumne na kávu. A aby som nezabudla už si rozmýšlala nad lekárkou pre malú že akú bude mať a tak

evus
11. jún 2007

to je krasne meno,ale take ake je TEREZA,lebo ked to uz niekto "poludsti" uy to nevzynie tak pekne.a ako ta volaju?

sisstin
11. jún 2007

evus: nejradši mám Terezko...Teri taky přežiju..ale nenávidím Terku 🤐 🤐 🤐

evus
11. jún 2007

Nie este som nad lekarkou nerozmyslala,mas tam nejaku dobru?A co ostatni lekari?(zubar,pre dospelych a gynda?)

evus
11. jún 2007

sissti...ja som myslela tiez na to Terka...to sa ani mne nepaci

lunika
11. jún 2007

môj malý má velmi dobrú lekárku dr Fodorovú je velmi milá a dobrá a sestrička mladá a tiež príjemná. pre dospelých je tu chned pod barákom tiež je super môj manžel ked potrebuje kvôli škole PN tak ho hned vypíše.a zubára mám v jednéj dedine tu vedla a gyndu mám v trnave

evus
11. jún 2007

tak vyborne,ja mam tiez fajn lekarku teraz pri malej,ale nic sa neda robit,budem to musiet zmenit...a pre seba si uz nejakych lekarov urcite najdem,to sa toho nebojim.Ozaj,nevies o nejakom dobrom nabytkarstve v Seredi?

lunika
11. jún 2007

je tu jedno super to bola bývalá škola s tuším s dvomi poschodiami a teraz je tam nábytkárstvo také poschodové je super a celkom lacné síce nie až tak ako v europamobel ale je to priatelné

lunika
11. jún 2007

inak je ich tu viacej tuším ešte tri ale tie ceny čo zato pýtajú hrozné

evus
11. jún 2007

myslis meganabytook????a nebola si sa nahodou pozriet v Halasznabytku?ten je tiez vSeredi.Neviem kam mam ist,chcem nakupit lacnejsie,ale zas aby to nebolo nejake jednorazove.

sisstin
11. jún 2007

ten dvouposchoďový nábytek máme u baráku 😉

evus
11. jún 2007

tak to je asi ten mega

lunika
11. jún 2007

Halasznabytok je to tam dosť drahé ale ešte tak celkom dostupné ale je tu Drevona a tý majú strááááášne ceny. v tej škole čo je nábytok tam som kúpila konferenčný stolík zy 1200sk a v drevone ten istý mali za3500sk tak si to porovnaj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre