Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

sunflower201280
24. máj 2013

@anncovicka Ahoj! Môj názor je taký, že by sme potrebovali mladých pediatrov 🙂 . Ja chodím Kuzniarovej. L

sunflower201280
24. máj 2013

@zuzi1409 Ahoj! Je súkromník. Na mňa je milý, citlivý, ešte som sa nestretla u neho s nejakým zlým prístupom. Neviem ako iní, toto je moja skúsenosť s ním. Čo sa týka peňazí, zubár nie je nikdy lacná záležitosť, ale viem, že sú od neho aj drahší. L

anncovicka
24. máj 2013

@sunflower201280 Aj ja si myslím... Si s ňou spokojná? Ja som tiež u nej.

sunflower201280
24. máj 2013

@anncovicka tak 50 na 50. Niektoré veci mi pripadajú ako blud, ale na druhej strane je milá a v kopec veciach dobre poradí. Je pre mňa najlepšia z tých čo sú tam, preto som u nej. Ale tak je to vec názoru, niekto zasa preferuje inú Dr. L

katarina_04
31. máj 2013

@anncovicka ja chodím s dievčatami k Fodorovej a je super...

ericca83
5. jún 2013

ďakujem za odpovede, bola som u Garčeka a aj u Markusovej, ale majú plno, tak mi deti nezobrali. :(....a neviete náhodou aká je zubárka Bartošová, nikto mi nevie povedať, čo som sa pýtala.

maca_p
5. jún 2013

@ericca83 u mladej bartosovej som bola s dvojrocnym. vysetrila ho hned na chodbe, kedze sa prave stahovala do novych priestorov. isla som ho objednat, mal dokonca lizatko v ustach, co mu dala sestricka od zubara, co sidli na dolnomajerskej tesne pred tym, co ma nastval, ked mi povedal, ze on opravovat malym detom zuby nevie a ani nebude!
tak z fleku ako nas prijala medzi dvermi bola mila. ako robi zuby neviem, lebo mu nic nerobila. ale ona a jej sestricka mali krasne kamienky - ozdoby na prednych dvojkach 😉 urcite sa k nej s detmi este vratim.
jaj a treba sa k nej objednat telefonicky. co som videla z chodby, ma krasne zladenu modernu ambulanciu 😀

silviaga
5. jún 2013

Ahojte baby, nevie niektorá z vás náhodou o nejakých jasliach v Seredi, okrem tých ktoré sú pri Fandlyho škole? Pocula som, že by nejaké mali byť v Čepeni, alebo že by sa tam mali v blízkej dobe otvoriť...ďakujem za akékoľvek info...

ericca83
5. jún 2013

@maca_p jee, super, ďakujem, tak skúsim k nej a neviete náhodou či nie je moc drahá, lebo že vraj nemá zmluvy s poisťovňami?

maca_p
5. jún 2013

@ericca83 to neviem, lebo mojmu pozrela do ust medzi dverami a tak to bolo gratis, za stazene podmienky 😀

ericca83
5. jún 2013

@maca_p 😀 no, však uvidím, pôjdem tam a popýtam sa jej. 🙂 A ďakujem za odpoveď 😉

stepanka13
12. jún 2013

Dobry den, prosim vas nenajde se tu nejaka maminka, ktera by poznala pani Janu Zilinkovou zo Seredi? Dekuji velmi pekne.

janlam
8. aug 2013

Ahojte kocky, chodite niektora s detmi k zubarovi v zdravotn.centre Medisaf? Je tam dr.Sabova a este dalsi zubari. Odporucate?

stepanka13
14. aug 2013

Pozna nekdo Janu Zilinkovou ze Seredi?? Podvedla nekolik maminek na MK a penize nevraci....

pslahorova
8. sep 2013

@stepanka13 nepoznam ale keby to das na FB bolo by to fajn nech sa to zdiela.

siss_sz
11. sep 2013

kto by mal v sobotu cestu do GALANTY, pridite si nakupit 😉

baska158
11. sep 2013

@stepanka13 poznám tú babu to by som nikdy na ňu nepovedala ☹

phoebee1
23. sep 2013

Ahojte, su tu mamicky, ktorym deti chodia do skolky v Seredi? V nasej FB skupine Aktívne proti Juvenilnej justícii totiz zaznela jedna velmi zavazna informacia. Citujem:
"dnes v Den pochodu za zivot v KE na sv omsi v kazni Trnavsky biskup Oroch povedal okrem ineho jednu velmi zavaznu vec, ze bol na navsteve v Materskej skolke v Seredi a ze ucitelky mu rozpravali ake tlaky su na nich z vrchu,ako postupovat pri upokojovani nervoznych deti : aby sa vraj deti mohli navzajom dotykat na intimnych miestach ,ktore by im navodilo uspokojenie a tak by sa dieta ukludnilo."
Nemate s tym niekto skusenost, prip. ste o tom nepoculi?

mexx
23. sep 2013

@phoebee1 Moj syn chodi do jednej zo skolok tu v Seredi, ale o tomto som zatial nic nepocula. Pravdupovediac mi ani nenapadlo, ze by sa tam mohlo nieco taketo diat... 😕

elinka27
23. sep 2013

neviem o ktoru presne skolku ide. Ale jedine nam ostava sa opytat priamo v tej nasej...Inak sa pravdu nedozvieme

phoebee1
23. sep 2013

v Seredi by mali byt 3 MS, tak asi jedna z nich.
@mexx normalnemu cloveku take nieco nenapadne. Pridajte sa na FB do skupin Aktívne proti Juvenilnej justícii a https://www.facebook.com/stopjuvenilnejjusticii... a neuverite, co vsetko sa deje.
POzrite si napr. toto video:

https://www.youtube.com/watch?v=mtPUTh1BqhA
ani_sama_neviem
25. sep 2013

ahojte ak mozem rada by som sa k Vam pridala tiez byvam v Seredi no niesom Seredanka tkaze tu nikoho nepoznam ale rada by som sa spoznala s nejakou maminou v mojom veku ktora ma tiez drobca v tom podobnom veku ako ja 🙂

ani_sama_neviem
25. sep 2013

a este mam taku otazku : moja mala chodi na ms murgasovu tu v seredi no my by sme radsej chodili na komenskeho a sa njde mamina co by chcela vymenit s nami vraj sa to tak da ) tak budeme len radi 🙂

kikula333
6. okt 2013

Baby prosim vas je tu z vas niektora ktora chodi doktorke Fodorovej a nedala ockovat svoje dietatko?
Ďakujem

mimik9911
7. okt 2013

@ani_sama_neviem mala by si napisat, kolko rokov ma tvoja malinka aj ty, ked hladas v podobnom veku, xixi 🙂

ani_sama_neviem
7. okt 2013

@mimik9911 jaj az terza som si uvedomila ze neni vidno moj vek :D takze mam 21 a malinka ma za necele dva mesiace 3 rocky a chodi uz do skolky 🙂

mexx
7. okt 2013

@kikula333 My chodime k Fodorovej, najmensieho sme zatial vobec neockovali, ale bolo to na odporucanie odbornych lekarov, takze doktorka sa nad tym vobec nijako nepozastavovala, hned sama povedala, ze ockovat sa nebude. Inak skusenost s tym, ze nechcu ockovat sami rodicia, nemam...takze neviem povedat. 😕

ivushqa
7. okt 2013

@mimik9911 ahoj maminka zo Serede 🙂

kikula333
7. okt 2013

@mexx Ďakujem 🙂

mimik9911
8. okt 2013

@ani_sama_neviem no tak ja som uz v inej vekovej kategorii 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre