• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

No nic,pojdem ja popzerat,co kde je a nieco hadam povyberam.Ja som len pozerala ich stranky a maju tam pekny nabytok,ved uvidime.Babenky iem ja drichmat,lebo zajtra budem ako matoha.Zajtra vecer tu budem,tak dobehnite,aby som sa tu sama nenudila.
11. jún 2007 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok tak dobrú evka a dobrú siss
11. jún 2007 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já taky pomalu půjdu..tak dobrou noc :wink:
11. jún 2007 o 23:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby,mozem sa k vam pridat?V Seredi byvam uz od marca,prestahovali sme sa sem z Trnavy,lebo su tu lacnejsie byty.Kedze som tehotna a mala som stres v praci,tak ma lekar nechal doma,a zacinam sa nudit,poriadne tu nikoho nepoznam a samej sa mi nechce prechadzat.Vy uz mate ason detiska a nieje vam tak smutno :slight_smile:
12. jún 2007 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka: ahojky :wink: jinak jsem si myslela, že Sereď je okres Galanta..ale pak mi řekli, že prý Trnava :confused:
12. jún 2007 o 11:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim,ze je to okres Galanta, pretoze aj auta tu maju galantsku znacku, a ked potrebujes nieco vybavit napriklad novy OP, tak ides do Galanty.Podla mna je to urcite okres Galanta :slight_smile:
12. jún 2007 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka: no taky jsem si všimla, že každej tam má GA..tak nevím teda :confused: a vše se chodí vyřizovat do Galanty... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ..ale holky mají v pase taky Trnavu...v jaké ulici bydlíte? :wink:
12. jún 2007 o 11:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to Trnavsky kraj,ale okres Galanta. My byvame na A.Hlinku to je za hotelom Hutnik
12. jún 2007 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli: tak to nevím, kde je...my u Kolkarne..kousek od autobusáku :wink: já musím jít do práce :angry: ale večer se ozvu..tak hezký den :dizzy_face:
12. jún 2007 o 11:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den aj tebe, pa :slight_smile:
12. jún 2007 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj eli,vitaj medzi nami...ja cochvila dorazim do serede,tak sa hadam potom budeme stretavat. :slight_smile:
12. jún 2007 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko, je tu niekto?evus dakujem
12. jún 2007 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu,ale jednym ockom pozeram Pestunku...
12. jún 2007 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Evička :dizzy_face:
12. jún 2007 o 21:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si zasa odskocila, k pocitacu kym zacne Mafstory
12. jún 2007 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooj Terezka....Aj u vas chodi nieco take ako u nas Pestunka?Inak ako sa mas?
12. jún 2007 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus: jojo..u nás to bylo dřív..ale Chůva v akci..ale Pestunka je líp udělaná :wink: v práci to bylo na prd..jsem se ani nedostala na pauzu..takže jsem umírala hlady celé odpoledne :angry:
12. jún 2007 o 21:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka,a v praci netoleruju,ze si tehotna?
12. jún 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Paneboze,chuda babo v brusku...Zamestnavatel na to neprihliada,ze cakas babo a potrebujes obcas pauzu?
12. jún 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli: ne :angry: :angry: :angry:
12. jún 2007 o 21:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,asi si niekoho vsimnu,az ked opadnes.Nemozes sa porozpravat s veducou?Ved to nieje dobre ani pre teba ani pre maleho. :frowning2:
12. jún 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,ty kde pracujes?
12. jún 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla mna by na teba mali brat ohlad aj podla zakona je to tak...Co to tam u susedov mate za zamestnavatelov????
12. jún 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus, ja pracujem v banke,ale odkedy som sa dozvedela,ze som tehotna ostala som PN,pretoze by ma cakalo to iste co Terezku.Ludia si myslia,ze fungujes na baterky,vobec neberu ohlad,ze si smadna potrebujes jest,alebo ist na wc
12. jún 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus: to je jedno..jestli na SK nebo tady..hypermarkety jsou otrokáři všude :wink:
12. jún 2007 o 21:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAAAAAAA,takze ani u nas zakony nefunguju,ja som bola od zaciatku na PN,koli rizikovemu tehotenstvu.
12. jún 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka, tie veciciky pre miminko ti prisli?
12. jún 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli: tak kdybych dělala v kanclu..tak mě ani nenapadne jít na PN, ale já dělám v obchodáku..celej den stojím a tak..ale moje Dr. mi kontrolku dát nechce :angry:
12. jún 2007 o 21:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus, ja som uz raz potratila a preto som sa jednoducho rozhodla,ze ziadne peniaze mi nestoja za to aby som to zazila este raz.Okrem toho som mala v praci stale stresy.Plnenie planov,ranne porady o 7.00 a potom vecer po pracovnej dobe.Nepravidelne stravovanie a pod.A kedze sme sa prestahovali do Serede a pracu mam v Trnave,takisto tie nahanacky na vlak ci autobus mi neprospievali.Nikdy som neskoncila nacas,klienta jednoducho nezaujima,ze mas po pracovnej dobe a vyhodit ho nesmies
12. jún 2007 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi: jo..ale byla jsem líná jít ráno na poštu..a zítra nepůjdu taky..protože jdu na dodělávku nehtů :slight_smile:
12. jún 2007 o 21:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok