Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
11. jún 2007

No nic,pojdem ja popzerat,co kde je a nieco hadam povyberam.Ja som len pozerala ich stranky a maju tam pekny nabytok,ved uvidime.Babenky iem ja drichmat,lebo zajtra budem ako matoha.Zajtra vecer tu budem,tak dobehnite,aby som sa tu sama nenudila.

lunika
11. jún 2007

ok tak dobrú evka a dobrú siss

sisstin
11. jún 2007

já taky pomalu půjdu..tak dobrou noc 😉

elinka27
12. jún 2007

caute baby,mozem sa k vam pridat?V Seredi byvam uz od marca,prestahovali sme sa sem z Trnavy,lebo su tu lacnejsie byty.Kedze som tehotna a mala som stres v praci,tak ma lekar nechal doma,a zacinam sa nudit,poriadne tu nikoho nepoznam a samej sa mi nechce prechadzat.Vy uz mate ason detiska a nieje vam tak smutno 🙂

sisstin
12. jún 2007

elinka: ahojky 😉 jinak jsem si myslela, že Sereď je okres Galanta..ale pak mi řekli, že prý Trnava 😕

elinka27
12. jún 2007

myslim,ze je to okres Galanta, pretoze aj auta tu maju galantsku znacku, a ked potrebujes nieco vybavit napriklad novy OP, tak ides do Galanty.Podla mna je to urcite okres Galanta 🙂

sisstin
12. jún 2007

elinka: no taky jsem si všimla, že každej tam má GA..tak nevím teda 😕 a vše se chodí vyřizovat do Galanty... 😅 😅 😅 ..ale holky mají v pase taky Trnavu...v jaké ulici bydlíte? 😉

elinka27
12. jún 2007

je to Trnavsky kraj,ale okres Galanta. My byvame na A.Hlinku to je za hotelom Hutnik

sisstin
12. jún 2007

eli: tak to nevím, kde je...my u Kolkarne..kousek od autobusáku 😉 já musím jít do práce 😠 ale večer se ozvu..tak hezký den 😵

elinka27
12. jún 2007

pekny den aj tebe, pa 🙂

evus
12. jún 2007

ahoj eli,vitaj medzi nami...ja cochvila dorazim do serede,tak sa hadam potom budeme stretavat. 🙂

elinka27
12. jún 2007

cauko, je tu niekto?evus dakujem

evus
12. jún 2007

ja som tu,ale jednym ockom pozeram Pestunku...

sisstin
12. jún 2007

ahoj Evička 😵

elinka27
12. jún 2007

ja som si zasa odskocila, k pocitacu kym zacne Mafstory

evus
12. jún 2007

Ahoooooooj Terezka....Aj u vas chodi nieco take ako u nas Pestunka?Inak ako sa mas?

sisstin
12. jún 2007

evus: jojo..u nás to bylo dřív..ale Chůva v akci..ale Pestunka je líp udělaná 😉 v práci to bylo na prd..jsem se ani nedostala na pauzu..takže jsem umírala hlady celé odpoledne 😠

elinka27
12. jún 2007

Terezka,a v praci netoleruju,ze si tehotna?

evus
12. jún 2007

Paneboze,chuda babo v brusku...Zamestnavatel na to neprihliada,ze cakas babo a potrebujes obcas pauzu?

sisstin
12. jún 2007

eli: ne 😠 😠 😠

elinka27
12. jún 2007

no,asi si niekoho vsimnu,az ked opadnes.Nemozes sa porozpravat s veducou?Ved to nieje dobre ani pre teba ani pre maleho. ☹

evus
12. jún 2007

eli,ty kde pracujes?

evus
12. jún 2007

Podla mna by na teba mali brat ohlad aj podla zakona je to tak...Co to tam u susedov mate za zamestnavatelov????

elinka27
12. jún 2007

evus, ja pracujem v banke,ale odkedy som sa dozvedela,ze som tehotna ostala som PN,pretoze by ma cakalo to iste co Terezku.Ludia si myslia,ze fungujes na baterky,vobec neberu ohlad,ze si smadna potrebujes jest,alebo ist na wc

sisstin
12. jún 2007

evus: to je jedno..jestli na SK nebo tady..hypermarkety jsou otrokáři všude 😉

evus
12. jún 2007

AAAAAAAA,takze ani u nas zakony nefunguju,ja som bola od zaciatku na PN,koli rizikovemu tehotenstvu.

evus
12. jún 2007

Terezka, tie veciciky pre miminko ti prisli?

sisstin
12. jún 2007

eli: tak kdybych dělala v kanclu..tak mě ani nenapadne jít na PN, ale já dělám v obchodáku..celej den stojím a tak..ale moje Dr. mi kontrolku dát nechce 😠

elinka27
12. jún 2007

evus, ja som uz raz potratila a preto som sa jednoducho rozhodla,ze ziadne peniaze mi nestoja za to aby som to zazila este raz.Okrem toho som mala v praci stale stresy.Plnenie planov,ranne porady o 7.00 a potom vecer po pracovnej dobe.Nepravidelne stravovanie a pod.A kedze sme sa prestahovali do Serede a pracu mam v Trnave,takisto tie nahanacky na vlak ci autobus mi neprospievali.Nikdy som neskoncila nacas,klienta jednoducho nezaujima,ze mas po pracovnej dobe a vyhodit ho nesmies

sisstin
12. jún 2007

evi: jo..ale byla jsem líná jít ráno na poštu..a zítra nepůjdu taky..protože jdu na dodělávku nehtů 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre