Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
12. jún 2007

jasne eli,tomu rozumiem,ja som pracovala rok v poistovnictve a tie lietacky kade tade,potom som otehotnela a hned mi robotu doktorka zakazala koli tomu,ze som bola od zaciatku otvorena a plod bol moc nizko,takze hrozil potrat,ale nakoniec som to zvladla. 🙂

evus
12. jún 2007

Terezka,a coze sa tak paradis????? 😉

elinka27
12. jún 2007

terezka,ale co to mas za lekarku?Ved to nemoze byt pravda este to je aj zena.To nevie pochopit?Skus ist za obvodnou a dohodnut sa s nou

sisstin
12. jún 2007

evus: nekrášlím...gelové nehty mám už asi tři roky 😉

eli: je to stará bába..co nemá soucit..jsem prý naprosto v pořádku, tak nevidí důvod, proč bych měla být doma..těhotenství prej není nemoc..mně už je to fuk..já tenhle měsíc stejně končím..dali mi výpověď 😉

evus
12. jún 2007

Terezka,riadne s tebou vybabrali...Ja uz nechapem,ako moze mat niekto to srdce a vyhodit tehotnu zenu z prace,to nemohli par mesiacov pockat?????

elinka27
12. jún 2007

tak si aspon odpocinies,ale na tvojom mieste by som cim skor potom lekarku zemnila.A tie nechty ti zavidim,ja som ich tiez mala asi 3 roky,ale odkedy som zostala doma tak som si ich dala dole.Pretoze mam 2x do dna vychadzky a chodila som na nechty kamoske a ta je v Trnave tak to mam teraz od ruky

evus
12. jún 2007

mne sa tiez gelove nechty velmi pacia,budeme si musiet najst nejaku kamosku v Seredi,co nam ich bude z casu na cas robit 😉

elinka27
12. jún 2007

evus,mas pravdu ja sa bez nich citim nesvoja,ale kedze som aj tak doma na PN tak mi to moc nevadi,aspon sa mi lepsie da pisat na klavesnici 😀 A ked sa male narodi aj tak by boli neprakticke,ale ked troska podrastie uz aj ich mam naspat

sisstin
12. jún 2007

evus: v Seredi je dost bab..co dělají nehty..a dost levně..snad za 200Sk za dodělání..já tu platím 450 Kč 😉 švagrová též někam chodí 😉 ono to moc z času na čas nejde..maximálně jednou za 6 týdnů..jinak to vypadá hrozně 😉

evus
12. jún 2007

eli a co by si chcela mat?

elinka27
12. jún 2007

Teri,ja som chodila kazde 3 tyzdne,mne rychlo rastu nechty.A kde to tu v Seredi robia tak lacno?Hned som tam 😀 Mna prave preto teraz nelakalo dat si ich naspat,lebo som sa bala,ze v studiach to bude drahsie

evus
12. jún 2007

terezka,na to ze nechodis do Serede,tak mas dobry prehlad 😉

elinka27
12. jún 2007

evus, mne je to jedno len nech je to zdrave.Ale od zaciatku ked sme ho planovali sme hovorili o Jakubkovi 🙂

sisstin
12. jún 2007

kde, to nevím..bych se musela zeptat Andrey 😕 já tam byla fakt naposledy minulý August..ale předtím jsem tam byla půl roku skoro pořád 😉

evus
12. jún 2007

eli...to je jasne,to vravi kazda tehulka,ale v kutiku duse som aj ja tuzila po dievcatku a vyslo to.

sisstin
12. jún 2007

já jsem chtěla holku..a bude to kluk..ale už jsem se s tím smířila..a na chlapečka se těším 😵

evus
12. jún 2007

Terezka,keby si nahodou o niekom vedela,co v seredi robi gelove nechty,daj vediet,idem tento rok na dve svadby,tak nech idem poriadna 😀

evus
12. jún 2007

Ked budeme planovat druhe,tak dufam,ze nam vyjde chlapcek a budeme mat parik,ale aj s dievcatkom budem spokojna a do tretice 😀 ten chlap naozaj vyjde

elinka27
12. jún 2007

Terezka a nezabudni aj na mna, ja to inak skusim obvolat.Taketo info by mohlo byt na seredskych strankach.Inak baby ja sa vydavam v septembri, budem uz gulata ako balon,ale my sme fakt netusili,ze sa nam podari zamiesit na prvy krat 😀

sisstin
12. jún 2007

holky..a solárko tam máte..bez toho já nepřežiju 😒

evus
12. jún 2007

Tehotne a dojaciace zeny do solraka nesmu... 😝 😀

elinka27
12. jún 2007

Terezka je tu solarko, mozeme chodit spolu 🙂

evus
12. jún 2007

jeeeee,eli,jaze uz mas svadbu za sebou a kde sa budes vydavat?

elinka27
12. jún 2007

evus,ved ale vecne tehotne a dojciace nebudeme 🙂

evus
12. jún 2007

eli,ja viem,len sa smejem

sisstin
12. jún 2007

evus: taky jsem bílá jak ředitel vápenky..nejsem na to zvyklá a děsně mě to štve 😒

evus
12. jún 2007

sissti,tak prid k nam na Oravu,my tu uz ako cigani chodime

elinka27
12. jún 2007

bude to 22.9. v Seredi v kostole.No ved my sme si mysleli,ze zacneme robit na babatku,a ze sa nam to urcite nepodari hned a ze tak niekedy snad v lete.No a vidis co cert nechcel podarilo sa to hned.Som ostala vyvalena 🙂

sisstin
12. jún 2007

eli: juj..se budeš vdávat..no já furt nic 😅 😅 😅

elinka27
12. jún 2007

no,k oltaru si ma zenich dogula 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre