• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

8. januára 2017 
eli,to je super,ze sa vam to tak podrilo....Tak to prideme pogratulovat ku kostolu :slight_smile: ...A co saty,uz si nieco poriesila?
12. jún 2007 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ještě, že já se v kostele vdávat nemůžu..to by byla moje smrt :sweat_smile:
12. jún 2007 o 22:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus vybrala som si take volne,nic precackane.Take jednoduche,a snad to brusko sa tam nejak zakryje.Ale aj tak to asi bude na mne riadne vidiet,ved uz by som mala byt skoro v 6 mes.,ale kaslem na to.Babo sme chceli,niesu to smyjmute kolena :slight_smile:
Terezka, zalezi na tom, ci by si sa chcela vydavat.Vies ono nie vzdy je to zaruka stastia, a to hovorim uz s vlastnej skusenosti
12. jún 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli: asi tak..je mi to jedno..kdyby mě požádal, tak řeknu ano..ale není to pro mě nějak strašně důležité :wink:
12. jún 2007 o 22:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezko,preco??????ved je to take krasne....
12. jún 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,to uz brusko budes urcite mat,ale urcite nebude ako balon a nevesty s bruskom su tak ci tak krasne,pridem sa na teba urcite pozriet.
12. jún 2007 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka, a uz ste sa o tom rozpravali?Vies chlapi sa do toho niektori nehrnu, hlavne ked uz boli zenaty.Ja som si zazila svoje,ale uz som sa spamatala.Mam partnera s ktorym som stastna
12. jún 2007 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus: za a) on je rozvedenej a ženil se v kostele b) já jsem naprostá ateistka..a věci, co se týkají Boha jsou mi naprosto cizí..takže mi přijde dost pokrytecké vdávat se v kostele..natož těhotná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: což si dost odporuje..ona ta slovenská víra je celá dost prapodivná :unamused:
12. jún 2007 o 22:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus pridi,budem len rada,ved ostaneme v kontakte a ked tu budes mozeme spolu vybehnut niekam posediet,je tu kopec letnych zahrad,kde si mozeme dat kavicku.A potom ti mozem osobne dat svadobne oznamenie,alebo mozeme obcas vybehnut na prechadzku,urcite chodis s malou von.Ja som tu sama a este aj na PN, mam sice vychadzky,ale nikoho tu nepoznam
12. jún 2007 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: Terezka,ty si pripad...no my slovaci,sme taky vsetci krestania,ze az...A hlavne ti,co chodia kazdy den do kostola,ti su uplne najlepsi...Pomodlia sa,vyjdu a uz robia zle.ja som veriaca,ale do kostola nechodim co je mala na svete,ale uz by sa mi patrilo ist.
12. jún 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka, ja sóm sice tiez nejak veriaca neni,ale v kostole sa mi to paci viac,tak preto. A to ze sa budem vydavat tehotna?Nech sa farar nepozera,ked sa mu to nebude pacit :grinning:
12. jún 2007 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..já nemám nic proti věřícím lidem..ale jak píše evuš..chodí tahat Pána Boha za nohu... :wink: podle mě je to jenom o výchově..tu v Čechách je pět procent věřících lidí :wink:
12. jún 2007 o 22:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,jasne ze budeme chodit spolu von,s babou co zalozila tuto miestnost(kala),som uz dlhsie v kontakte,casto si piseme sms-ky,je velmi zlata a tiez je stale sama,takze nas urcite bude viac na tie prechadzky.Uz sa neviem dockat,kedy tam uz budem.V piatok idem prvy krat pozriet do Serede,idem na bytove druzstvo povybavovat veci a idem pozriet po prvy krat byt.
12. jún 2007 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissti,ono viera nie je o chodeni do kostola,je to uplne o niecom inom,proste viem,ze tam hore niekto je v koho verim,ale kostol na to az tak strasne nepotrebujem.
12. jún 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evus,tak drzim palce,na bytovom su niektore tie uradnicky velmi zvlastne.Inak my byvame za hotelom Hutnik a bytove druzstvo vidim z okna :slight_smile:
12. jún 2007 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..docela vám závidím to nadšení... :slight_smile: :slight_smile: já ani nevím, kdy tam budeme... :confused:
12. jún 2007 o 22:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ti v piatok zakyvam odtial :grinning: ,ideme sa len podpisat na jeden papier,tak hadam sa nam to podari,manzel tam uz bol,ale chyba tam moj podpis.
12. jún 2007 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka,si pisala,ze koncom roka ak sa podari.Ja sa vratim akurat z porodnice a potom mozeme chodit vsetky kocikovat :wink:
12. jún 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissti,ja som ani tak nebola nadsena zo zaciatku,bala som sa,ze atm budem sama,ale teraz uz vidim,ze urcite nie,preto sa tak tesim,ani tu na dedine nemam ziadnu kamosku,co ma male babo,tak preto som taka vysmiata.
12. jún 2007 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,kolko mas rokov?
12. jún 2007 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak snad to bude fajn..já mám ze Seredi strašně blbý pocit..ale moc to tam neznám..a hlavně žádné kamarádky :wink:
12. jún 2007 o 22:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus,asi myslis zmluvu so spravou bytoveho druzstva o tom,ze byt bude pod ich spravou.To sme absolvovali aj my.Ak budes potrebovat pomoct vybavit veci na katastri,tak daj vediet,robi mi tam spoluziacka v Galante.Nemusite tam behat
12. jún 2007 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus mam 27
terezka, mas uz predsa nas,a ten pocit som mala aj ja taky,ale vyhoda maleho mesta je ze mas vsetko po ruke
12. jún 2007 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,manzel bol prepisovat s majitelom bytu elektriku a vodu a este neviem co na nase meno...a o katastri dobre vediet,cakame uz len odtial na list vlastnictva,takze ak by bol nejaky problem,urcite sa obratim s prosbou na teba.
12. jún 2007 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissti,dostanes po usiach,ja ti dam,ze nemas ziadne kamaratky :grinning:
12. jún 2007 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli...marnost,fakt,ved to mas napisane pri mene :sweat_smile: .Ja mam 24
12. jún 2007 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já chci do Blavy..ale on nechce :angry: :angry: nechápu proč, když je tam pořád :unamused:
12. jún 2007 o 22:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissti,v blave su nenormalne drahe byty,ak nemas na knizke tri miliony,tak ani nerozmyslaj.
12. jún 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus, nevadi :grinning:
12. jún 2007 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus: kamarádka platí asi 9 tis. což mi přijde naprosto normální...přítel si vydělává minimálně 50 měsíčně..tak bysme si to dovolit mohli :wink:
12. jún 2007 o 22:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok