Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
12. jún 2007

eli,to je super,ze sa vam to tak podrilo....Tak to prideme pogratulovat ku kostolu 🙂 ...A co saty,uz si nieco poriesila?

sisstin
12. jún 2007

ještě, že já se v kostele vdávat nemůžu..to by byla moje smrt 😅

elinka27
12. jún 2007

evus vybrala som si take volne,nic precackane.Take jednoduche,a snad to brusko sa tam nejak zakryje.Ale aj tak to asi bude na mne riadne vidiet,ved uz by som mala byt skoro v 6 mes.,ale kaslem na to.Babo sme chceli,niesu to smyjmute kolena 🙂
Terezka, zalezi na tom, ci by si sa chcela vydavat.Vies ono nie vzdy je to zaruka stastia, a to hovorim uz s vlastnej skusenosti

sisstin
12. jún 2007

eli: asi tak..je mi to jedno..kdyby mě požádal, tak řeknu ano..ale není to pro mě nějak strašně důležité 😉

evus
12. jún 2007

terezko,preco??????ved je to take krasne....

evus
12. jún 2007

eli,to uz brusko budes urcite mat,ale urcite nebude ako balon a nevesty s bruskom su tak ci tak krasne,pridem sa na teba urcite pozriet.

elinka27
12. jún 2007

terezka, a uz ste sa o tom rozpravali?Vies chlapi sa do toho niektori nehrnu, hlavne ked uz boli zenaty.Ja som si zazila svoje,ale uz som sa spamatala.Mam partnera s ktorym som stastna

sisstin
12. jún 2007

evus: za a) on je rozvedenej a ženil se v kostele b) já jsem naprostá ateistka..a věci, co se týkají Boha jsou mi naprosto cizí..takže mi přijde dost pokrytecké vdávat se v kostele..natož těhotná 😵 😵 😵 což si dost odporuje..ona ta slovenská víra je celá dost prapodivná 😒

elinka27
12. jún 2007

evus pridi,budem len rada,ved ostaneme v kontakte a ked tu budes mozeme spolu vybehnut niekam posediet,je tu kopec letnych zahrad,kde si mozeme dat kavicku.A potom ti mozem osobne dat svadobne oznamenie,alebo mozeme obcas vybehnut na prechadzku,urcite chodis s malou von.Ja som tu sama a este aj na PN, mam sice vychadzky,ale nikoho tu nepoznam

evus
12. jún 2007

😀 Terezka,ty si pripad...no my slovaci,sme taky vsetci krestania,ze az...A hlavne ti,co chodia kazdy den do kostola,ti su uplne najlepsi...Pomodlia sa,vyjdu a uz robia zle.ja som veriaca,ale do kostola nechodim co je mala na svete,ale uz by sa mi patrilo ist.

elinka27
12. jún 2007

Terezka, ja sóm sice tiez nejak veriaca neni,ale v kostole sa mi to paci viac,tak preto. A to ze sa budem vydavat tehotna?Nech sa farar nepozera,ked sa mu to nebude pacit 😀

sisstin
12. jún 2007

holky..já nemám nic proti věřícím lidem..ale jak píše evuš..chodí tahat Pána Boha za nohu... 😉 podle mě je to jenom o výchově..tu v Čechách je pět procent věřících lidí 😉

evus
12. jún 2007

eli,jasne ze budeme chodit spolu von,s babou co zalozila tuto miestnost(kala),som uz dlhsie v kontakte,casto si piseme sms-ky,je velmi zlata a tiez je stale sama,takze nas urcite bude viac na tie prechadzky.Uz sa neviem dockat,kedy tam uz budem.V piatok idem prvy krat pozriet do Serede,idem na bytove druzstvo povybavovat veci a idem pozriet po prvy krat byt.

evus
12. jún 2007

sissti,ono viera nie je o chodeni do kostola,je to uplne o niecom inom,proste viem,ze tam hore niekto je v koho verim,ale kostol na to az tak strasne nepotrebujem.

elinka27
12. jún 2007

no evus,tak drzim palce,na bytovom su niektore tie uradnicky velmi zvlastne.Inak my byvame za hotelom Hutnik a bytove druzstvo vidim z okna 🙂

sisstin
12. jún 2007

holky..docela vám závidím to nadšení... 🙂 🙂 já ani nevím, kdy tam budeme... 😕

evus
12. jún 2007

Tak ti v piatok zakyvam odtial 😀 ,ideme sa len podpisat na jeden papier,tak hadam sa nam to podari,manzel tam uz bol,ale chyba tam moj podpis.

elinka27
12. jún 2007

terezka,si pisala,ze koncom roka ak sa podari.Ja sa vratim akurat z porodnice a potom mozeme chodit vsetky kocikovat 😉

evus
12. jún 2007

sissti,ja som ani tak nebola nadsena zo zaciatku,bala som sa,ze atm budem sama,ale teraz uz vidim,ze urcite nie,preto sa tak tesim,ani tu na dedine nemam ziadnu kamosku,co ma male babo,tak preto som taka vysmiata.

evus
12. jún 2007

eli,kolko mas rokov?

sisstin
12. jún 2007

tak snad to bude fajn..já mám ze Seredi strašně blbý pocit..ale moc to tam neznám..a hlavně žádné kamarádky 😉

elinka27
12. jún 2007

evus,asi myslis zmluvu so spravou bytoveho druzstva o tom,ze byt bude pod ich spravou.To sme absolvovali aj my.Ak budes potrebovat pomoct vybavit veci na katastri,tak daj vediet,robi mi tam spoluziacka v Galante.Nemusite tam behat

elinka27
12. jún 2007

evus mam 27
terezka, mas uz predsa nas,a ten pocit som mala aj ja taky,ale vyhoda maleho mesta je ze mas vsetko po ruke

evus
12. jún 2007

eli,manzel bol prepisovat s majitelom bytu elektriku a vodu a este neviem co na nase meno...a o katastri dobre vediet,cakame uz len odtial na list vlastnictva,takze ak by bol nejaky problem,urcite sa obratim s prosbou na teba.

evus
12. jún 2007

sissti,dostanes po usiach,ja ti dam,ze nemas ziadne kamaratky 😀

evus
12. jún 2007

eli...marnost,fakt,ved to mas napisane pri mene 😅 .Ja mam 24

sisstin
12. jún 2007

já chci do Blavy..ale on nechce 😠 😠 nechápu proč, když je tam pořád 😒

evus
12. jún 2007

sissti,v blave su nenormalne drahe byty,ak nemas na knizke tri miliony,tak ani nerozmyslaj.

elinka27
12. jún 2007

evus, nevadi 😀

sisstin
12. jún 2007

evus: kamarádka platí asi 9 tis. což mi přijde naprosto normální...přítel si vydělává minimálně 50 měsíčně..tak bysme si to dovolit mohli 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre