• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

26. septembra 2017 
eli,ty byvas asi niekde tam ako byva Miska(kala,zakladatelka miestnosti),lebo mi vravela,ze byva od nas cez krizovatku,zajtra jej zavolam a opytam sa jej,kde presne byva.To naozaj nebudeme mat k sebe daleko,manzel mi dnes uz vrave "dufam,ye nebudes len po kavickach chodit a mna tu zanedbavat" :grinning: .Strasne sa tesi z toho,ze som si nasla kamosky a nebudem tam sama,kym bude on v robote.
12. jún 2007 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissti...zachvilku si cez brusko ani na nohy neuvidis... :grinning: a okolie bikin ti bude velkou neznamou,ak nebudes mat mpred sebou velke zrkadlo,ja som sa holila len tak,ked som cakala malu.
12. jún 2007 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus: ta Cukrovarska je kousíček od nás :wink:
12. jún 2007 o 22:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissti...anoooooooooooooooo.Strasne sa mi paci,ze pises kusocek od NAS :grinning: .
12. jún 2007 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulky asi ste pospali,ked sa este vobec nechce.Ja mam doma taky klud.Rano vstanem kedy chcem,cez den si mozem pospat a potom sa cely den tesim na draheho kedy pride domov.Nemam byt nejak z coho unavena
12. jún 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli: já mám odpolední..tak spím tak cca do půl desáté :sweat_smile:

evi: tak kdyby to bylo fakt od NÁS..tak jen BA je 292 km :sweat_smile:
12. jún 2007 o 23:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,len si to uzi,zachvilku nebudes mat cas ani sa ist vycikat :grinning:
12. jún 2007 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka,autobusova stanica a cinziaky za nou su naozaj len kusocek, ja to budem mat kusocek dalej vez krizovatku,ale to neva.Uz sa neviem dockat ked sa budeme takto vsetky stretavat.
12. jún 2007 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissti,ja to uz vidim,ze ty do konca roka v tej seredi budes lietat s kocikom po meste a potom to bude fakt kusocek od NAS :grinning:
12. jún 2007 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ale já nechci bydlet na Novomestské s tchyni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já chci někam jinam :fearful:
12. jún 2007 o 23:02  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,dufam,ze nam to vydrzi a bude nas mamiciek aj viacej,co sa budeme stretavat.
12. jún 2007 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zakazdym mozeme dat u niektorej kavicku a potom spolu po obchodoch a prechadzkach ked bude teplo,neviem preco ma nenapadlo ist na tuto temu skor.Uz ma chytali depresie,ze som tu sama ako prst
12. jún 2007 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,mne bolo do revu,ze samam stahovat do cudtieho mesta,ale potom mi kdesi poradili,aby som skusila ist na modrykonik.sk a tam su miestnosti zaradene podla regionov,tak som rada,ze som tu a mam zatial virtualne kamosky :slight_smile: ,ale uz len do konca mesiaca
12. jún 2007 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no snad se do té doby na mě přítel nevykašle :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: nééé..sranduju :sweat_smile:
12. jún 2007 o 23:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissti,nemaluj certa na stenu :astonished: ,neboj sa,ved mi ta tu uz nejako zlakame medzi seba :grinning:
12. jún 2007 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on si totiž představuje..že bydle sami znamená, že budeme na stejném patře o byt vedle :astonished: :confounded: :angry:
12. jún 2007 o 23:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tuto stranku poznam uz dlhsie a obcas pisem na teme December 2007 su tam babulky co maju rovnaky termin,tak si vymiename poznatky a tak.A dnes som len cisto omylom klikla na skupinu Regiony a len mi oci zaiskrili,ked som tam nasla Sered :slight_smile:
12. jún 2007 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siisti,ved ak chces ist niekam inam,treba hladat moznosti,pohladat si nejaky byt,popytat sa,ci by vam nejaka banka pomohla s uverom a tak,vsetko za pokus stoji a mozno vam to aj vyjde.
terezka a myslis si,ze keby ste byvali kusok od seba tak je stale strcena u vas?
evus:to záleží na něm..já tam nejsem a nemám na to čas :wink:
12. jún 2007 o 23:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,dobre si urobila,ze si sem klikla...este vydrz do konca mesiaca a od jula zarucene nebudes sama. :slight_smile:
12. jún 2007 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli: jo :angry: když budeme dál..tak ona nevyleze z bytu totiž..jenom, když jde nakoupit tuny žrádla..aby se mohla chlubit v krámě, že na to má..nemá..všechny peníze ji dává můj přítel :wink:
12. jún 2007 o 23:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,je mi s vami taaaaak strasne dobre,ze som zabudla na cas.Idem ja spat,zajtra okolo osmej vecer som tu ako na koni,tak vas tu cakam.dobru
12. jún 2007 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodia ma obcas pozriet rodicia a segra, a sem tam vybehnem aj k buducej svagrinej,len tam zasa nechcem byt stale,preto som chcela nejake kamosky, s ktorimi by sme napriklad chodili aj do materskeho centra, niekto kto mi napriklad pomoze sa dostat do satou ked sa budem vydavat, pomoze namalovat a tak.Vies ako to myslim.Ja mam kamosky v Trnave,ale tie su este slobodne bez priatelov,a citim,ze sme sa odcudzili.
12. jún 2007 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi:dobru nocku :dizzy_face:
12. jún 2007 o 23:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,rada pomozem ked budes nieco potrebovat,staci len povedat.V seredi je materske centrum???????
12. jún 2007 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sissti,dobru aj tebe,ak tebe eli
12. jún 2007 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prej to..to už psala kala :wink:
12. jún 2007 o 23:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka tvoja svokra musi byt zaujimava,no ta moja nieje o nic lepsia.Do vsetkeho strka nos a je strasne staromodna.Stale nam keca do svadby.Nemoze rozdychat,ze si to chceme sami organizovat po svojom.Fakt ma vytaca,uz som jej aj vyndala
12. jún 2007 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, je tu nove.Dokonca sa tu da chodit s dedickami aj plavat.Bru nocku
12. jún 2007 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok