Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
12. jún 2007

eli,ty byvas asi niekde tam ako byva Miska(kala,zakladatelka miestnosti),lebo mi vravela,ze byva od nas cez krizovatku,zajtra jej zavolam a opytam sa jej,kde presne byva.To naozaj nebudeme mat k sebe daleko,manzel mi dnes uz vrave "dufam,ye nebudes len po kavickach chodit a mna tu zanedbavat" 😀 .Strasne sa tesi z toho,ze som si nasla kamosky a nebudem tam sama,kym bude on v robote.

evus
12. jún 2007

sissti...zachvilku si cez brusko ani na nohy neuvidis... 😀 a okolie bikin ti bude velkou neznamou,ak nebudes mat mpred sebou velke zrkadlo,ja som sa holila len tak,ked som cakala malu.

sisstin
12. jún 2007

evus: ta Cukrovarska je kousíček od nás 😉

evus
12. jún 2007

sissti...anoooooooooooooooo.Strasne sa mi paci,ze pises kusocek od NAS 😀 .

elinka27
12. jún 2007

no babulky asi ste pospali,ked sa este vobec nechce.Ja mam doma taky klud.Rano vstanem kedy chcem,cez den si mozem pospat a potom sa cely den tesim na draheho kedy pride domov.Nemam byt nejak z coho unavena

sisstin
12. jún 2007

eli: já mám odpolední..tak spím tak cca do půl desáté 😅

evi: tak kdyby to bylo fakt od NÁS..tak jen BA je 292 km 😅

evus
12. jún 2007

eli,len si to uzi,zachvilku nebudes mat cas ani sa ist vycikat 😀

elinka27
12. jún 2007

terezka,autobusova stanica a cinziaky za nou su naozaj len kusocek, ja to budem mat kusocek dalej vez krizovatku,ale to neva.Uz sa neviem dockat ked sa budeme takto vsetky stretavat.

evus
12. jún 2007

sissti,ja to uz vidim,ze ty do konca roka v tej seredi budes lietat s kocikom po meste a potom to bude fakt kusocek od NAS 😀

sisstin
12. jún 2007

no, ale já nechci bydlet na Novomestské s tchyni 😵 😵 😵 já chci někam jinam 😨

evus
12. jún 2007

eli,dufam,ze nam to vydrzi a bude nas mamiciek aj viacej,co sa budeme stretavat.

elinka27
12. jún 2007

zakazdym mozeme dat u niektorej kavicku a potom spolu po obchodoch a prechadzkach ked bude teplo,neviem preco ma nenapadlo ist na tuto temu skor.Uz ma chytali depresie,ze som tu sama ako prst

evus
12. jún 2007

eli,mne bolo do revu,ze samam stahovat do cudtieho mesta,ale potom mi kdesi poradili,aby som skusila ist na modrykonik.sk a tam su miestnosti zaradene podla regionov,tak som rada,ze som tu a mam zatial virtualne kamosky 🙂 ,ale uz len do konca mesiaca

sisstin
12. jún 2007

no snad se do té doby na mě přítel nevykašle 😅 😅 😅 nééé..sranduju 😅

evus
12. jún 2007

sissti,nemaluj certa na stenu 😲 ,neboj sa,ved mi ta tu uz nejako zlakame medzi seba 😀

sisstin
12. jún 2007

on si totiž představuje..že bydle sami znamená, že budeme na stejném patře o byt vedle 😲 😖 😠

elinka27
12. jún 2007

ja tuto stranku poznam uz dlhsie a obcas pisem na teme December 2007 su tam babulky co maju rovnaky termin,tak si vymiename poznatky a tak.A dnes som len cisto omylom klikla na skupinu Regiony a len mi oci zaiskrili,ked som tam nasla Sered 🙂

evus
12. jún 2007

siisti,ved ak chces ist niekam inam,treba hladat moznosti,pohladat si nejaky byt,popytat sa,ci by vam nejaka banka pomohla s uverom a tak,vsetko za pokus stoji a mozno vam to aj vyjde.

elinka27
12. jún 2007

terezka a myslis si,ze keby ste byvali kusok od seba tak je stale strcena u vas?

sisstin
12. jún 2007

evus:to záleží na něm..já tam nejsem a nemám na to čas 😉

evus
12. jún 2007

eli,dobre si urobila,ze si sem klikla...este vydrz do konca mesiaca a od jula zarucene nebudes sama. 🙂

sisstin
12. jún 2007

eli: jo 😠 když budeme dál..tak ona nevyleze z bytu totiž..jenom, když jde nakoupit tuny žrádla..aby se mohla chlubit v krámě, že na to má..nemá..všechny peníze ji dává můj přítel 😉

evus
12. jún 2007

baby,je mi s vami taaaaak strasne dobre,ze som zabudla na cas.Idem ja spat,zajtra okolo osmej vecer som tu ako na koni,tak vas tu cakam.dobru

elinka27
12. jún 2007

chodia ma obcas pozriet rodicia a segra, a sem tam vybehnem aj k buducej svagrinej,len tam zasa nechcem byt stale,preto som chcela nejake kamosky, s ktorimi by sme napriklad chodili aj do materskeho centra, niekto kto mi napriklad pomoze sa dostat do satou ked sa budem vydavat, pomoze namalovat a tak.Vies ako to myslim.Ja mam kamosky v Trnave,ale tie su este slobodne bez priatelov,a citim,ze sme sa odcudzili.

sisstin
12. jún 2007

evi:dobru nocku 😵

evus
12. jún 2007

eli,rada pomozem ked budes nieco potrebovat,staci len povedat.V seredi je materske centrum???????

evus
12. jún 2007

sissti,dobru aj tebe,ak tebe eli

sisstin
12. jún 2007

prej to..to už psala kala 😉

elinka27
12. jún 2007

terezka tvoja svokra musi byt zaujimava,no ta moja nieje o nic lepsia.Do vsetkeho strka nos a je strasne staromodna.Stale nam keca do svadby.Nemoze rozdychat,ze si to chceme sami organizovat po svojom.Fakt ma vytaca,uz som jej aj vyndala

elinka27
12. jún 2007

evi, je tu nove.Dokonca sa tu da chodit s dedickami aj plavat.Bru nocku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre