Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
14. jún 2007

myslim,ze nie.Ale my sme so segrou uvazovali,ze ma zoberie ked pojde aj s deckami do Vincovho lesa, je tam vraj aj termalne kupko a vraj kusok su este aj Diakovce.Tak uvidime, prinajhorsom skoncim niekde v Trnave

sisstin
14. jún 2007

eli: já nemám moc s kým chodit..kamarádky jsou v práci 😕

elinka27
14. jún 2007

no a ja tu zasa nikoho nepoznam,tak sa spolieham na vikedny ked uz bude aj priatel doma, a snad ma niekam zoberie ☹

sisstin
14. jún 2007

eli: je to blbé..když nikoho neznáš 😒 ale snad si tady někoho najdeme 😉

elinka27
14. jún 2007

no ved zaklad uz mame, je nas viac co nemaju s kym chodit von a tak sa dame dokopy,ja si myslim,ze to bude dobre 🙂

sisstin
14. jún 2007

eli: a ty jsi jak dlouho v Seredi? Líbí se ti tam? Já si nějak nemůžu zvyknout..ale je pravda, že jsem tam nikdy nebyla déle jak týden..a pořád jsem seděla doma 😉

elinka27
14. jún 2007

my tu byvame od marca, a pred tym som sem obcas zasla.Priatel tu ma aj nejaku rodinu,tak sme tu par krat boli,a ked som chodila na strednu tak som tu mala spoluziacku tak som u nej obcas prespala a boli sme sa niekde zabavit a tak.Da sa povedat,ze celkom to tu poznam.Neviem ci som si zvykla, na to mesto ano,ale trapi ma ta samota.Ked sa budeme stretavat tak uz to bude lepsie, myslim,ze potom sa nam zvykne rychlejsie vsetkym

sisstin
14. jún 2007

eli: hlavně s malým miminkem..nikam se nedostaneš..kor ne do Blavy 😒 autobusem nebo vlakem je to na prd..my nemáme auto 😕

sisstin
14. jún 2007

ty dupačky lubim ocka jsou super 😀

elinka27
14. jún 2007

my mame sice auto,ale ja som teraz nejak prestala jazdit,a neboj ked budeme spolu tu v Seredi tak nam nerobi problem ta zobrat s nami na kupko aj s miminom, nase auto je velike a vojdu sa tam aj dvaja taky spunti.A Evus maju tusim tiez auto, aspon si myslim, tak to nejak urobime 🙂

elinka27
14. jún 2007

ze?ja som ich dala frajerovi k narodkam 😀

sisstin
14. jún 2007

elinka: 😀 supiš..já budu pořád sama doma 😒

elinka27
14. jún 2007

no ved prave,nejak to dame dokopy,ved ked sme sa tu nasli takto,tak to predsa k niecomu musi byt,no nie?Ja som si fakt doteraz myslela,ze som tu snad sama,ze kazdy tu niekoho ma a tak ked som nasla tuto stranku som ostala prekvapena,ze aj v Seredi sa najdu babule co su na tom ako ja. 😅

sisstin
14. jún 2007

hned je mi líp..já jsem se tam strašně netěšila 😖

elinka27
14. jún 2007

uprimne ja som tiez z toho nebola nadsena,ale v Trnave by sme za tu cenu za ktoru sme tu kupili 2izb byt mali tak maximalne 1izb. A kedze sme babo chceli tak by nam 1izb bol maly.Sice 2izb tiez nieje nejaka vyhra,ale vzdy lepsie.Musela som sa prisposobit polovicke,nic ine mi neostalo.On tu pozna dost ludi a ked ideme po ulici stale niekoho zdravi ja vobec nikoho si pripadam niekedy ako chuderka ☹

sisstin
14. jún 2007

eli:přítel tam žije taky dost dlouho..každého zná..každou neděli chodí hrát fotbal..a já tam neznám ani nohu 😉

elinka27
14. jún 2007

neboj sa budeme sa stretavat na to dam krk, uz budem koncit prisla segra s mamou.Tak sa tu objavim asi este vecer,ale mozno az okolo 22-tej.Pa zatial

sisstin
14. jún 2007

eli: ahojky 😉

evus
14. jún 2007

halooooooooooo,je tu niekto?????

lunika
14. jún 2007

je tuuuuuuu niekto

evus
14. jún 2007

ahoj Monciiiii

elinka27
14. jún 2007

ahojcek,som tu iba na skok idem pozerat na Prime Krimi live 🙂

lunika
14. jún 2007

ako sa darí evka zajtra sa tešíš?

lunika
14. jún 2007

a ty elinka ako sa páči v seredi?

sisstin
14. jún 2007

tak jsem doma z práce 😅

lunika
14. jún 2007

ajoj sisstin .ako bolo v práci? a ozaj priatel řa nepozval do serede na jarmok pretože na budúci víkend tu bude.

sisstin
14. jún 2007

lunika: já mám příští víkend celý pracovní..a on je též v práci 😉

evus
14. jún 2007

caute baby,monci jasne ze sa tesim,rano o desiatej odchadzame takze poobede som v seredi

lunika
14. jún 2007

aha no škoda ale snad raz prídeš a spoznáme sa teda raz musíš ,to by si nám snad nespravila že by si nás neprišla pozrieř

sisstin
14. jún 2007

lunika: no já tam tak nějak asi budu žít... 😕 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre