Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

lunika
14. jún 2007

evka tak potom prezvon ked tu budeš ja zídem pod barák a aspon na sekundu pokecáme a zoznámime sa . Teda ak budeš mař čas.

evus
14. jún 2007

cas budem hadam mat,najprv ideme na bytove druzstvo podpisat papiere a potom idem kuknut byt a ked skoncime tam tak ti prezvonim,ok?Minutka nezabije ani malu ani muza,ked pokecame. 🙂

lunika
14. jún 2007

sistin to je super a neboj snami teda somnou a s evkou sa tu nudiř nebudeš to ti možem zaručit.

lunika
14. jún 2007

evi ok už sa moc teším

sisstin
14. jún 2007

holky juk do alba..já už jsem nehoráznej hroch 😅

evus
14. jún 2007

sissti,ja furt hovorim,ze sa urcite budes s nami premavat s kocikom seredou 🙂

evus
14. jún 2007

monci,cislo na teba mam,tak asi tak okolo tretej ti prezvonim,pri kom nechas maleho?

lunika
14. jún 2007

sisstin to nič není ty si aspon štíhla a určite ti to zostane ja som mala pred tehotenstvom 57kg pri porode som mala 82 kg a po porode som schudla 12kg takže teraz mám 70kg a nie a nie schudnút

evus
14. jún 2007

Terezka,nechty mas krasne...a to bruskooooooooooooo,som zvedava ake bude v 30tyzdni 😀

evus
14. jún 2007

Monci ja som bola na tom podobne ako ty,ale po porode som nehorazne schudla na 52kg.

sisstin
14. jún 2007

lunika: 😲 tý jo..jsi přibrala víc jak 20kg 😲 asi hodně vody 😕 já mám asi cca 3,5 kg nahoře

lunika
14. jún 2007

ja zídem dolu aj sním ja sa tak neak nachystám na prechádzku a budem aj možno dolu pod baráko na pieskovisku

evus
14. jún 2007

Monci,ty si rodila normalne?

lunika
14. jún 2007

tak to som teda pribrala. evka ty máš aj na moja svadba fotky že teda myslím že sú to tvoje

lunika
14. jún 2007

ano ja som rodila normálne a neviem čím to bolo rodila som ako keby som rodila piate dieta len 4-hodiny

evus
14. jún 2007

ano mam,ale nie je ich tam moc,potom ti poukazujem vsetky,ked sanastahujeme,a ty mas na mojasvadba fotky?akano,kde ich najdem?

lunika
14. jún 2007

ja som ich tam mala ale neviem ako omylom som ich zmazala

sisstin
14. jún 2007

jééé..já je chci taky vidět 😵

evus
14. jún 2007

monci...Cozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?4-hodiny???????Ja som bola v bolestiach osem hodin,a ked som prisla do porodnice bola som otvorena na 1cm a kontrakcie som mala kazdu minutu 😀 ,ale aj tak som uz mala naplanovanu sekciu,lenze keby nebola,tak neviem kolko by to trvalo.

evus
14. jún 2007

Terezka,daj si fotoalbumy zo svadieb a klikni na albumy zoradene podla AUTORA a daj na stranu 34 a najdes nase fotky po Evka a Radko

lunika
14. jún 2007

baby teraz som si pridala do albumu mojho maleho fotky zo svadby tak ak chcete vidiet pozrite si

evus
14. jún 2007

Monci,bola si krasna nevesta,tvoj manzel je inej narodnosti,ci je tak krasne opaleny?

sisstin
14. jún 2007

evus: slušelo ti to 😵

lunika
14. jún 2007

ano evka začala som mat bolesti o 17:00 a presne o 21:00sa malý narodil

sisstin
14. jún 2007

lunika: super..a manžílek fešák 😵

evus
14. jún 2007

terezka dakujeeeeeem

lunika
14. jún 2007

evka dakujem to on má takú tmavu pokožku a bolo leto takže bol aj trošku viac opálený

evus
14. jún 2007

Monci,to ti mozu ueny len zavidiet,aj ja chcem druhy porod taky rychly

evus
14. jún 2007

no je riadne hnedy,dlho ste spolu chodili?

lunika
14. jún 2007

sisstin dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre