Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
20. jún 2007

ali,a teraz nieco beries,ked cakas mimi?Ozaj,uz viem kde byvas,Monca mi ukazala a nie je to anidaleko id nas 🙂

elinka27
20. jún 2007

teraz prave neberiem nic,pretoze nic nemozem. 😖 Ani len tabletku od bolesti hlavy

evus
20. jún 2007

Terzka,parada,viem ake to je strasne ked sa ti neda dychat a vydrzat tak az do porodu,no hrozne

sisstin
20. jún 2007

evus: no já určitě ještě jednu nemoc mít budu 😒

evus
20. jún 2007

eli,paralen kludne mozes

elinka27
20. jún 2007

evi ako vies?

sisstin
20. jún 2007

eli: spíš panadol baby..ten mi předepsala i Dr. 😉

evus
20. jún 2007

terzka,treba jest vela ovocia a zeleniny,aj ked viem,ze obcas ani to nepomoze

sisstin
20. jún 2007

evus: mně ne...jak se mění počasí..např. z léta na podzim..tak mám rýmu, kašel...a celkovou únavu..mně se to nevyhne..za těhu už jsem to měla 2x..z čehož 1x jsem to přechodila..to jsem ani nevěděla, že jsem těhu..mrtě paralenů a chodila jsem do práce 😅

elinka27
20. jún 2007

no ja sa snazim pokial sa da bez tabletiek,ale ked uz to bude akutne tak si nejaku od bolesti budem nutena dat

evus
20. jún 2007

Eli,tabletky od bolesti hlavy s obsahom paracetamolu mozu tehotne zeny uzivat od tretieho mesiaca a takisto ich mozu uzivat aj dojciace zeny

evus
20. jún 2007

eli,ved si netresnes 500,staci ti 250 a mala by zabrat

elinka27
20. jún 2007

ja som neni moc zvyknuta na tabletky,mne urcite zaberie aj polka paralenu,raz som si dala a zabrala

evus
20. jún 2007

Terzka,no tiez sa na teba chyta kazda nadcha,nezavidim

sisstin
20. jún 2007

evus: já to mám od malička..nachlazení nejmíň 4x do roka 😒

evus
20. jún 2007

Eli,jasne,staci polka,zas to netreba prehanat,ja som mala tiez obavy,aby som babu neublizila,ale lekarka ma ubzpecila,ze jeto ok,este aj jednu kavu denne mi odporucila koli nizkemu tlaku.

evus
20. jún 2007

terzka,drzim palce,nech ma mimco lepsiu imunitu ako maminka

sisstin
20. jún 2007

tak rozpustnou s mlíkem piju normálně..a i bílý střik se spritem..ale tak jeden 😉

elinka27
20. jún 2007

ja kavu moc nemusim,ale dnes som si dala aj s lunikou ladovu kavu ta mi chuti lepsie,aj ked mne staci maly kopcek zmrzliny a hned ma boli hrdlo 🙂 ja umrem, moj drahy pozera romanticky film ma chudacik smolu ked ja si tu skoro kazdy vecer pisem ako maniak 😀

evus
20. jún 2007

Terezka,tak na strik budeme chodit spolu,lebo ten lubim aj ja

sisstin
20. jún 2007

evus: já ještě miluju Martini bianco a koktejly z něj 😉 ale to bych si teď nedala 😅

sisstin
20. jún 2007

evus: můžeme jít do Kolkárně...hahahaha 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

elinka27
20. jún 2007

no ja som zasa na fernet cintrus so sprite-om 🙂

evus
20. jún 2007

Eli,tak to je vazne chudak 😀 ,si mu to mala aspon na celebriti camp prepnut 😝 ...Ste boli s Moncou na kavu?Aj ja uz chcem chodit s vami.

evus
20. jún 2007

Terezka,my mame sa mi zda rovnake chute 🙂 .Neviem kde je kolkaren,ale ak tam robia aj miesane napoje tak kludne

elinka27
20. jún 2007

evi to on si tam sam prepol,som sa ho aj pytala,ze co to pozera,ze ked ja take pozeram tak mi to prepina 😀 sa len zasmial.
No boli sme dnes, je to super aspon mi to prejde rychlesie,kedze som doma a mam len 2x vychadzky

sisstin
20. jún 2007

evus: ehm..Kolkáren je mega pajzl největší ze všech 😅 😅 😅 ale dobré je to v Tropicalu 😉

elinka27
20. jún 2007

my chodime s Monikou do Mini pressa, tam sa da sediet aj vonku a je tam letna zahrada s preliezkami a hojdackami pre decka.Inak tam budeme mat aj svadbu 🙂

evus
20. jún 2007

ti chlapi su teda,ja som tiez este davno pozerala vyvolenych,tych prvych co chodili a on to neznasal a raz som ho pristihla,ako sa on sam na to diva,len koktal,ked som sa spytala,ze co to ma znamenat 😀 .

evus
20. jún 2007

terzka,to tam tak dobre poznas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre