• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

Monci,ja mam vodicak uz 5 rokov,ale moc nejazdim,lebo my sme auto doteraz nemali a co maju rodicia,tak na nom som sem tam zasla,ale to tu cesty poznam,tak to s jazdilo dobre,ale v Seredi sa budem musiet ucit jatdit.
27. jún 2007 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na to kupko je len rovná a málo jazdená cesta to určite zvládneš teda musíš lebo inak sa na kupko nedostaneme elinka ked je tehotná má strach a ja ešte nemám takže zostávaš nám iba ty
27. jún 2007 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no parada :grinning: ,hned na mna takto zhurta...ohrozovat zivoty tolkych ludi :astonished: .Monci,idem ja spat,je uz moc hodin.zajtra tu urcite budem.
27. jún 2007 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ved aj ja manžela mám na nočnéj takže mám postel len pre seba musím to íst využit tak pa zajtra
27. jún 2007 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monci si tu?
28. jún 2007 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky..tak už jsem si vyzvedla balíčky z pošty..ale pekelně jsem zmokla :pensive:
28. jún 2007 o 15:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo,je tu niekto?
28. jún 2007 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojke babenky
28. jún 2007 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evus,este si tu?
28. jún 2007 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano som,ako sa mas?
28. jún 2007 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom dobre,a co vy?uz sa vam to krati :slight_smile:
28. jún 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz mam vsetky veci nalozene vo voziku...je toho dost,zajtra rano o siedmej startujeme.Akurat zhanam druhu postielku pre malu,uz som dala kade-tade inzeraty a este sa mi nikto neozval.Ozaj,nevies mi poradit,kde zohnat v seredi do prenajmu garaz?
28. jún 2007 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem,myslim si ze je to nedostatkovy tovar :grinning: vsetky su obsadene,ale skusila by som sa opytat asi na bytovom,ale na mestskom urade,popripade tu funguje miestna inzercia tak asi tak
28. jún 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik,budeme sa pokusat zhanat ako sa da,inak dali nam aj info,zevraj je v Drevone nejake strazene prakovisko za 600Sk na mesiac,tak sa tam pojdeme popytat.Nepozeras klinku Grace?
28. jún 2007 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepozeram,nemam pocitac pri telke,takze ked som online tak nepozeram nic :confounded: to znamena ze zajtra sa uz stahujete?a budete tu aj cez vikend?
28. jún 2007 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,svoje veci uz stahujem,manzel sa prestahuje v pondelok,lebo ten ma veci v blave.Planovala som,ze ostanem na vikend,ale majitelia su tam do soboty,takze budem musiet zajtra vsetko postihat,dufam,ze sa nam podari kupit vsetok nabytok co chceme.Nemas nejaky typ na predajne?
28. jún 2007 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola pozerat v Drevone a potom je tu este kusok odtial ako budes byvat byvala zakladna skola,v nej je predajna nabytku, kupili sme odtial spalnu.Inak budete musiet asi chvilu vydrzat,dodacie lehoty su vsade okolo 2-4tyzdne
28. jún 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?to nemaslis vazne????mna porazi,ved buduci vikend uz chceme byvat.Co som pozerala v meganabytku v seredi a v tempo-kondele v trnave,tak vsade maju dodacie lehoty maximalne tyzden.
28. jún 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi to od toho o aky typ nabytku sa jedna a ci to maju na sklade,nam spalnu doviezli az o 2tyzdne.
28. jún 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
porazi ma,nevadi,hlavne aby sme mali na com spat a na com sediet.Postel muz kupuje v Ikei.kovovu,tak hadam aspon tu tam budu mat.No nejak to uz bude.
28. jún 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v Ikei myslim,ze nieje problem, ak je na sklade mas ju hned,my sme spavali na matracoch, kym na priviezli spalnu :grinning:
28. jún 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaale,hlavne je,ze mala ma postielku,mysa vyspime hocikde,hlavne,nech sme uz tam.Vy ste byt prerabali?
28. jún 2007 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčence. vidím nadpis ze Sered,tak som tu. Byvala som tam od malička.Vy ste priamo zo Seredi?
28. jún 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, my sme kupili uz prerobeny, mame drevenne parkety a prerobenu kupelnu s wc,kuchynska linka je este povodna,nic moc ale da sa,zato okna mame v hroznom stave,ale neni su peniazky musime pockat,tiez sme sa zadlzili :confounded:
28. jún 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj susy,nie ja som pristahovalec,original z Trnavy
28. jún 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Susy,nepisali sme si mi nahodou niekdey maily????
28. jún 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,aspon ze byvate vo svojom...casom preorbite aj to ostatne...alebo chcete nieco vacsie?
28. jún 2007 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus,asi nie.mas nejakeho tusaka?
eli pytam sa preto,lebo celu moju rodinu mam tam a ked idem niekedy do seredi,stane sa,ze nemam s kym ist na kavu.
28. jún 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme hladali byt,ktory by bol ihned obyvatelny aby sme do neho nemuseli uz vrazat a urcite tu nechceme zostat navzdy,taky bol aj povodny plan,ked sme sem isli.Chceme postavit domcek :sweat_smile: A vymalovali sme obyvacku a spalnu, aby sme mohli byvat a teraz ked drahy porobi skusky chcem aby sa pustil do kuchyne a chodby.Neda sa to vsetko naraz ked este popri tom sjme chodili do prace,ved to zistis sama :grinning:
28. jún 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susy,tak potom si tu vitana,ja ako pristahovalec som odkazana iba na navstevy pribuznich a teraz vdaka Bohu som si nasla kamosky aj takto cez konika
28. jún 2007 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok