Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
27. jún 2007

Monci,ja mam vodicak uz 5 rokov,ale moc nejazdim,lebo my sme auto doteraz nemali a co maju rodicia,tak na nom som sem tam zasla,ale to tu cesty poznam,tak to s jazdilo dobre,ale v Seredi sa budem musiet ucit jatdit.

lunika
27. jún 2007

no na to kupko je len rovná a málo jazdená cesta to určite zvládneš teda musíš lebo inak sa na kupko nedostaneme elinka ked je tehotná má strach a ja ešte nemám takže zostávaš nám iba ty

evus
27. jún 2007

no parada 😀 ,hned na mna takto zhurta...ohrozovat zivoty tolkych ludi 😲 .Monci,idem ja spat,je uz moc hodin.zajtra tu urcite budem.

lunika
27. jún 2007

oki ved aj ja manžela mám na nočnéj takže mám postel len pre seba musím to íst využit tak pa zajtra

elinka27
28. jún 2007

monci si tu?

sisstin
28. jún 2007

holky..tak už jsem si vyzvedla balíčky z pošty..ale pekelně jsem zmokla 😔

elinka27
28. jún 2007

haloooo,je tu niekto?

evus
28. jún 2007

ahojke babenky

elinka27
28. jún 2007

ahoj evus,este si tu?

evus
28. jún 2007

ano som,ako sa mas?

elinka27
28. jún 2007

celkom dobre,a co vy?uz sa vam to krati 🙂

evus
28. jún 2007

uz mam vsetky veci nalozene vo voziku...je toho dost,zajtra rano o siedmej startujeme.Akurat zhanam druhu postielku pre malu,uz som dala kade-tade inzeraty a este sa mi nikto neozval.Ozaj,nevies mi poradit,kde zohnat v seredi do prenajmu garaz?

elinka27
28. jún 2007

no neviem,myslim si ze je to nedostatkovy tovar 😀 vsetky su obsadene,ale skusila by som sa opytat asi na bytovom,ale na mestskom urade,popripade tu funguje miestna inzercia tak asi tak

evus
28. jún 2007

dik,budeme sa pokusat zhanat ako sa da,inak dali nam aj info,zevraj je v Drevone nejake strazene prakovisko za 600Sk na mesiac,tak sa tam pojdeme popytat.Nepozeras klinku Grace?

elinka27
28. jún 2007

nepozeram,nemam pocitac pri telke,takze ked som online tak nepozeram nic 😖 to znamena ze zajtra sa uz stahujete?a budete tu aj cez vikend?

evus
28. jún 2007

hej,svoje veci uz stahujem,manzel sa prestahuje v pondelok,lebo ten ma veci v blave.Planovala som,ze ostanem na vikend,ale majitelia su tam do soboty,takze budem musiet zajtra vsetko postihat,dufam,ze sa nam podari kupit vsetok nabytok co chceme.Nemas nejaky typ na predajne?

elinka27
28. jún 2007

ja som bola pozerat v Drevone a potom je tu este kusok odtial ako budes byvat byvala zakladna skola,v nej je predajna nabytku, kupili sme odtial spalnu.Inak budete musiet asi chvilu vydrzat,dodacie lehoty su vsade okolo 2-4tyzdne

evus
28. jún 2007

cozeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?to nemaslis vazne????mna porazi,ved buduci vikend uz chceme byvat.Co som pozerala v meganabytku v seredi a v tempo-kondele v trnave,tak vsade maju dodacie lehoty maximalne tyzden.

elinka27
28. jún 2007

zalezi to od toho o aky typ nabytku sa jedna a ci to maju na sklade,nam spalnu doviezli az o 2tyzdne.

evus
28. jún 2007

porazi ma,nevadi,hlavne aby sme mali na com spat a na com sediet.Postel muz kupuje v Ikei.kovovu,tak hadam aspon tu tam budu mat.No nejak to uz bude.

elinka27
28. jún 2007

v Ikei myslim,ze nieje problem, ak je na sklade mas ju hned,my sme spavali na matracoch, kym na priviezli spalnu 😀

evus
28. jún 2007

aaaale,hlavne je,ze mala ma postielku,mysa vyspime hocikde,hlavne,nech sme uz tam.Vy ste byt prerabali?

susy
28. jún 2007

Ahojte dievčence. vidím nadpis ze Sered,tak som tu. Byvala som tam od malička.Vy ste priamo zo Seredi?

elinka27
28. jún 2007

nie, my sme kupili uz prerobeny, mame drevenne parkety a prerobenu kupelnu s wc,kuchynska linka je este povodna,nic moc ale da sa,zato okna mame v hroznom stave,ale neni su peniazky musime pockat,tiez sme sa zadlzili 😖

elinka27
28. jún 2007

ahoj susy,nie ja som pristahovalec,original z Trnavy

evus
28. jún 2007

ahoj Susy,nepisali sme si mi nahodou niekdey maily????

evus
28. jún 2007

eli,aspon ze byvate vo svojom...casom preorbite aj to ostatne...alebo chcete nieco vacsie?

susy
28. jún 2007

evus,asi nie.mas nejakeho tusaka?
eli pytam sa preto,lebo celu moju rodinu mam tam a ked idem niekedy do seredi,stane sa,ze nemam s kym ist na kavu.

elinka27
28. jún 2007

my sme hladali byt,ktory by bol ihned obyvatelny aby sme do neho nemuseli uz vrazat a urcite tu nechceme zostat navzdy,taky bol aj povodny plan,ked sme sem isli.Chceme postavit domcek 😅 A vymalovali sme obyvacku a spalnu, aby sme mohli byvat a teraz ked drahy porobi skusky chcem aby sa pustil do kuchyne a chodby.Neda sa to vsetko naraz ked este popri tom sjme chodili do prace,ved to zistis sama 😀

elinka27
28. jún 2007

susy,tak potom si tu vitana,ja ako pristahovalec som odkazana iba na navstevy pribuznich a teraz vdaka Bohu som si nasla kamosky aj takto cez konika

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre