• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

8. januára 2017 
autor
sisstin?: to je čudné čo píšeš o mame, naši keď sa to dozvedeli hlavne tato od radosti plakali, a moja mama nadovšetko miluje našu Mišenku, teda aj ostatní je inak prvá vnučka celkovo v rodine tak je rozmaznávaná až to niekedy lezie na nervy, no a to máš o dôvod viac aby si teda prišla sem na slovensko, ale zasa verím že to možno od maminy len tak vyzerá a naopak sa teší na bábätko, ozaj koľko máš rokov?
20. feb 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala: bude mi 23, přítelovi 33..nakonec to naši vzali docela v pohodě..se to zapilo a tak :grinning: takže tuším tu budu do porodu, a pak ještě měsíc, aby mi chodila mateřská...no..a pak půjdu do Seredi...na jednu stranu jsem ráda, konečně to drahého donutilo se rozhoupat a budeme bydlet společně :grinning:
21. feb 2007 o 11:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sisstin:aj ja mám 23 ale už čoskoro 24, no vidíš tak sa tešia na bábätko, ozaj nechystáš sa teraz niekedy sem do Serede na návštevu? a s prácou si nelám hlavu vôbec ja som krátko pred pôrodom nasúpila do novej ozaj perfektnej práce a teraz tiež neviem ako to bude potom, ale nelámem si hlavu nad tým niejako bolo niejako bude, a inak mám dobré odporúčania a niektoré firmy mi aj sami zavolali či nechcem ísť pre nich robiť, ja si teraz užívam malej a to je podstatné, inak ja sa volám Michaela a ty?a ozaj čo svadba neplánujete keď bude bábätko?
21. feb 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala: no zatím teda nevím..návštěvu nechystám...ale uvidíme...svatbu zatím neplánuju kvůli výhodám, budu brát mateřskou v ČR plus příplatky...a když se to přepočítá na SK, tak se to vyplatí..jinak, já jsem Tereza :wink:
21. feb 2007 o 15:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala: halo halo..kde si? :slight_smile:
25. feb 2007 o 20:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky!
tak uz mame doma aj kocik, postielku a takmer vsetko okolo toho. Chyba nam matrac, ale uz ho mame zajednany. Mozem odporucit predajnu na Kapitulskej v TT. Najlepsi pristup a tak.
:slight_smile:
25. feb 2007 o 20:45  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufman: výborně :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2007 o 20:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, jdu spát..ráno vstávám..ale pište pište..se pak trošku cítím, jako bych byla už v mém budoucím domově :slight_smile:
25. feb 2007 o 20:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Sereďanky :slight_smile: ,
mozem sa pripojit??Sered je moja srdcovka,byvali sme tam od malicka,potom sme sa prestahovali,ale bola som tam kazdy tyzden skoro.mala som tam,aj mam rodinku este :slight_smile: .
25. feb 2007 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala: halo halo..jsi v pořádku? :wink:
28. feb 2007 o 18:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj Terezka,
neboj sme v poriadku, len teraz keď Mišenka sama behá tak je toho času málo a to vôbec nestíham byť na počítači až takto večer ke´d zaspinká, a síce boli sme 4 dni u našich tak aj preto som sa nehlásila, a ty ako sa máš? kedy ideš na poradňu? ozaj už máš vymyslené aj meno pre bábätko? tak čo prídeš dúfam bývať do serede, lebo ja už som o tebe aj mangelovi hovorila ako sa teším že konečne budem mať s kým klábosiť aj keď je to ešte ďaleko a kde pracuješ keď si sa bála o prácu hmm, inak neboj ja stále hovorím kto chce prácu si vždy nájde, a tu jej je tiež dosť :wink:
28. feb 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Míšo :wink: k doktorovi jdu příští čtvrtek..a čekám, co bude na UZV, jelikož na 8tt mám docela velké bříško, tak aby to nebyly dvojčátka :stuck_out_tongue_closed_eyes: já jdu za 20 dní na PN, takže tam budu až do porodu :grinning: a pak měsíc tady..abych brala mateřskou..a až pak do Seredi, musíš vydržet :unamused:
1. mar 2007 o 14:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teri, ideš n PN, dúfam že ti nič vážne nieje ,takže ty by si mala prísť asi v novembri že? no nevadí ja ťa počkám :slight_smile: ozaj čo by si viac chcela chlapca alebo dievčatko?
1. mar 2007 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala: není mi nic :wink: ale ta práce není vhodná pro těhulky..a taky mi neprodlouží smlouvu, tak aspon budou cálovat nemocenskou :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...já bych radši holčičku :grinning:
2. mar 2007 o 14:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vas vsetky...ciskoro sa budeme stahovat do Serede a moc by som bola rada,keby som si nasla nejaku fajn kamaratku najlepsie mamicku...Sered vobec nepoznam a aby nam s malou bolo troska veselsie a mal k nam obcas aj niekto chut zajst na kavu,tak by sme boli velmi radi.. :slight_smile: .Hadam sa nejaka ozvete.
10. mar 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem se koukala na netu na to nové mateřské centrum v Seredi..ale moc toho tam nebylo napsané :confused: jinak je tam Sereď velmi pěkně nafocená, no žial já ji takovou neznám :astonished:
11. mar 2007 o 18:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
terezka neboj zvykneš si, hlavne keď ťa zoberieme na prechádzky k váhu a do parkov, neboj nieje to až také hrozné, a v centre some neboli ešte ani my, ale chcem ísť len teraz idem na týždeň k mamine tak sa teším na rodinný domček a hlavne ako malá bude behať po záhrade a hlavne si ja oddýchnem :wink: ozaj tak čo už si na PN?
11. mar 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako citam prispevky,tak myslim,ze ked sa prestahujeme do Serede,tak sa nemusim bat,ze tam budem sama... :slight_smile:
11. mar 2007 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kala: tak to "centrum"..spíš náměstí Miško :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: je pravda, že já to tam moc prochozené nemám, právě, že jenom to centrum..a na Váh máme výhled z okna :wink:
12. mar 2007 o 08:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sisstin,tak sme dve,co sa budeme stahovat do Serede a kam presne ides byvat?
12. mar 2007 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisstin,akurat som pozerala tvoje fotky...Ty to brusko mas teda krasne :slight_smile: .Necakas ty naozaj dvojicky?Ja ked som bola v 9tt ani chyru ani slychu po nejakom brusku.Alebo si taka chuducka,ze ti to brusko tak vyskocilo. :wink:
12. mar 2007 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evus: já přesně ještě nevím, kam přesně :wink: ale asi poblíž tchyně :rolling_eyes: takže někde okolo autobusového nádraží :wink: ...já mám normoš 49 kg..tak spíš to jenom tak vypadá :wink: :slight_smile:
13. mar 2007 o 21:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asito bude tym :slight_smile: ,ale ved ani dvojcata nie su zle.My by sme tam niekde mali ist tiez byvat.Na mlynarensku ulicu,kusok odtial je Billa
13. mar 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sisstin,tak nie na mlynarsku ale na Cukrovarsku ulicu,akosi sa mi to uz domiesalo...
14. mar 2007 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus: já nevím, kde je tam Billa...jenom Coop a jednota..a Lidl :confused:
15. mar 2007 o 11:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude asi kusok,ved sa spytaj priatela,kde pojdete byvat
15. mar 2007 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus: on to sám ještě neví :wink: každopádně se děsím toho, že do stejného domu...i patra..akorát o byt vedle :rolling_eyes: :angry: :angry:
16. mar 2007 o 10:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisstin,preco sa tak bojis,to ako svokry?lebo som ta to nepochopila
16. mar 2007 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus: jojo..tchyně..já ji vůbec nemám ráda :rolling_eyes:
16. mar 2007 o 21:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aleneboj,ved nebudete hadam zit v jednom byte a ked si od zaciatku urcis pravidla,tak uvidis ze to bude v pohode
17. mar 2007 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok