Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

sisstin
2. júl 2007

ahoj kočky..tak už jsem doma z pracáku..nebylo to tak strašný..spíš v pohodě 😵

zuzanocka
2. júl 2007

ahojte, nie som sice zo serede, len chcem napisat, ze moja starka byvala pred niekolkymi rokmi v seredi (na cepenskej ulici), moc to tam sice nepoznam, ale spomienky na leta stravene tam mam pekne 🙂
tak prijemne tehulkovanie a mamickovanie prajem!

sisstin
2. júl 2007

zuzanocka: jej 😵

zuzanocka
2. júl 2007

sisstin, necitala som vasu celu diskusiu, takze neviem - ty si sa vydala do serede, alebo ako...?
ja som tam u vas poznala vlastne len jednu kocku - tam z tej cepenskej, ktovie, co je s nou. viem, ze mala dvoch bratov, s tymi sme sa hravali 😀

sisstin
2. júl 2007

zuzi: já tam mám přítele 😉 a až se narodí miminko..tak se tam stěhuju..cca po Novém roce..budeme bydlet na Novomestskej 😉

zuzanocka
2. júl 2007

tak vela zdaru! drzte sa!

elinka27
2. júl 2007

siss a ako to prebiehalo?,dufam,ze ti neponukli novu pracu 😀

evus
2. júl 2007

ahoj babenky

elinka27
2. júl 2007

ahoj evus co porabas?

evus
2. júl 2007

ale mala spi v kociku a ja este napalujem susede nejake dvd-cka,tak som aj sem odbehla,cio tu niektora z vas nebude,co ty?

elinka27
2. júl 2007

no ja mam dnes taky pohodovy den,spala som skoro do 11-tej a pred par minutami som doranajkovala 😀

evus
2. júl 2007

aaaaaaaaaa,niekomu je hej takto dlho vyspavat,idem ja donapalovat tie dvd-cka,lebo sa mi neda byt aj tu aj napalovat,akosi to pocitac nestiha,tak pa,budem tu vecer

sisstin
2. júl 2007

eli: néééé...právě, že to šlo 😉 paní si ofotila těhotenskou průkazku..dostala jsem průkazku jako uchazečka...nikam mě posílat nebudou..jdu tam za měsíc..dodám zápočtový list..a v srpnu jim přinesu papír, že jdu na mateřskou 😉

elinka27
2. júl 2007

siss:ved som srandovala, ja som akurat chcela ist von na chvilku a vyzera to,ze bude prsat lebo hrmi 😠

sisstin
2. júl 2007

http://www.gobaby.cz/?p=productsMore&iProduct=351 můj nový košík..jsem happy 😵 😵 😵

elinka27
2. júl 2007

jeej,ten je pekny,pocuj ty musis byt bohata 😀 😀

sisstin
2. júl 2007

eli: ani ne 😉 teď jsem brala dobrou výplatu..já jinak kromě nehtů a vlasů..za nic neutrácím..bydlím s rodičema..tak mám těch peněz pro sebe dost 😉 ale koš už kupuje drahý 😝 😀

evus
2. júl 2007

caute babyyyy

elinka27
2. júl 2007

ahojcek

evus
2. júl 2007

cau eli,co porabas?

elinka27
2. júl 2007

ale nic chystam sa zehlit,ale sa mi nechce 😒

evus
2. júl 2007

pozeram,ze u nas bude asi burka...Ozvala sa ta Misa,ci nie?

elinka27
2. júl 2007

ozvala,ale dnes ze isla do trnavy tak nemohla a zé sa ozve zajtra
u nas uz od piatej hrmi ale burka este stale nic

evus
2. júl 2007

aspon ze sa ozvala...Ja som dnes vyslala muza,nech ide kupit chladnicku a sporak,tak som zvedava,co dotrepe do bytu

elinka27
2. júl 2007

vy tam nemate sporak?

evus
2. júl 2007

nie,vsetko si zobrali,este aj digestor,taka bola dohoda,a aj tak tam ten sporak bol 12rocny,asi by som ho uz nechcela

elinka27
2. júl 2007

no my mame povodny co tu bol,ale je celkom fajn s elektrickou trubou,takze sa da,len som ho musela poriadne vydrhut,lebo digestor aj sporak boli uplne spinave 😖
inak kala byva hned vedla mna vo vedlajsom cinziaku, tak ked sa vyklonim z okna si mozeme aj kyvat 😀

evus
2. júl 2007

jeeeeeeeee,to fakt?a este si ju nikdy nestretla pred cinziakom?

elinka27
2. júl 2007

neviem, mozno aj ano,ale kedze sa nepozname tak sme o sebe nevedeli.Ved zajtra ak to vyjde sa mozeme stretnut a uvidime.Evi musim uz ist chcem to pozehlit lebo mam toho vela, a cez den ked je horko sa mi nechce zehlit je to utrpenie ☹ to sa radsej chodim prechadzat

evus
2. júl 2007

jasne,len si pozehli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre