Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
4. júl 2007

moje chudatko,sa nudis,poziciam ti na cely den moju malu strigu,chces?

sisstin
4. júl 2007

evus: haha..no na celý den by to ani nemuselo být...tak na půl 😅 😅 😅

evus
4. júl 2007

aj desat minut myslim,ze by ti stacilo 😀

sisstin
4. júl 2007

evus: tak ona Renátka je taky dost náročná...hlídala jsem ji, když jsem byla v Seredi..a neumím si to představit celý den teda 😔

evus
4. júl 2007

ved pockaj,ochvilku ta to tiez caka,ale svoje je svoje

sisstin
4. júl 2007

evus: uvidíme, jestli bude po mně..tak to bude takovej zakřiknutej prďolka..jestli po příteli, tak se mám na co těšit 😅 😅 😅

evus
4. júl 2007

😀 ...nasa je cela po muzovi,niekdedy vecer uz nevladzem stat na nohach

sisstin
4. júl 2007

evus: to moje mamka se též doma nudila..jsem byla moc hodné miminko..co pořád spinkalo a nebrečelo..a když jsem byla větší, tak jsem si v klidu sama hrála 😅 já spíš nikdy nechtěla mezi cizí děti..to jsem pak řvala 😅

evus
4. júl 2007

tak tomu ja hovorim zazracne dieta,aj nasa ked bola malicka tak bola dobrucka,stale len spinkala,kazde tri hodiny sa napapala a zas len spinkala,ale ako zacala chodit,tak je z nej tajfun,vsade musi byt a stale je spinava ako ciganca,co ju bavi len hlina,strk a piesok.

elinka27
4. júl 2007

caute baby,vidim,ze veselo kecate 😀 ja som sa vcera vobec nemohla dostat na konika,nejak to blblo 😒

evus
4. júl 2007

vsetkym nam to blblo,tak to vyzera,pocuvaj eli,chcela som sa spytat,nemate vy nahodou vy v byte vertikalne zaluzie,tie vnutorne latkove?

elinka27
4. júl 2007

ee,my mame okna v povodnom stave a cakame kym sa nam rozpadnu 😀 mame vonkajsie rolety,take tmave,ze si aj cez den spravime noc 😀

evus
4. júl 2007

ahaaaaaa,tak to sa mi na fotkach asi len zdalo
majitelia nam zobrali tie zaluzie,neviem ako sme to mali v kupnej zmluve,musi to manzel pozriet,ak to byt predavali aj so zaluziami,budu nam ich musiet vratit,ked nie,budeme si musiet dat urobit nove

sisstin
4. júl 2007

holky..já na vás zapomněla 😲 😔

evus
4. júl 2007

terezka,co si zdriemla? 😉

sisstin
4. júl 2007

eli: koukám, jakou jsi založila tému ohledně PN 😉 radím ti neriskuj to 😉 na těhule normálně chodí a ne, že ne...a přijít o peníze by byla škoda..ber to tak, že se nemusíš natahovat v práci 😉 vím, že je to nuda..ale něco za něco 😉

elinka27
4. júl 2007

evus: a to ste mali ako postavenu tu zmluvu, ved bud to predavam so vsetkym co mam k bytu,alebo nie 😲
terka:ja neplanujem ist k moru ci co, a cez tyzden vychadzky dodrziavam,ale tie by som rada videla aj rodinu ktoru mam v Trnave a to za 2hod nestiham,tak som si myslela ze snad cez vikend to problem nebude

elinka27
4. júl 2007

evus to co si videla na fotke je zaclona v obyvacke 😉

sisstin
4. júl 2007

eli: tak to jdi na sociálku a zažádej o povolení, to ti dají 😉 ale musíš tam jít 😉

evus
4. júl 2007

eli,no ved prave preto sa mi to nezda...musi manzel pozriet,co je v zmluve,mne sa vidi,ze tam mali ostat.A este ked som tam v piatok bola,tak som sa s majitelkou dohodla,ze si zoberie len zo spalne a ostatne necha a vcera pinda muzovi do telefonu povedala,ze sme sa ani o tom nebavili.

elinka27
4. júl 2007

terezka ake povolenie myslis?akoze povolenie vzdialit sa z domu napriklad na celu nedelu?

evus
4. júl 2007

eli,takze to bola zaclona 😀 .Vidim,ze z tej PN si uz namraky.

sisstin
4. júl 2007

eli: přesně tak..jdeš tam..a řekneš, že chceš jet na víkend pryč..oni si zapíší kam a dají ti povolení 😉

elinka27
4. júl 2007

to teda som, vies najhorsie je ked ti nic neni a si obmedzena,ale nehovorim,je to lepsie ako byt v praci,ale aj tak.Vy sa vsetky potom zoberiete a pojdete von a ja budem trcat doma,lebo nemam vychadzku 😖

evus
4. júl 2007

eli...zasadne budeme chodit len vtedy,ked budes mat vychadzku 😀 .A ked nebudes mat,nasackujeme sa k tebe a budes mat tolkooooo radosti 😀

elinka27
4. júl 2007

terka,ale to ich na seba upozornim a to nechcem,a som na 100% presvedcena ze v nedelu nechodia.Povedala mi to znama zo socialky v Trnave.A okrem toho,najprv mi musia dokazat ze som doma nebola 😉
A kamosku mam psychologicku a robi pripravy pre tehotne a je to lekar ako kazdy iny,da mi peciatku,ak by sa fakt stalo,ze by som musela cez tyzden odist niekam 🙂

sisstin
4. júl 2007

eli: jdi na tu sociálku 😉 a můžeš odcestovat 😉

elinka27
4. júl 2007

evus tak to potom toho psychologa budem potrebovat urcite,tolko deciek v byte 😀

evus
4. júl 2007

eli,a myslim,ze potom ti uz tolko chybat nebudeme a budes rada,ze si sama 😀

elinka27
4. júl 2007

siss:tam pojdem pred svadbou,aby mi dali povolenie vydat sa 😀 mozno mi to zatrhnu 😀 😀 ved hovorim,cez tyzden pohodicka vychadzky dodrziavam a poctivo fakt,a ked tak idem az vecer o 19-tej a to uz mozem povedat,ze som spala,tehotne byvaju unavene 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre