Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
9. júl 2007

ale uz to ide lepsie ako minuly tyzden

elinka27
11. júl 2007

no baby co je s vami?nejak je tu mrtvo posledne dni 🙂

evus
11. júl 2007

eli cau,si tu?mam doma muza,malujeme,tak ani nemam na teba casu a von ideme tak narychlo ked tebe uz pomaly koncia vychadzky.

elinka27
12. júl 2007

evus,mne za zasa v poslednej dobe nepodari vecer dostat k pocitacu,lebo drahy tu nieco stale caruje 😀 Neva aj som si myslela,ze makate na byte.Ved ked sa bude dat ozvi sa,ja pojdem rada von.

evus
12. júl 2007

jasne urcite sa ozvem,ide nam to s tym malovanim dost pomaly,lebo nam stara stierka opadava,tak musime opravovat stare diery a do vecera do jedenastej-dvanastej malujeme.Urcite sa ozvem,ked budem dlhsie vonka a vtedy,ked sa bude dat aj tebe.

sisstin
12. júl 2007

čau kočky 😵

elinka27
12. júl 2007

halo halo 😀 prave som sa vratila bola som skusat s mojimi druzickami saty,budem mat tri a budu rovnake 😔

sisstin
13. júl 2007

eli 😝

lunika
13. júl 2007

cavte babenky ste tuuuu?

elinka27
13. júl 2007

ahoj monci,konecne je tu zivot

lunika
13. júl 2007

jééé ajoj eli ako sa máááááááš? ja som konečne prišla a hned som stretla evku aj mišku vonku s detmi malý konečne zahajal je neaký zachripnutý

elinka27
13. júl 2007

asi za tebou plakal az si hrdlo vykrical,no pekne oni boli vonku a ja tu trcim doma 🙂

elinka27
13. júl 2007

no nic,idem ja.Ved na buduci tyzden mozeme dat stretko,cez vikend nebudeme doma.V utorok idem dokimu,snad mi da uz nejak rozumne tie vychadzky,aby sme mohli chodit ako sa nam zachce von

lunika
15. júl 2007

ahoj elinka ak tu náhodou budeš tak sa pozry do mojho albumu mám tam ten kolotoč dufam že sa ti bude páčiť

lunika
15. júl 2007

dievčatá čo už sa nebavíte alebo čo ved som celý den pri PC a nič.

elinka27
15. júl 2007

cauko lunika,my sme boli na vikend prec,ten kolotoc je peknucky 😉

evus
15. júl 2007

caute baby,ja som bola cely den s muzom...boli sme v senci...

lunika
15. júl 2007

je evka aj ja som bola dnes v senci na jazerách a čo aj ste sa kúpali ja nie bola moc moc studená voda

lunika
15. júl 2007

a čo babenky dáme zajtra spycha???????

evus
16. júl 2007

my sme sa kupali,aj mala bola vo vode,ani z nej nechcela ist von...Studena?nahodou bola super,to mozno pre nas bola dobra,lebo my sme studeny odchov z Oravy 😉 .

elinka27
16. júl 2007

caute baby, nejak sa nam tusim nechce chodit von ci co?no ja sa pochvalim uz od soboty citim pohyby 😀

evus
16. júl 2007

jeeeeeeeeeee Eli,gratulujem,to je super pocit,ze?Von by sa nam aj chcelo chodit,len keby nebolo tak strasne horuco,ja som dnes bola s malou ale az o stvrtej.

lunika
17. júl 2007

je tu niektoooo?

elinka27
17. júl 2007

ahojte, no s tymi vychadzkami som to moc nevyhrala ale presunul mi ich od 15 do 17.30

evus
17. júl 2007

no eli,to nie je bohvieco,ale teraz v tych horucavach chodim s malou aj tak neskor von

elinka27
17. júl 2007

hm,ale lepsie ako nic 😒

elinka27
23. júl 2007

baby co ste zmizli z povrchu zemskeho?Uz sem ani jedna nechodite?No pekne a to sme si planovali a nic z toho 😖

evus
23. júl 2007

cau eli,ja som dnes bola v trnave...skoro stale mam doma muza...a v piatok odchadzame na dva tyzdne na oravu.

elinka27
24. júl 2007

ja mam zasa draheho sluzobne prec od vcera na 2tyzdne.Takze som tu sama 😖

lunika
24. júl 2007

jej elinka ahooooj ako sa máš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre