Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
24. júl 2007

lunika som ti vcera volala,som chcela niekam vybehnut,si mi nebrala telefon

lunika
24. júl 2007

eli prepáč aj som ti chcela zavolat potom ale mojho manžela prijali do BA do tatra banky tak sme trošku oslavovali že som nato zabudla ale zajtra nemám problém ak budeš chciet

evus
6. aug 2007

haloooo,baby,zijete?

elinka27
6. aug 2007

ahoj evus, to sa skor my teba mozeme opytat ci zijes,ked sa ani neozves

evus
7. aug 2007

no ja som teraz druhy tyzden na orave,muz ma volno,tak sme tu,ale v nedelu uz budeme spat,tak v pondelok by sme uz konecne nieco mohli vymysliet...

evus
11. aug 2007

ahoj baby,ste tu?ozaj,co sa stalo s Terezkou,ved tu bola kazdy vecer a uz jej tu niet.

sisstin
15. aug 2007

evus: nic se se mnou nestalo 😀

sisstin
29. aug 2007

tak poslušně hlásím, že už máme kočárek..přípravy vrcholí..ale koukám, že sem moc nechodíte 😔 😅 😅 😅

evus
6. sep 2007

no terezka,vidim,ze sa ti to pomaly ale isto krati 🙂 .

evus
6. sep 2007

veciciky pre maleho mas naozaj nadherne,aj kociar je velmi pekny...a u mna najviac boduje ten kosik na spinkanie...

sisstin
16. sep 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀

evus
16. sep 2007

cau Terezka,co sa tak rehoces? 😀

sisstin
16. sep 2007

jen zkouším, jestli aspoň nahlížíte 😝

evus
17. sep 2007

ja sem tam,neviem ako ostatne baby...ako sa mas?

sisstin
30. sep 2007

evus: v pohodě docela...nemám žádný poslíčky ani nic.. 🙂

evus
1. okt 2007

tak potom je dobre,mne posledny mesiac neustalo brusko tvrdlo a mala sa narodila presne vo vypocitany termin...

sisstin
1. okt 2007

evus: břicho mi taky tvrdne..ale to už tak dva měsíce..to neřešim 😅

evus
1. okt 2007

no vsak a tomu sa u nas povie poslickovia tomu tvrdnutiu bruska...

sisstin
2. okt 2007

evus: poslíčkové jsou menstruační bolesti, které bolí jako slabé kontrakce..to mě už přešlo..ale když dýl jdu..tak to mám 😉

evus
2. okt 2007

jeeeeee,tak zas som o nieco mudrejsia,ja som si myslela,ze to poslickovia su aj tvrdnutie bruska...uz mas vsetko prichystane?aj zbalena si uz?

sisstin
2. okt 2007

evus: jj...přichystané..i zbalená jsem 😉

evus
3. okt 2007

tak dufam,ze das hned ako prides z porodnice vediet,ako to vsetko prebiehalo 🙂 .

elinka27
9. okt 2007

😀 😀 😀

evus
9. okt 2007

a ty tiez,co sa rehoces???? 😀

elinka27
10. okt 2007

ja som sa rehnila,ze sa Terezka rehnila 😀 ze sa jej aj chce par dni pred porodom 😀

evus
10. okt 2007

no som zvedava,ci sa aj ty budes par dni pred porodom rehnit

elinka27
10. okt 2007

no mne uz teraz nieje moc do smiechu, akurat rozmyslam ake plienky mam kupit,lebo vraj tie Tesco plienky fialove su dobre,ale nemam predstavu kolko ich treba

evus
10. okt 2007

na mesiac by ti mali vydrzat tri balenia urcite,inak su dobre aj plienky lidlacke a su aj lacnejsie ako tescacke

elinka27
10. okt 2007

no ja som rozmyslala,ze kupit jedny uplne tie najmenisie tie Pampers od 2kg teraz su v Tescu v akcii a potom uz tie od nejakych 3kg.Tie Pampers by som brala do porodnice a potom sa uz doma uvidi.Inak uz chcem aby bol december, chcem mat mimi uz doma 🙂

evus
10. okt 2007

aj tie pampersky newbaby,ci ako sa volaju,uplne tie najmensie su vynikajuce,ale ostatne pampersky podla mna nestoja za nic,pretoze mala ich vecne precikala a este k tomu su financne narocne.Dnes mi suseda este ukazovala co su v bille tie cleverky,tak vyzeraju byt velmi dobre a su na nich pekne obrazky a ona si ich velmi chvalila,vsak treba vyskusat a uvidis.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre