• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

Ja sa budem vydavat v auguste, a planujem to (aspon zo zaciatku) nechat na babo, ze ci sa dostavi...len tak nahodou... :slight_smile: Ty uz vies, ci to druhe ozaj cakas alebo este nie?
29. jan 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak gratulujem k svadbe...ja si myslim,ze som urcite tehotna,ale musim pockat do buduceho tyzdna,ci bude na uzv nieco vidno a potom to budem vediet na stopro :slight_smile: .svadbu mate tu v seredi...mexx,kolko mas rokov a kde pracujes?(taky maly vylsuch :grinning: )
29. jan 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V septembri budem mat 25 a momentalne to mam s pracou trosku take zvlastne, lebo som psychologicka, a nejak nikto nema peniazky na to, aby ma mohol platit, aj ked ma potrebuju... :sweat_smile: A tak pracujem len na dohodu, co znamena, ze nechodim do prace kazdy den, ale len vtedy, ked potrebujem nieco spravit, a inak som viac-menej doma, lebo toho zatial nemam az tak vela. Ale planujem trosku rozsirit posobisku, aj ked len na dohodu, lebo peniazky treba... :slight_smile:
Predpokladam, ze ty si na materskej... :grinning:
29. jan 2008 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx...ty mas krasne povolanie :slight_smile: ...ja som na materskej,inak som ucitelka v MS...
29. jan 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej...ty si ucitelka v MS... :dizzy_face: To sa mi tiez strasne paci, len ma vzdy odradzalo to, ze neviem hrat na ziadny hudobny nastroj a celkove mam viac-menej hudobny hluch, takze by som tam asi vela vody nenamutila... :sweat_smile: Ale ako praca, to by ma strasne bavilo...
29. jan 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez nevdela hrat...na strednej sme to mali povinne,takze klavir sa dal ako tak zvladnut a aj flauta a kolko nas tam bolo,co ten sluch nemali a su dnes super ucitelky...skor by ma odradzali tie nervy,lebo obcas ich fakt treba mat poriadne :wink:
29. jan 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som na vyske byvala s jednou holkou, ktora bola ucitelka v MS a casto som jej priam zavidela, aka je to uzasna praca... Ale zas na druhej strane, uznavam, ze ked som ju videla vzdy po nociach pisat rozne pripravy a podobne veci, tak mi to zas az tak strasne nechybalo... :slight_smile:
29. jan 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmhmhm...dnes nikoho... :confused:
30. jan 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Staaale nikohooo...??? :confused:
31. jan 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,ja som tu na skok,idem balit veci,ideme na par dni k nasim na Oravu.
31. jan 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx pozeram,ze mas rada deti, ak by si potrebovala nacvik mozes prist aj ku mne, ja mam takeho maleho sputna,co spi len vonku,tak ti ho poziciam a mozes sa s nim prechadzat a ja budem doma v teplucku spinkat :grinning:
2. feb 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elinka: se ho brzo zbavuješ :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: my jsme se s MP pohádali :confounded:
2. feb 2008 o 17:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babeny... :slight_smile:
Elinka, no ked mi ho ozaj pozicias, tak ja budem len rada, a spat mozes trebars aj cely den... :grinning: Fakt, ak je to vazna ponuka, tak sa potesim. Budem vam ja veru chodit strazit dietky... :wink:
Siss, a coze sa u vas deje? :confused:
2. feb 2008 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky....Siss,co sa stalo?????????????????????

mexx,zeby au-pair???? :grinning:
2. feb 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Evus, no jasne, mozem robit aj au-pair...a nepojdem za hranice, len tak vramci mesta... :grinning: :grinning: :grinning:
2. feb 2008 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuuuj,kolko beries od hodiny???
2. feb 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Podla poslusnosti prckov. :wink:
2. feb 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja je dobrucka :wink:
2. feb 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to ta nevyjde draho... :slight_smile:
2. feb 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx tak to ja sa nedoplatim :grinning: :grinning:
2. feb 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, no v pripade tych zivsich a neposlusnejsich deti sa este moze prihliadat na fyzicku vycerpanost a psychicky stav matky, takze je mozne uhrat to na nejaku zlavu... :wink: :grinning:
3. feb 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zas žárlil :angry: ale dobrý už :wink:
3. feb 2008 o 16:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mexx tak to sa obrn pevnyimi nervami,lebo teraz ako ma problem s kakanim to je dost zaberak.
3. feb 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, jeeejda...takyto problemik mame? :sweat_smile:
3. feb 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siss...na kohoooooooooooooooooooo?

eli...nemoze sa vykakat???

cau mexx,ako?
3. feb 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Avoj Evus, aaale, celkom sa da... A co vy? :slight_smile:
3. feb 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme akurat po krstinach,brat krstil dceru,tak sme troska oslavovali,zajtra sa vraciamedo Serede...
3. feb 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, vy ste este na Orave... :slight_smile: No super, rychlo sa vratte, aby som mohla dufat, ze vas niekde v meste stretnem... :grinning:
3. feb 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ta babeny, tusim vas dietky vycerpavaju...niet vas... :grinning:
4. feb 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx presne tak, dava zabrat, som ho dala k oknu a tam cusi,lebo sa mi dnes nechcelo ist von, musela som aj navarit,bo takto sa stratim ked schudnem :grinning:
4. feb 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok