Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

sisstin
4. feb 2008

evus: na každýho 😒

eli: čau zlato 😵

elinka27
4. feb 2008

nazdar, maly spi pri okne,ale uz ho bohuzial budem musiet zobudit,lebo potom bude revat akoby sme ho tyrali 😀

sisstin
4. feb 2008

eli: nejsi na icq..chci ti něco říct 😉

mexx
4. feb 2008

Ta Siss, povedz mne, ja tam som, aj ked ma nevidno... 😀 😀 😀
Eli, no, tak ja by som si ho na par dni kludne pozicala, mne by sa zhodit zislo... 😀

elinka27
4. feb 2008

mexx,ja som ale chcela chudnut zdravo a nie takto 😀

mexx
4. feb 2008

Jaaaj...nuz, ja by som tiez rada chudla zdravo, ale ked mi to nejako nejde... 😒 Tak som schopna hocijako... 😒

elinka27
4. feb 2008

naco chces teraz chudnut?najprv si urobte babo a potom zacni po porode, bude ti luto potom otehotniet ak uz si das do poriadku postavu,ja to poznam 😉

mexx
4. feb 2008

To aj moja segra vzdy hovori, ze ona bude chudnut az po porode... 😀 No, len mne by sa zislo dobre schudnut, keby to nejako islo (mam s tym dost problem), a tak si v duchu hovorim, ze by som najradsej schudla hned a kvoli babatku by mi ani nebolo luto... 🙂

mexx
4. feb 2008

No babeny, nadnes padam, ale zajtra tu budem urcite opat cihat, co a ako u vas nove a ako sa mate. 🙂 A keby ste potrebovali nejaky ten babysitting, som tu... 😉

mexx
5. feb 2008

Fiiiha, zase nikoho... 😕

elinka27
5. feb 2008

no mexx vies pri tych detiskach sa uz tolko neda pisat,ked som bola tehu tak som mala veru viac casu ☹

evus
6. feb 2008

caute baby,takze vcera som odisla od toho super doktora a bez zbytocnych otazok,zakze super....zajtra idem do trnavy k doktorovi Ondraskovi,odporucila mi ho Kala(MIsa),vraj je velmi dobry,tak uvidime,drzte palce,od vcerjaska poobedia mi je strasne zle,som myslela,ze v noci mi to prejde,ale prd,rano mi bolo este horsie,ale nevracala som(zatial)...hruza...

mexx
6. feb 2008

Ahojte babence...
Eli, no to je jasne, ze s deckami je to uz casovo narocnejsie, ale aj tak sa vzdy potesim, ked tu od vas zahliadnem nieco nove. 🙂
Evus, tak drzim paluchy, ja mam vzdy uplne stavy uzkosti a hrozy, ked mam ist k lekarovi, najma gynekologovi... 😀 Tak dufam, zeto bude ok, a hadam ti aj potvrdi, ze si tehu...(ak sa teda nic nezmenilo)... 😉

evus
6. feb 2008

mexx,nezmenilo sa nic,ta vyvolavacka nezabrala a doktor povedal,ze ak nezabere,tak je to potom jasne(ze som tehu),tak dufam,ze je to naozaj tak...mi hovor o tom ako rada chodim na gyndu,vsetko sa da ako tak zvladnut,ale neznasam vnutorny ultrazvuk,brrrrrrrrrr neviem sa vobec uvolnit...

elinka27
6. feb 2008

evus to ti pri podozreni na tehu daval vyvolavacku?to je co za blbca, ved si mala pozitivny test, ved si mohla od nej potratit,to sa stalo kamoske. 😠

mexx
6. feb 2008

No, som tiez rozmyslala, ze ci sa to moze... 😕

evus
6. feb 2008

eli,od vyvolavacky nepotratis,ta tehotenstvo len podporuje,obsahuje cisty hormon,je to nieco take ako duphaston...ja som bola tiez spociatku zlaknuta,ze ak som tehu,ci nepotratim,ale chvalabohu existuje super vec zvana intrenet,kde sa dozvies vsetko a pisala o tom aj lekarka,ze ziadne obavy...

elinka27
6. feb 2008

to je vyvolavacka na menzes ci na co?

elinka27
6. feb 2008

pocuj mexx ti sa tusim nudis, sak menis tie fotky stale 😀

mexx
6. feb 2008

Jo taaak, potom to je asi OK... A ako sa inak mavate, holky? Co ditky?

evus
6. feb 2008

hej vyvolavacka na menzes...

elinka27
6. feb 2008

no a ta nepodporuje krvacanie? 😲

evus
6. feb 2008

eli,ak si tehotna tak nie...kua,neviem to tak odborne vysvetlit 😝 ...
vcera som stretla tvoju polovicku...je sikovny v kocikovani a maly je zlatucky...

mexx
6. feb 2008

No, som menila, bo sa mi ani jedna nepaci... 😠 Ale uz na to asi kaslem... 😒

evus
6. feb 2008

mexx,pekna si na kazdej 😉

elinka27
6. feb 2008

no vysmarila som ich von,nech nepistia za usami, aj ta pozdravil?asi ta nepozna

evus
6. feb 2008

stala som tam s Dusanou...neviem cia je,ma Marcelku a Jozka,urcie poznas....no a ona sa mu prihovorila prva,tak sme potom vsetci troska pokecali a nakukli na maleho...

elinka27
6. feb 2008

no povedz a nepriznal sa,pockaj sak mu poviem 😀 takto keca s maminami za mojim chrbtom, no nic idem babule cakam kamosku ma prist na kavu.Evus a ty kedy k nam prides pozriet?Aj mexx mozes zobrat so sebou, tak zatial pa

evus
6. feb 2008

mmmmmmmmmmmmm didi,kedy pozyvas????aj vy by ste sa k nam mohli vybrat,musime zbuchat uz dake to stretko,vsak ja furt len plno reci a skutek utek...

mexx
6. feb 2008

Ano, ano, baby, ja, co som tu zatial bezdetna, som za take to stretko najvia. 😀 Lebo vas chcem vsetky vidiet. A hlavne tie vase deturence... 😀 Takze som veeeelmi zvedava, kedy sa podari... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre