Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
6. feb 2008

tak sa mozme dohodnut...na kedy chcete a u koho????

mexx
6. feb 2008

😀 Paci sa mi tato akcnost. 😀

evus
6. feb 2008

tak co navrhujete???

mexx
6. feb 2008

🙂 Baby, ja necham dohady na vas, bo vy mate urcite viac toho ako ja... 🙂 Ak by to bolo tento tyzden, tak by som sa mohla pridat, buduci uz to mam trosku zlozitejsie, takze najskor az v piatok... Ale nechavam na vas, ved maximalne budem chybat a vyciham vas inokedy... 😉

lunika
6. feb 2008

čavte babenky no dúfam že rátate aj somnou lebo inak by som vám to neodpustila
mexx: ahoj mi sa ešte nepoznáme ja som monika tiež jedna zo seredských mamičiek len sem často nechodím
evus: mohla by si poslať ICQ čislo

evus
7. feb 2008

caute baby,tak bola som dnes u toho lekara...na pravom vajecniku mam cystu velkosti 5x4 cm,takze je velka ako svina...potom hodnu chvilu hladal krpca a nakoniec nieco nasiel,vacok bolo vidno krasne,ale vo vacku nebolo nic.moze to byt len zaciatok tehu,alebo je to mrtvy plod(tu druhu verziu nepripustam)...zajtra idem na krv koli hcg,ci ho mam v krvi dost,lebo ak nie,tak je to jasne,ze plod sa nevyvija a este mam ist na uzv o tyzden,ze potom uz bude mudrejsi...volala som so svagrinou a ta mi hovorila,ze ona pri troch tehotenstvach mala toto iste,bolo vidno len ten vacok a ked prisla o tyzden neksor uz drobcovi bilo aj srdiecko,takze nemam zufat,ze to bude dobre...prepdisal mi aj kyselinu listovu vo vyssich davkach na podporu plodu,tak uz len verit a dufat,ze bude vsetko ok...boze,zas to cakanie,na nervy...a doktor narozdiel od toho geroja je uplne perfektny,bol velmi mily a ochotny

Monci,jasne ze pocitame aj s tebou a s Ivkom,icq nemam len skype...

elinka27
7. feb 2008

tak ja som sa konecne dostala k pocitacu, buduci tyzden budem u nasich do utorka, ale od stredy sme doma,tak sa mozeme dohodnut,len ten moj drobec je potvora, spi len vonku,takze chodim na navstevy len tym co maju balkon 😀 😀

elinka27
7. feb 2008

a evus, drzim paste 😉

mexx
8. feb 2008

Caute babeny... 🙂
Lunika-Monika, ahoj, moje meno je Maťa a vsetky vas lubim. 😀 😉
Evus, to aj ja drzim paluchy a som zvedava, ze ako to dopadne. Ale verim, ze urcite dobre...
Eli, my balkon mame. 😉 Ale buduci tyzden to mam take vselijake, takze neviem... Nechavam na vas. 🙂

evus
8. feb 2008

tak baby,mozme sa stretnut teda u nas(my tiez mame balkon,az dva),len vam dam buduci tyzden vediet,ze kedy asi,ok?dnes som bola na tej krvi,v pondelok o jedenastej budu vysledky.

mexx
8. feb 2008

Eli, Eli, Eli...ze si to dnes ty bola na fare aj s malym drobcom??? 😵 (Lebo ak si to nebola ty, tak sa na teba nejaka holcina strasne podoba)... 😀
Evus, tak dufam, ze to dopadne dobre...

lunika
8. feb 2008

čavte už sa na vás velmi tešííím 🙂 🙂 pozrite môj album bola som s ivkom v ateliery 😵

mexx
8. feb 2008

Luni, kraaaaaaaaaaaaaasny... 😵 😵 😵

elinka27
8. feb 2008

mexx,ano boli sme to my, co si nezakricala?Boli sme malemu vybavit krst.
Evus,Lunika sak sme jak telce 😀 sme spolu boli mohli sme sa dohodnut,ohladom tej navstevy.
Inak my sme boli dnes na kontrole s malym na ocnom a este v stredu mame ist dalsiemu ocnemu s nim, a ja idem v pondelok este mojmu gynovi,tak pridem od nasich az v stredu vecer,tak ten stvrtok by mi vyhovoval.A priklanam sa za navstevu u mna, aspon nemusim nikam s malym behat, bo kym sa s nim vyrychtujem tak ma chut prejde,ale zasa to cele prevresti,tak budete pestovat.A Evus u nas este nebola,ale ak chces tak aj u teba sa mozeme.

mexx
8. feb 2008

Babeny, v piatok by vam nevyhovovalo? Som vtierka, ja viem... 😅 Lebo to je najblizsi termin, kedy sa budem moct pridat... 😅
Eli, mne to zaplo na chodbe, len co som buchla dverami na fare, a hovorim segre, ze - Jeziiiiis, ved to bola urcite Eli... 😀

evus
8. feb 2008

eli...mne je to jedno,mne vyhovuje aj stvrtok aj piatok,nemam nic na plane a moze to byt aj u vas a na druhy krat to spravime u nas...

lunika
8. feb 2008

aj mne vpohode vyhovuje v piatok ako chcete

evus
8. feb 2008

asi sa musi vyjadrit uz len elinka...

elinka27
9. feb 2008

mexx a vy ste tam bol pred nami vybavovat,ze?tak potom som to aj ja videla 😀 v piatok nemozem,ideme este s malym ku kardiologovi
v stredu vecer pridem domov od nasich,takze vo stvrtok budem doma,ale ak nestihnem upratat,nieze ma budete ohovarat,lebo ten moj manzel tam za tri dni urobi nenormalny bordel ako ho poznam 😀

evus
9. feb 2008

cau eli...tak teda,neviem ako sa dohodneme...

elinka27
9. feb 2008

sak teda ten stvrtok

evus
10. feb 2008

mexx,tak budes moct vo stvrtok????

mexx
10. feb 2008

Zatial neviem, ak by som mohla, tak az okolo takej stvrtej, ale aj to nie naisto... Ale ved nevadi, sa pofotite a ja omrknem fotky, nie? 😀 A vyciham vas niekedy nabuduce...l 😉

evus
10. feb 2008

vsak uvidis bucudi tyzden ci budes moct,mne by to okolo tej stvrtej aj vyhovovalo,lebo mala mi spi od dvanastej do takej druhej,pol tretej

evus
12. feb 2008

jeeeeeeeeeeeeee,baby ja som uplne zabudla,ved vo stvrtok je Valentin....a to by sme boli radi s drahym,neviem teda ako vy...

mexx
12. feb 2008

Achojte... 🙂 No ozik, ze Valentin... 😀 Ja idem vo stvrtok lekarovi, som objednana na tristvrte na tri, takze neviem, ako sa stihnem vybavit... Tak nechavam na vas, ako sa dohodnete. Pripadne mozme ten dalsi tyzden, ako bude komu vyhovovat... 🙂
Evus, ako si dopadla u lekara (sa mi mari, ze si mala ist v pondelok tusim)...

evus
12. feb 2008

ja by som tiez navrhovala radsej ten buduci tyzden,co vy na to baby????
mexx,vcera som volala koli vysledkom z hcg a dopadlo to na jednotku,mam presne taku hladinu ako mam mat a objednana som az o tri tyzdne,vraj sa uz neni kam ponahlat a za tri tyzdne sa uz bude dat mimco pekne zmerat a urcit termoin porodu a vsetko okolo toho,lebo teraz to bolo zo sona troska nejasne a vraj som neotehotnela podla tych ich vypoctov,ale bolo to o nieco neskor...ale hlavne,ze je vsetko ok.

mexx
12. feb 2008

Jaaaj, tak to je potom asi dobre, ze jo? To dufam, lebo ved teraz ked sa tu idem s vami kamosit, tak by ste mohli vsetky zase otehotniet, nech sa mam na kom vyburit... 😀 😀 😀

mexx
13. feb 2008

Avojte mamule, dnes tu nikoho nie je? Ja len tak, ze ako sa mavate... 🙂

elinka27
13. feb 2008

ahojcek,ja som pred chvilkou prisla od nasich z Trnavy,akurat co som stihla maleho okupat.Boli sme dnes s nim v Trnave u ocnej,a boli sme prvy krat u detskej, ak vam mozem odporucit tak sa jej vyhnite v buducnosti zdaleka, som sa s nou povadila uplne drasticky mu nasilu otvarali sestricky ocka, toto som predtym este nezazila, maly ma normalne cervene modriny pod ockami 😠 😠
Zajtra inak aj ja mam zmenu planu,lebo musim ist s malym este k pediatrovi, nemam uz lieky a maly ma este aj opuchnuty prst na ruke, neviem ci mu tam vrasta necht ci co,ale ma to cele cervene, tak chcem mat istotu ze to je ok, snad nam nieco na to poradi.
Buduci tyzden si este presne dohodneme den a cas, mne by tiez vyhovovalo tak poobede aby som stihla ist aj s malym von nech sa trochu ukludni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre