Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
13. feb 2008

cau Eli...preco nechodis k detskej tu???Ja mam fodorovu a ta je vynikajuca,nemozem na nu nic zle povedat...

mexx
13. feb 2008

Aj ja som chodila Fodorovej sama so sebou... 😉 Ale uz som na to velka... 😔

evus
13. feb 2008

cau mexx,ako?

mexx
13. feb 2008

Jeej, Evus, takze uz osmy tyzden, hej? 😉 😵
Ja po starom, pomaly, nic moc nove...akurat sa zacinam uz dooost tesit na vas a vasich drobcov, ze jo... 😀

elinka27
14. feb 2008

ja mam tiez Fodorovu a dnes k nej ideme 🙂 ja som nadavala na ocnu lekarku v TT

elinka27
14. feb 2008

mala som na mysli detsku ocnu lekarku,lebo pred tym sme s nim chodili ocnemu do nemocnice, a ta detska ocna je pekna krava

evus
14. feb 2008

jaaaaaaaaaaaaaaj,eli,nedoslo mi co si pisala,jaze to bola detska...chuda jakubko,troska mu to uz preslo?

evus
14. feb 2008

mexx.podla poslednej ms ano,ale podla sona a krvi to bude zaciatok siedmeho...
neboj,dockas sa,na buduci tyzden uz dohodneme nejake to stretko...

elinka27
14. feb 2008

no tak sme spat od doktorky,maly ma uz 6140g a 59cm 😀 pestovat ho cele dni na rukach ked place je fakt zabava, za chvilku budem jak rambo 😉
evus no to mas pekny datum porodu, mozno pordis aj 22.septebra na nase vyrocie svadby, a uz si rozmyslala co by si chcela aby to bolo?vraj ak sa to este len vyvija tak to mozes myslenim na urcite pohlavie ovplyvnit,ale to je taka blbost som to niekde citala 😀

evus
14. feb 2008

eli...podla mna to bude az v oktobri...ved uvidime...a je mi to uplne jedno co to bude,len hlavne nech je zdrave,ak to bude dalsie dievcatko,tak sa budem tesit takisto ako keby to bol chlapec... 😀 tak to bude fakt riadna blbost co si citala(nepisali to v novom case?).inak maly je riadny valibuk.

mexx
14. feb 2008

Caves babule, ja len tak na skok, som u draheho a ten ked ma vidi na Modrom Koni, tak je cely bez seba... 😀 😀 😀 Ale reku aspon pozdravim... 😉

sisstin
15. feb 2008

tady to jede teda 😀

eli: to už jste o dost větší než my 😅

evus
15. feb 2008

cau siss...kedy prides do Serede?

mexx
15. feb 2008

Cafte babeny, ako sa dnes mame? 🙂

evus
15. feb 2008

ja dobre,akurat do seba tisnem kolac,a co ty mexx,ako?

mexx
15. feb 2008

Na ja pomaly, akurat sedim v Trnave u draheho, kym on je v praci, ja tu mucim Konika... 😀 A vypisujem nejake IP holkam, co sme sa dohadovali ohladne kameramanov na svadbu a podobne veci...
Ako sa ma Karinka? 😉

evus
15. feb 2008

Karinka fajn,sa tu pri mne vyvaluje...mexx a svadbu ides mat kde?

mexx
15. feb 2008

Sobas bude v seredskom kostole a hostina v Mocenku. Sme hladali milion inych veci, ale ti poviem, ze zohnat tuto na okoli priestory na vacsiu svadbu, to je vazne sila... 😖

evus
15. feb 2008

a kolko budete mat ludi?

mexx
15. feb 2008

No, tak okolo 100... Zhanali sme vsetko mozne, ale na takyto pocet ludi tu na okoli skoro nic nie je... 😒

evus
15. feb 2008

uuuuuuuuuha,to je vela ludi

mexx
15. feb 2008

Jo, mame dost velku rodinu... 😅 Keby nas malo byt nejako ovela menej, tak sa najdu rozne priestory, celkom pekne, ale takto je to dost narocne...
Co porabate v takyto studeny dnik?

evus
15. feb 2008

mala buva a ja som akurat doupratovala byt...este som vonku nebola...je moc zima?

mexx
15. feb 2008

Ja som v Trnave, a tu im dost fuka, teda aspon na sidlisku, takze to robi docela kosu... Sme boli so svokrou v obchode, este kym sme vosli do vchodu, tak to bolo OK, a ked sme vosli do bytu a pozreli z okna, tak trosku poletoval sneh. 🙂 Ale teraz uz zase nic, take divne to je. Dost studeno...

evus
15. feb 2008

fuka aj tu dost,my byvame na dvanastke,takze tu ten vietor pocut riadne...aj vcera bola riadna zima a to sa tak zle prechadza po vonku s malou a doma to zas vydrzat,to je hrozne...saty na svadbu uz mas?

mexx
15. feb 2008

Saty mam predbezne vybrane, teda aspon strih, budem davat sit v Trnave, lebo sak na moju uzasnacku postavu to nie je len tak... 😀 Ale mozno niekde este narazim na nejake ine premakane saty, do ktorych sa zalubim...takze uvidime. 😉
Vy byvate az na dvanastke? Ja vzdy tak pozeram na tie baraky na Cukrovarskej, ze to je taka divna poloha, asi by som tam nechcela byvat, teda aspon tie, co su otocene k ceste... Ale zas ked byvate na dvanastke, tak je to asi uplne jedno, vyhlad dobry... 🙂

evus
15. feb 2008

nebola si sa nahodou pozriet v salone tu pri sporitelni?ideme v aprili na svadbu a chcem si nejake pozicat a to uz budem mat brusko a doma co mam saty,tak sa uz teraz do nich nevtrepem nieto este v aprili...
my byvame v prvom baraku pri vrave,ak pojdes niekedy z vravy,tak ked sa pozries hore na dvanastku tak to okno,kde su oranzovo-kvetinkove zaclonky zopnute do boku,to je nasa spalna...vies co?ani my to vobec nevadi,ze sme otoceny k ceste,ono to na dvanastku nie je nejak strasne pocut a uz som si zvykla a dost robia aj plastove okna...a ten vyhlad je fakt super.

mexx
15. feb 2008

Bola som tuto v Alme pozriet, maju tam vela peknych svadobnych siat, ale vtedy som si tam nevybrala...to som bola len tak na skok a informativne. Potom som bola pozerat v TT a tu som natrafila na jeden maly salon, zrejme to nakoniec necham tam usit a bude... V Alme maju vela peknych spolocenskych siat, aspon co som zahliadla, kamaratka si tam chcela pozicat, ale vravela, ze to stalo nejakych 2000 a to sa jej zdalo privela, tak si radsej kupila. Ale urcite treba popozerat, kazdemu vyhovuje nieco ine. Ja rozmyslam nad satami nejakymi tiez, mame ist na svadbu este niekedy v marci alebo aprili, zatial nevieme presne, a tiez neviem, co na seba. Mozno tiez nejake poziciam, uvidim...
No ked pojdem nabuduce okolo, tak sa pozriem, ze ako mate umyte okna... 😀 😀 😀

sisstin
15. feb 2008

evus: nikdy asi 😅 😝

mexx
15. feb 2008

Siss, ale tak snad hej, my by sme ta tu rady privitali... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre