Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
15. feb 2008

my sme boli dnes v TT na kontrole so srdieckom a chvalabohu vsetko sa vyvija dobre tak ako ma, aj ostatni doktori hovoria,ze maly na to ze je predcasne vsetko pekne dohana.
mexx mi sme mali malu svadbu v Minipresse,ale zasa nas bolo iba okolo 35ludi,ale unavena som bola akokeby sme ich mali sto 🙂
ja prisaham,ze uz ziadne ine deti mat teda nechcem,tento mi uplne staci, niekedy si myslim,ze ho mam za trest 😀 bo ako je krasny tak je zly teda.
siss moj maly je velky jedak, inak minule som pisala tiez niekde ze maly je jedak a namiesto "d" som v tom slove napisala "b" 😀 😀

evus
15. feb 2008

eli...to som si aj ja tak niekedy vravela,ked som uz toho mala dost,ze nikdy viac ziadne deti nechcem...a to mu este zuby nejdu 😒 ...a vidis,preslo ma to,pockaj za rok,budes mat uplne opacny nazor na to.

elinka27
15. feb 2008

no uvidime ked sa ja raz odhodlam mat dalsie, tak to asi budem zmyslov zbavena 😀 fakt je ze maly mi dava zabrat a som uz taka nervozna,ze len vrcim po kazdom 😖 uz mame doma tusim ponorkovu nemoc, s muzom 🙂
boze v nedelu ideme k svokre na obed, tak sa mi tam nechce,zasa pocuvat tie jej mudre reci a poucne rady do zivota 😝 😠

mexx
16. feb 2008

Ahojte babule... 🙂
Eli, na ty si nerozumies so svokrou, ci ako? 😉 Alebo si schytala taku zenu za svokru, co vie vsetko najlepsie a citi potrebu zakazdym udelovat rozumne rady do zivota? 😀
Evus, ozaj, a vy ste teraz toto druhe planovali dlhsie alebo len tak "naslepo" sa pritrafilo? 😕

evus
16. feb 2008

caute baby...eli,to chce cas,ono to prejde,uvidis...bud rada,ze maly,aj ked sa predcasne narodil je zdravucky a nic mu nie je,keby si mala s nim este cvicit vojtovku a ostatne veci okolo toho,tak by si bola na tom urcite horsie...

mexx,druhe bolo planovane a podarilo sa na prvy sup 🙂 ,co pri prvom som povedat nemohla,lebo mala sa podarila az po pol roku.

mexx
16. feb 2008

Jaj, Evus, to mate potom stastie, ved v podstate ani pol roka nie je az taky dlhy cas...ked porovnavas s babami, ktore sa snazia niekolko rokov... 🙂 No tak som zvedava, ako budete rast, potom budem chodit omrkovat. 🙂

evus
16. feb 2008

mexx...pre mna aj dva mesiace bola neskutocne dlha doba a po 5mesiacoch som uz bola zufala,nakoniec som sa na to vykaslala,prestala som na to mysliet a podarilo sa nakoniec...jasne,kludne mozes prist omrknut,kedykolvek...
vidis,este som sa chcela opytat,kde v trnave je dobra svadobka aj so spolocenskymi satami za normalnu cenu,este som sa tu nebola pozriet,ale ked budu pytat fakt ako si ty pisala 2000Sk,tak kaslem na nich,za to si clovek uz aj nove kupi.

mexx
16. feb 2008

Ja som bola velmi spokojna so salonom NOVA ROSA, je to v Trnave na Studentskej ulici, ak by bolo treba, vysvetlim blizsie... Pozerala som si tam svadobne saty, ale maju tam aj spolocenske. Videla som vela peknych, vedela by som si z nich vybrat... 🙂 Ale vobec neviem, za ake ceny, to som si pri spolocenskych satach vobec nevsimla... Ale ked tam pojdem, tak ti pozriem, mala by som ist niekedy v najblizsich dnoch, tak uvidim...

evus
16. feb 2008

dobre mexx,pozri a daj mi vediet...

mexx
16. feb 2008

Jo, zistime, vybavime... 😉 🙂
Co idete porabat takto popoludni? Ja som doma, vecer zrejme s kamaratmi vybehneme niekam von, ale este to nie je iste, tak som sama zvedava... 🙂

elinka27
17. feb 2008

mexx moja svokra(ja jej hovorim svorka) je najmudrejsia a len ona ma pravdu, takze tazko sa s nou dohaduje.Ale nejak to snad dnes prezijem, ved co mi ine ostava, a ked tak sa aspon dobre pobavim nech je klud a ulavim si 😀

sisstin
17. feb 2008

já ci takyyyyyyyyyy 😀

mexx
17. feb 2008

Siss, a coze to tak chces? 😕 🙂
Eli, no, ja mam na taky sposob mamu, takze si viem predstavit... 😅 😉

elinka27
17. feb 2008

mexx ale zasa mame lahsie povies co si myslis, ci nie? 😉

mexx
17. feb 2008

Jaj, Eli, povedat poviem...len niekedy je to ako hrach na stenu hadzat... 😖 S mojou mamou je dost tazko... 😒 Ale tak nejak to prezit musim... 😉
Ako bolo u svokrovcov? 🙂

evus
17. feb 2008

baby,to si musite vybavit tak ako ja...ja mam svokru vzdialenu od nas 500km,ale na druhej strane,absolutne sa na nu stazovat nemozem,pretoze nam velmi pomohla a do nicoho sa nam nestara a raz za cas ked tam ideme,tak sme vareni,peceni(inak vynikajuco pecie),takze nastastie vychadzam so svokrovcami velmi dobre...

elinka27
18. feb 2008

zasa natriasam maleho na rukach,bo nevie co zo sebou 😠
tak ako sa dohodneme s tym stretkom?ja zajtra budem mat navstevu,pridu 2 kamosky z Trnavy pozriet maleho, v stredu idem zasa ja k jednej kamoske, a v piatok pridu nasi,takze zasa mi vychadza ten stvrtok,ale s tym,ze muz ma skusky a musi sa ucit,takze mu musim vyklidit pole 🙂

mexx
18. feb 2008

Caute babule, mne sa stvrtok priebezne hodi, zajtra nemozem, v stredu asi tiez nie, stvrtok zatial volny... 🙂 Tak necham na vas, komu ako vyhovuje... 🙂

evus
18. feb 2008

eli,mas to tento tyzden narvate,co tak vo stvrtok u nas?poobede okolo stvrtej?

elinka27
18. feb 2008

ja suhlasim teda u teba tentokrat ale neboj neostanem dlzna navstevu o tyzden to zopakujeme u mna, to uz snad bude klud 🙂

evus
18. feb 2008

eli,jasne v pohode to moze byt u nas,ja budem len rada 🙂 ...maly uz buva?

mexx
18. feb 2008

Hm hm, takze to vyzera, ze u Evus bude stretko? Nevypadneme z dvanastky? Jajaaaj... 😀 😀 😀 To aby som naplanovala, kedy bude u mna stretko... 😉

elinka27
19. feb 2008

oki,tak pocitam s tym stvrtkom,este by sme mohli lunike crnknut co je s nou,tu dlho nebola.
mexx ja poletim z dvanastky,ked zacne maly ten jeho koncert,od vecera place, celu noc som ho nosila na rukach zasa 😠

mexx
19. feb 2008

Fuuuha, Eli, ten tvoj maly je nejaky roztopasny namyslenec, ked sa vkuse len na rukach musi nosit... Hmhm, po kom to len ma... 😉 😀 😀 😀 No ale nezavidim... 😒
Baby, ale mi musite slubit, ze mi date popestovat deti, lebo inac sa nafucim a ani nepridem... 😀 😀 😀

evus
19. feb 2008

eli,neboj sa,bude nas tu dost na to aby sme ti ho ponosili na rukach...

mexx,no tu moju uz len tazko na rukach popestujes,to je uz velka kocka,s nou sa uz ani maznat neda 😝 ...

idem hned napisat Monci,ze teda to stretko je u nas,nech dobehne...

baby,tak moze to byt okolo stvrtej????

mexx
19. feb 2008

U mna moze, aspon predbezne... 🙂
Jaj, baby, idem dnes na nejaky posahany pracovny pohovor, tak mi drzte paluchy, nech to nie je nejaka hruuuza hrozna, nech sa nejak vysekam... 😉 🙂

evus
19. feb 2008

baby,Moncu(luniku)som uz vybavila,ta koli nam aj autoskolu vynecha a pride(vraj tu budem mat dost jezibab 😀 )

mexx,to ides ohladne novej roboty?a kam?

mexx
19. feb 2008

Jo, do roboty, uvidim, ci ma budu chciet alebo nie... 🙂 Ved vas potom oboznamim, ci budem stastne zarabajuci jedinec alebo budem dalej zivorit... 🙂

evus
19. feb 2008

tak drzim palce,nech ti to vyjde...

mexx
19. feb 2008

No aj ja ja si drzim palce, ale som teda naaaramne zvedavaaa... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre