Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
19. feb 2008

daj potom vediet,ako si dopadla

mexx
19. feb 2008

Pche... 😠 Uz som sa dopohovorovala... 😠 😀 Mi akurat volala slecinka odtial, ze na poziciu, kde som chcela ist na pohovor, si uz niekoho dosadili, tak ze ci vobec chcem prist...tak som povedala, ze naco... 😀 No jo, hold ma caka niekde nieco lepsie... 🙂

evus
19. feb 2008

mexx,nevadi,ako pises,urcite ta caka nieco podstatne lepsie

mexx
19. feb 2008

Si tiez stale tak vravim. Ze veci sa deju len tak, ako sa maju... 🙂
Ozaj, Evus, co ma Karinka rada? Chcem vam nieco priniest, ked uz pridem... 🙂 Tak by ma zaujimalo, nech mi to potom neotrepe o hlavu... 🙂

evus
19. feb 2008

jemine,mexx,len s tym si nerob starosti...dones jej jedno lizatko,bude ta za to cele poobedie zboznovat a najlepsie ak este bude so zuvackou,tie uplne zboznuje

mexx
19. feb 2008

Fiiiha, no tak to si dam teda namahu a budem hladat po obchodoch zuvajdove lizatka... 😉 😀 😀 😀

evus
19. feb 2008

tak uz teraz sa budem krpatej vyhrazat,ked nebude pocuvat,ze ak nebude dobra,tak jej teta vo stvrtok nedonesie lizatko 😀

mexx
19. feb 2008

Veru, veru...a este ze ked sa so mnou nebude chciet bavit, jej povedz...lebo ja som uz cela natesena, ze to bude moja kamoska, a ked si pak ona zmysli, ze ma ma v pazi, tak to bude strasna porazka mojej hrdosti... 😀 😀 😀 Chuda male, takto ju stresovat... 😅 🙂

evus
19. feb 2008

ona ma rada,ked je u nas vela ludi,bude sa tesit urcite,idem ja,akurat sa zobudila,pojdeme niekam von,papa

mexx
19. feb 2008

Hiii, no tak to sa aj ja budem tesit... 🙂 Tak si to vonku uzite, papa 🙂

elinka27
19. feb 2008

no babule dnes som stretla Moniku hovorila,ze teda naozaj vynecha tu autoskolu kvoli nam, ale dufam, ze jej to potom v praxi nebude chybat, radsej nech vzdy dopredu povie kade pojde aby sme sa tym ulickam vyhli 😀 Teraz ma dorazi ked to bude citat 😀
Evus a ja je co mam priniest?Ked Mexx vyfukla lizatko, ja uz potom nebudem originalna 🙂 O tej 16-tej mi to vyhovuje, uvidim ako bude maly papat,takze + - 30min u mna 😉

mexx
19. feb 2008

No a mna by zaujimalo, Eli, ze co tvojmu malemu priniest, lebo si nie som uplne ista, ci uz chrume lizatka... 😀

evus
19. feb 2008

baby,prosim vas nic nenoste,nestvite ma,nerobime stretko na to,aby ste nieco nosili,ja sa tesim,ze k nam pridete...vsak co Monca vo stvrtok zameska,to ju my u nas doucime 😀 a vzdy pozerajte,kto sedi v zltom aute autoskoly,pretoze to moze byt aj ona a to nem moze dopadnut dobre 😉 ...

mexx...myslim,ze eli bude celkom rada,ked jej ho tu chvilku u nas troska povarujes a ona si oddychne...

mexx
19. feb 2008

Jaaaj, no ked len tolko... 😉 No problem. 😉 😀
Tym mame deturence vybavene, teda este keby tak Monca napisala, co pre by jej prckovi urobilo radost... 🙂 A mozeme prejst na maminy... 🙂 😀 Tak vravte, co vam urobi radost?

evus
19. feb 2008

mexx,tak to co by mne urobila radost,tak na to asi tolko mat nebudes 😀 ...uz nevymyslaj,lebo to stretko zrusim,proste pridete,posedime,pokecame a hajde domov.

mexx
19. feb 2008

Pche, vybrakujem trezor, a sa uplne rozsupnem... 😉 😀 😀

evus
19. feb 2008

uuuuuha,az tak dobre si na tom????baby,takze o tyzden nas mexx pozyva do restiky 😀

mexx
19. feb 2008

Co do restiky, si pobalite kufre, prckov nechate na krku drahym polovickam a vyrazame na damsku jazdu do nejakeho nechutne draheho hotela v Karibiku. Budeme sa vyvalovat na plazi, popijat skvele drinky, uzivat si more a slnko...a potom sa zobudime... 😀 😀 😀

evus
19. feb 2008

..........juuuuuuuuuuj,co by som za taku dovolenku dala,vy sa chystate niekam po svadbe?

mexx
19. feb 2008

Jaj, no my by sme radi, ale uvidime, ako to dopadne... Chceli by sme nejaku svadobnu cestu, tak sa uvidi podla financii a inych okolnosti. Miestami sa na svadobnu cestu tesim viac ako na svadbu samotnu... 😉 😀 Tak som sama zvedava, ako to vlastne dopadne...

evus
19. feb 2008

tak hadam len dobre...a kde budete po svadbe byvat?

lunika
19. feb 2008

no čaute babenky takto si robíte srandu na moju adresu môžem vás ubezpečiť že moje vodičské schopnosti sú na dobréj úrovni takže sa môžete smelo pohybovať po seredských končiaroch.
veeeeeeeeeeeeeeeelmi sa na vás teším vo štvrtok.

evus
19. feb 2008

cau Monci...my vieme,ze si super soferka 😉 ...

mexx
20. feb 2008

Avojte... 🙂
Moni, no jasne, ja verim vsetkym buducim soferom, akurat pri niektorych je moja viera trosku nalomena... 😀 😉
Evus, byvanie zatial nemame uplne vyriesene, najradsej by sme do vlastneho, len nevieme, ako sa to vyvinie. Pre kazdy pripad ratame s tym, ze budeme u svokrovcov v Trnave, ale radsej by sme to vyriesili inak... 🙂

elinka27
20. feb 2008

mexx, a to by si chcela ist za nevestu?aj ked si dobre teraz rozumies so svokrou je to ine ked budete spolu byvat viem o com hovorim 😉
tak ja sa na zajtra tiez tesim a mexx ty neblazni z nejakym nosenim, sak malemu je to aj tak jedno este 😀 dame kavu pokecame a tak, no nie?len evus neviem tvoje priezvisko tak ked tak mi ho posli v IP,aby som vedela kde mam zazvonit.Aj ked vam tusim nefunguje bzuciak tusim na vchode

evus
20. feb 2008

aj ja sa tesim na zajtra,budete mi musiet prezvonit na mobil,lebo zhora vam neotvorim,mame pokazene bytovkove telefony a na dverach mame napisane Kerestešovci,dvere mame pri malom vytahu...

elinka27
20. feb 2008

evus,sak teraz si to takto dala rovno do etereu 😀

elinka27
20. feb 2008

oprava: do eteru

evus
20. feb 2008

cau eli...co porabate?

elinka27
20. feb 2008

aleeee, pestujeme maleho bo sa najedol a ma zasa zachvat placu 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre