• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

26. septembra 2017 
mexx...uz podstupene...cakam,kedy mi ta moja drnda vstane,uz spi skoro dve hodiny
21. feb 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to aby bolu uplne svieza, cula a oddychnuta, ked prideme... :slight_smile:
21. feb 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude,mam taky pocit,ze jej rady nebude,ako ju poznam,ked je tu viac ludi(rada sa predvadza,ale hned skrotime vasne)
21. feb 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ale ja mam napriklad radsej deti, co sa nebojacne predvedu (aj ked teda s mierou, na rozmaznanych frackov som pes) :grinning:, nez take, co sa skryju mame za suknu a s nimi nepohnes... :slight_smile:
21. feb 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nasa krpata je taka potvora,ze si vyhliadne na zaciatku z navstevy jednu obet a dotycny ma potom smolu,uz sa jej nezbavi :grinning: ...vsak by som jej dala,keby bola rozamznana,rucne strucne by som to z nej vytlkla.
21. feb 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak on stale spi :grinning: no co uz s nim, este mu dam pol hodku a potom ho zrusim :slight_smile:
evus no ono je to tak,ze ked som s nim cele dni sama je zly a ked niekto pride k nam,alebo niekam s nim prideme tak je stelesnenim dobra :grinning: A potom mi to nikto nechce verit
21. feb 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli, ja som ta hned podozrievala, ze si to vymyslas... :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak ja viem,eli,ze ty sa nanho chudacika len vyhovaras,troska pomrnci a ty uz z neho robis najhorsie dieta na svete :grinning: ...
21. feb 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne sak ja som sa vam chcela priznat,ze ja ho vlastne tyram preto on tak plakava :grinning: :wink:
21. feb 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Booozinku, a on to musi takto trpiet... :grinning:
21. feb 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,vsak vsak este raz napises,ze place,tak volam socialku :grinning:
21. feb 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornime tvojich susedov, aby nas upozornili, ked budu od vas pocut plac, a potom upozornime tu socialku... :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx :grinning:
21. feb 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak dobre,len dajte dopredu vediet,aby som schovala vsetky tie veci co sme mu pokupovali :grinning: lebo inak mi neuveria.A to kilo mesacne pribera asi z toho stresu chudak maly :grinning: :grinning:
21. feb 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala mi uz vstala,idem ja,tak vas cakam,majte sa :wink:
21. feb 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zasa budem zla a idem ho zobudit,lebo potom sa to s nim neda vydrzat, viac ako 3 hodiny ho nedam spat,lebo na mna potom vyvaluje v noci okale :slight_smile:
21. feb 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hihi, no caute kotence, tak ja len tolko, ze som odteraz oficialne zalubena do vasich deti, takze sa ma len tak nezbavite... :grinning:
21. feb 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau mexx,akurat som doupratovala a idem pridat tie fotky,takze potom kuk do albumu Karinka3...inak mala zaspala okamzite,skoro ani kakao nedopila.
21. feb 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze som pridala nakoniec len jednu,lebo na tej druhej ste sa straaaaaaasne tvarili...
21. feb 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hlavne, ze sme take krasne... :wink: :grinning:
Tak predpokladam, ze Evus uz je pomaly na Orave, Monika by mohla niekde divoko jazdit na autoskolovom aute, no a jasne, Eli doma tyra decko... :grinning: :grinning: :grinning: Sama som tu... :slight_smile:
22. feb 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som ho dotyrala,tak som tu :grinning:
22. feb 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na, a sme sa minuli... :slight_smile:
22. feb 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx a co porabas takto cez vikend?moja polovicka je v praci a ja tu mam mamu,takze mame full servis :wink:
23. feb 2008 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Eli, co porabam? No teraz dohromady nic. :slight_smile: Doobeda sme porobili, co bolo treba, pobehali po obchodoch a tak... A teraz nic moc, ja tu pozeram po nete, a cakam draheho, kedy pride. :slight_smile: A vecer by sme mali odbehnut do Nitry na nejaku navstevu tusim...
Takze teba prisla skontrolovat mama, ze ako tyras toho prcka, co? :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, prisla ho zachranit :wink: ja som prave prisla z prechadzky a maly este spinka v kociku, to on si takto vzdy po prechadzke lubi potiahnut este,ale doma ani za svet nebude inak spat, maximalne tak 30min a koniec.
Ale v noci uz zacal celkom dobre spavat, tak dufam,ze to neurieknem.
Inak prave mi padla na chut ta cokolada, a kym som ju odtial vydolovala uz som slintala ako bernardin :grinning: a az ked som ju zozrala tak som si vsimla,ze tam je to nakreslene ako sa to vlastne otvara :grinning: No povedz a este aj vysku mam a neviem to otvarat :grinning: :grinning:
23. feb 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis, to znamena, ze v dnesnej dobe vyska nic neznamena... :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak asi tak, ved na utieranie zadku vysku nepotrebnujes :wink:
23. feb 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to zas nikdy nemozes vediet, mozno to obnasa narocne metodologicke postupy... :grinning: :grinning:
24. feb 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no co ako dopadla navsteva vcera? :dizzy_face:
24. feb 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Celkom sa dalo, taka mila teta to bola... :wink: No a ako sa ma ten tvoj maly prdkos? :wink: :grinning:
24. feb 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok