Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
21. feb 2008

mexx...uz podstupene...cakam,kedy mi ta moja drnda vstane,uz spi skoro dve hodiny

mexx
21. feb 2008

No to aby bolu uplne svieza, cula a oddychnuta, ked prideme... 🙂

evus
21. feb 2008

to bude,mam taky pocit,ze jej rady nebude,ako ju poznam,ked je tu viac ludi(rada sa predvadza,ale hned skrotime vasne)

mexx
21. feb 2008

Tak ale ja mam napriklad radsej deti, co sa nebojacne predvedu (aj ked teda s mierou, na rozmaznanych frackov som pes) 😀, nez take, co sa skryju mame za suknu a s nimi nepohnes... 🙂

evus
21. feb 2008

no nasa krpata je taka potvora,ze si vyhliadne na zaciatku z navstevy jednu obet a dotycny ma potom smolu,uz sa jej nezbavi 😀 ...vsak by som jej dala,keby bola rozamznana,rucne strucne by som to z nej vytlkla.

elinka27
21. feb 2008

tak on stale spi 😀 no co uz s nim, este mu dam pol hodku a potom ho zrusim 🙂
evus no ono je to tak,ze ked som s nim cele dni sama je zly a ked niekto pride k nam,alebo niekam s nim prideme tak je stelesnenim dobra 😀 A potom mi to nikto nechce verit

mexx
21. feb 2008

Eli, ja som ta hned podozrievala, ze si to vymyslas... 😀 😀 😀

evus
21. feb 2008

vsak ja viem,eli,ze ty sa nanho chudacika len vyhovaras,troska pomrnci a ty uz z neho robis najhorsie dieta na svete 😀 ...

elinka27
21. feb 2008

jasne sak ja som sa vam chcela priznat,ze ja ho vlastne tyram preto on tak plakava 😀 😉

mexx
21. feb 2008

Booozinku, a on to musi takto trpiet... 😀

evus
21. feb 2008

eli,vsak vsak este raz napises,ze place,tak volam socialku 😀

mexx
21. feb 2008

Upozornime tvojich susedov, aby nas upozornili, ked budu od vas pocut plac, a potom upozornime tu socialku... 😀 😀 😀

evus
21. feb 2008

mexx 😀

elinka27
21. feb 2008

sak dobre,len dajte dopredu vediet,aby som schovala vsetky tie veci co sme mu pokupovali 😀 lebo inak mi neuveria.A to kilo mesacne pribera asi z toho stresu chudak maly 😀 😀

evus
21. feb 2008

mala mi uz vstala,idem ja,tak vas cakam,majte sa 😉

elinka27
21. feb 2008

ja zasa budem zla a idem ho zobudit,lebo potom sa to s nim neda vydrzat, viac ako 3 hodiny ho nedam spat,lebo na mna potom vyvaluje v noci okale 🙂

mexx
21. feb 2008

Hihi, no caute kotence, tak ja len tolko, ze som odteraz oficialne zalubena do vasich deti, takze sa ma len tak nezbavite... 😀

evus
21. feb 2008

cau mexx,akurat som doupratovala a idem pridat tie fotky,takze potom kuk do albumu Karinka3...inak mala zaspala okamzite,skoro ani kakao nedopila.

evus
21. feb 2008

takze som pridala nakoniec len jednu,lebo na tej druhej ste sa straaaaaaasne tvarili...

mexx
22. feb 2008

No hlavne, ze sme take krasne... 😉 😀
Tak predpokladam, ze Evus uz je pomaly na Orave, Monika by mohla niekde divoko jazdit na autoskolovom aute, no a jasne, Eli doma tyra decko... 😀 😀 😀 Sama som tu... 🙂

elinka27
22. feb 2008

uz som ho dotyrala,tak som tu 😀

mexx
22. feb 2008

Na, a sme sa minuli... 🙂

elinka27
23. feb 2008

mexx a co porabas takto cez vikend?moja polovicka je v praci a ja tu mam mamu,takze mame full servis 😉

mexx
23. feb 2008

Cau Eli, co porabam? No teraz dohromady nic. 🙂 Doobeda sme porobili, co bolo treba, pobehali po obchodoch a tak... A teraz nic moc, ja tu pozeram po nete, a cakam draheho, kedy pride. 🙂 A vecer by sme mali odbehnut do Nitry na nejaku navstevu tusim...
Takze teba prisla skontrolovat mama, ze ako tyras toho prcka, co? 😀 😀 😀

elinka27
23. feb 2008

no jasne, prisla ho zachranit 😉 ja som prave prisla z prechadzky a maly este spinka v kociku, to on si takto vzdy po prechadzke lubi potiahnut este,ale doma ani za svet nebude inak spat, maximalne tak 30min a koniec.
Ale v noci uz zacal celkom dobre spavat, tak dufam,ze to neurieknem.
Inak prave mi padla na chut ta cokolada, a kym som ju odtial vydolovala uz som slintala ako bernardin 😀 a az ked som ju zozrala tak som si vsimla,ze tam je to nakreslene ako sa to vlastne otvara 😀 No povedz a este aj vysku mam a neviem to otvarat 😀 😀

mexx
23. feb 2008

No vidis, to znamena, ze v dnesnej dobe vyska nic neznamena... 😀 😀 😀

elinka27
23. feb 2008

sak asi tak, ved na utieranie zadku vysku nepotrebnujes 😉

mexx
24. feb 2008

No to zas nikdy nemozes vediet, mozno to obnasa narocne metodologicke postupy... 😀 😀

elinka27
24. feb 2008

no co ako dopadla navsteva vcera? 😵

mexx
24. feb 2008

Celkom sa dalo, taka mila teta to bola... 😉 No a ako sa ma ten tvoj maly prdkos? 😉 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre