Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
1. mar 2008

evus, musis jej davat viac papat, zober si priklad z nasho Jakubka,alebo jej kup ten kamenny opasok co nosia potapaci 😀

evus
2. mar 2008

eli 😀 ...je jej viac ako dost,vsak co vsetko poje...dnes je zas nadherne pocasie,uz treti den trcime doma,uz mi to lezie krkom.

mexx
2. mar 2008

Caute babce, no ako sa dnes mate?
Mne odisiel uz drahy domov, tak sa idem trochu popozerat po nete, kym mi tu nevykrikuje, ze sa furt venujem internetu namiesto neho... 😀 Jaj, babeny, vcera vecer sesterka porodila holcinu, a ja jej taaaaak zavidim... 😔

elinka27
2. mar 2008

mexx co jej zavidis ten porod,alebo tu holcinu? 😀 😀

mexx
2. mar 2008

Eli, no ten porod ani nie... 🙂 Ale tu dcerku urcite. A to, ze otehotnela, kedy si zmyslela, nemala a nema ziadne problemy, a hoci jej to fakt prajem, aj tak trochu zavidim... 😕

elinka27
2. mar 2008

no ja len zavidim ten porod a to ze rodíla na cas 🙂

evus
2. mar 2008

caute,drzte mi zajtra palce,idem na kontrolu,tak hadam bude vsetko ok.

mexx
2. mar 2008

Tak o porode zatial neviem nic, viem, ze chcela epiduralku, ale ci sa podarilo... 😀 A termin mala mat tusim o dva tyzdne, ale tak to by malo byt v pohode...

elinka27
2. mar 2008

jasne ze je to v pohode lepsie 2tyzdne ako 6 tyzdnov ☹
evus drzim paste

evus
3. mar 2008

caute,takze vsetko je ok,drobcovi krasne bije srdiecko,ma rucicky,nozicky,hlavi a zatial sa mu dari,horsia je cysta vedla neho,ale vraj by to malo byt ok...aj fotku som pridala(album Karinka3)

elinka27
4. mar 2008

evus my sme spolu boli,ale aj tak gratulujem.
Inak dnes ide von s malym muz,lebo ja sa potrebujem pobalit,zajtra ideme s malym ocnemu a vo stvrtok na poradnu do nemocnice,tak ostanem u nasich do stvrtku vecera.

evus
4. mar 2008

eli,cau...tak sa dnes poprechadzame same,mala spi a neviem kedy vstane,lebo neskoro zaspala...

elinka27
4. mar 2008

no ja uz som muza vysotila von, a pojdem sa najest a dat si sprchu a pomaly balit, aspon si uzijem ten klud, som mu povedala,ze skor ako o 16.30 ich nechcem vidiet 😀

evus
4. mar 2008

ale ved on sa s nim rad prechadza,nie?

elinka27
4. mar 2008

to ano, aj on si potrebuje obcas prevetrat hlavu,takze mu to padne vhod a aj mne

mexx
5. mar 2008

Šaute šienky domace, mi nesiel dva dni konik, akoze nechapem, normalne som mal abstaaaaaaak... 😀 😀 😀
Teda mi ani dnes nesiel doma, ale som u draheho a jemu ide, tak neviem, ze co to ma znamenat...
No pozeram, ze sa tu mate celkom dobre...a Evus, ten tvoj prcek krasne rastie... 😵

evus
5. mar 2008

ahoj mexx,vsak ja som pozerala,ze preco tu nie si...lebo vsak nie je dna,zeby si aspon nachvilku nedobehla...prcek rastie,tak hadam takto pekne budeme pokracovat aj dalej.

elinka27
5. mar 2008

cauko, ja som nakoniec u nasich neostala stihli sme vybavit oboch lekarov dnes,maly je z toho chudak uplne hotovy. 😒
Evus ten katalog ti zajtra dam,objednava sa v nedelu,takze do nedele vecera mi das vediet, a tovar pride 14.3.,tak zajtra pojdeme spolu von, neviem ako bude maly zajtra spat a papat,ale ked tak sa ti ozvem a dohodneme sa.Inak nemas ICQ?Ak ano posli mi to v IP

evus
5. mar 2008

eli...ok,zajtra sa stretneme,posli mi potom spravu,alebo prezvon...ICQ nemam,len skype,budem si to musiet nainstalovat...

elinka27
5. mar 2008

aj ja mam skype, som eliaska001 tak si ma najdi a posli spravu

evus
5. mar 2008

eli a si online?

elinka27
5. mar 2008

evus nebola som vtedy online,az teraz som lebo maly konecne zaspal,ale predpokladam,ze zasa teraz ty niesi online 🙂

evus
5. mar 2008

eli...idem ja uz pomaly spat,zajtra sa hadam stretneme poobeda,ozvi sa ok?

mexx
6. mar 2008

Caute babule, no ako sa mavate? Ja som stale v TT u draheho, slnko tu svieti, ale inac dobra kosa... 😀 A boli ma gebula, tak sa idem nalievat kavou...

elinka27
6. mar 2008

no ja sa mam skvele keby som sa mala lepsie asi sa zblaznim, maly ma za sebou 45 min zachvat placu,len tak asi od radosti nevie co zo sebou 😠
evus pojdem s malym von okolo 14tej,tak ked sa dostanes ty von s malou daj vediet, lebo tebe tusim spava do tej pol tretej.

elinka27
8. mar 2008

halo, halo 😀 evus sms som dostala dnes ideme k segre tak jej to dam,nech to objedna.A Monca nevies ci nechce nieco?

evus
8. mar 2008

cau eli,dakujem,neviem,s Moncou som nebolá,tak neviem ci nieco chce...inak super akcia na ten set pre vacsi objem vlasov...

jamuska13
9. mar 2008

ahojte babulky zo serede, volam sa janka mam 7 mesacnu dcerku Sarinku, som tiez zo serede, no par mesiacov byvame v pate, kde mame postaveny rd, ale aj tak travime vela casu v seredi a hladame niekoho na spolukocikovanie 😅

kala
autor
9. mar 2008

ahoj jamus aj moja sestrička bude bývať v pate stavia domček
inak čaute teta eva

elinka27
10. mar 2008

ahoj jamus,vitaj tak sa mozes pridat dnes idem s malym von okolo 15-tej
aj ty evus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre