• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky zo Serede

8. januára 2017 
cau eli...ozvem sa ked budem von...

cau teta Misa :wink:
10. mar 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki,lebo maly ma jest o 14tej tak sa vychystame najskor az o tej 15tej.Aj Monika sa mi snazi dovolat,ale nejak jej to nejde :slight_smile:
10. mar 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok eli...neviem ako bude spat ta moja,ale o tej 15-tej uz urcite vonku budeme,ja sa ti ozvem,lebo neviem,ci si nepojdem kupit nejake nohavice a tricko,tak aby si zas nemusela lietat po obchodoch so mnou.este sa do svojich veci zmestim,ale uz ked idem niekam von,tak by som potrebovala nieco volnejsie...
10. mar 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala mi aj Simona pred chvilku asi sa k nam prida zasa, no ja tiez potrebujem ist do obchodu ale do potravin,lebo uz nemame nic doma.Oki sa teda ozvi
10. mar 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli,ani som ti nevolala,my sme boli vonku uz pred druhou troska sme sa prechadzali a potom sme sa vyse hodinu hojdali pri AB-cku...
10. mar 2008 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neva, ja som bola so Simonou, dnes ideme von tiez od tej 15tej.Teraz ho dam spat aspon k oknu,lebo uz mi tu pisti za usami :grinning:
11. mar 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saute babule... No mne doma na ani jednom pocitaci nekce ist Konik, neviem co stvara, takze tu po par dnoch u draheho zase studujem, ze ako sa mavate. :slight_smile: Na nervy som, ozajstny zavislak... :grinning:
11. mar 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ei,ja dnes nepojdem zas s vami,ideme s malou poobede na autobuse do blavy(konecne jej kupit ten bicykel) a muz nas tam uz bude cakat,idem s nou autobusom,aby mala troska zazitok...

cau mexx...dlho si tu veru nebola,inak ani tej timei,co tu vtedy bola konik nejde...
11. mar 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne predtym normalne isiel, ale teraz nechapem, stale mi to hodinu nacitava a pak povie, ze to nemoze najst... Nejde ani Konik ani Svadba, ceska ani slovenska verzia...tak neviem. Musim to vyuzivat u draheho... :grinning:
11. mar 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čuste baby :slight_smile:
11. mar 2008 o 13:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx podobny problem mam aj ja.... asi sa pripajas cez rejk-net.. tak teraz neviem ci konik blokuje rejk-net, alebo opacne rejk-net konika, svadbu a strechu
11. mar 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko babule my sme sa prave vratili z prechadzky, maly ma dnes opat ruju :grinning:
evus a zajtra pojdeme?ja by som potrebovala skocit do obuvi sa mi tam pacia jedny topanky a potrebovala by som kocik povarovat,vies tie cervene co sme vtedy spolu pozerali :wink:
11. mar 2008 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akrima, jo, mam to cez Rejk-net. Uz minule mi vyhadzovalo, ze maju nejaku poruchu a nemoze to nacitat (ukazovalo mi to celu cervenu obrazovku), ale robilo to aj s niektorymi inymi strankami. Kamarat mi poradil zmenit nieco v nastaveniach a potom to uz islo. Ale teraz ostatne stranky idu, iba tieto mi nejdu, a nepomaha ani ziadne prestavovanie. Tak neviem, ale stve ma to dost veru... :rolling_eyes:
Babu, ale vy sa tu len o nakupoch dohadujete, hej, vy dve E-cka... :grinning:
11. mar 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeee,tak mala ma uz konecne bicykel a vyslo este aj na babiku chou-chou...mali tam na vyber same ruzove,take gicove a ak bude druhy chalan tak sa na nom vyvozi aj on(aj fotka je v albume,tak nakuknite :wink: )...som si vcera uspokojila nakupovatelske chute,dlho som takto nikam nevypadla niekam do mesta a Karinke sa v autobuse pacilo,tak to asi nebolo napsoledy,co sme niekam takto isli(len keby love furt boli :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
eli,no dnes asi po obchodoch moc nepojdeme,ked je takto hrozne vonku...
12. mar 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, mexx ma nestvi,ze po nakupoch, ja som si pre seba dobre dlho nic nekupila iba ak vlozky :grinning: vsetko ide malemu.Aj ja chcem konecne uspokojit moje ego :wink: A toto pocasie je ako naschval,lebo som sa tesila,ze si ich pojdem kupit a zacne prsat, to je fakt ako naschval :angry: a maleho doma asi porazi,bo on spi len vonku a mna teda porazi s nim, cely den sa zasa bude pestovat,aby spal :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau eli,esteze si nasa aspon chvilku pozrie rozpravky,teraz ma zabavku aj bicykel aj babu,tak o nej ani neviem...mne sa nic nechce,ani dychat...
12. mar 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem topaaaaaanky :grinning:
12. mar 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No heeeej, Elinka chce topaaaaaaaaanky, tak akoze pocasie, sa ukludni, jo?! :grinning:
Caute kotata... :slight_smile:
12. mar 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja by som potrebovala tiez nejake,ale tu som ziadne nevidela,co by sa mi pacili,chcem len take k nohaviciam na behanie...vcera som si bola kupit nieco na seba tu v seredi doobeda,chcela som take volnejsie nohavice,presla som vsetko az v poslednom obchode som nasla dvojo,ale to su tak do stvrteho piateho mesiaca,proste tu nic poriadne nie je a za nove nohavice 2tisicky nevysolim.
12. mar 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez chcela take sportovo elegantne topanky k nohaviciam a aj ich maju len ked je takto na prd pocasie si ich nekupim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak maly sa mi pred chvilkou pokakal az po krk, celeho som ho musela prezliect a umyt a ja ze co je tak ticho :grinning:
12. mar 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spravne mexx, povedz Perinbabe nech sa skludni :grinning:
12. mar 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eli... :grinning: :grinning: :grinning: Mas ty vymyselne decko. Bud reve a neda pokoja, alebo sa pokaka a cusi jak pena... :grinning: Strasne mi je sympaticky... :grinning: :wink:
12. mar 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved vidis a teraz zaspal :grinning: mame aj svetle chvilky :slight_smile: a ty si tusim zasa u draheho,ze?a on nerobi ci co? :grinning:
12. mar 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On robi, aspon niekto na nas musi zarabat... :wink: Tak tu sama bacujem, svokra isla do Paty k mame a svokor spi po nocnej, tak tu zatial zneuzivam Kona a pisem si hlupociny a tak...klasika... :slight_smile:
12. mar 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mexx.tebe raz dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vyzera ze prestalo prsat tak dufam,ze uz ani nebude nech sa dostaneme dnes von,lebo inak prideme obaja o rozum :grinning:
12. mar 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooo, nikde nikoho?mozno mi to nebudete verit,ale maly spi :grinning:
12. mar 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eli ja som tu,aj mne mala spi...som volala dr.od vcera mi tvrdne spodok bruska,som to asi troska prehnala s tymi nakupmi,kazal mi kupit magnezium a oddychovat...
12. mar 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis, to nieje len tak behat za malou som ti to hovorila, treba sa setrit :wink: inak ja som taka smutna, som chcela tie boty teraz tu budem stale s tym otravovat a zasa zacalo prsat :cry:
12. mar 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale uz som to vymyslela, napisala som muzovi sms ze nech ide hned z roboty domov, bo si tam vybehnem sama :grinning:
12. mar 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok