Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
10. mar 2008

cau eli...ozvem sa ked budem von...

cau teta Misa 😉

elinka27
10. mar 2008

oki,lebo maly ma jest o 14tej tak sa vychystame najskor az o tej 15tej.Aj Monika sa mi snazi dovolat,ale nejak jej to nejde 🙂

evus
10. mar 2008

ok eli...neviem ako bude spat ta moja,ale o tej 15-tej uz urcite vonku budeme,ja sa ti ozvem,lebo neviem,ci si nepojdem kupit nejake nohavice a tricko,tak aby si zas nemusela lietat po obchodoch so mnou.este sa do svojich veci zmestim,ale uz ked idem niekam von,tak by som potrebovala nieco volnejsie...

elinka27
10. mar 2008

volala mi aj Simona pred chvilku asi sa k nam prida zasa, no ja tiez potrebujem ist do obchodu ale do potravin,lebo uz nemame nic doma.Oki sa teda ozvi

evus
10. mar 2008

eli,ani som ti nevolala,my sme boli vonku uz pred druhou troska sme sa prechadzali a potom sme sa vyse hodinu hojdali pri AB-cku...

elinka27
11. mar 2008

neva, ja som bola so Simonou, dnes ideme von tiez od tej 15tej.Teraz ho dam spat aspon k oknu,lebo uz mi tu pisti za usami 😀

mexx
11. mar 2008

Saute babule... No mne doma na ani jednom pocitaci nekce ist Konik, neviem co stvara, takze tu po par dnoch u draheho zase studujem, ze ako sa mavate. 🙂 Na nervy som, ozajstny zavislak... 😀

evus
11. mar 2008

ei,ja dnes nepojdem zas s vami,ideme s malou poobede na autobuse do blavy(konecne jej kupit ten bicykel) a muz nas tam uz bude cakat,idem s nou autobusom,aby mala troska zazitok...

cau mexx...dlho si tu veru nebola,inak ani tej timei,co tu vtedy bola konik nejde...

mexx
11. mar 2008

Mne predtym normalne isiel, ale teraz nechapem, stale mi to hodinu nacitava a pak povie, ze to nemoze najst... Nejde ani Konik ani Svadba, ceska ani slovenska verzia...tak neviem. Musim to vyuzivat u draheho... 😀

sisstin
11. mar 2008

čuste baby 🙂

akrima
11. mar 2008

mexx podobny problem mam aj ja.... asi sa pripajas cez rejk-net.. tak teraz neviem ci konik blokuje rejk-net, alebo opacne rejk-net konika, svadbu a strechu

elinka27
11. mar 2008

cauko babule my sme sa prave vratili z prechadzky, maly ma dnes opat ruju 😀
evus a zajtra pojdeme?ja by som potrebovala skocit do obuvi sa mi tam pacia jedny topanky a potrebovala by som kocik povarovat,vies tie cervene co sme vtedy spolu pozerali 😉

mexx
11. mar 2008

Akrima, jo, mam to cez Rejk-net. Uz minule mi vyhadzovalo, ze maju nejaku poruchu a nemoze to nacitat (ukazovalo mi to celu cervenu obrazovku), ale robilo to aj s niektorymi inymi strankami. Kamarat mi poradil zmenit nieco v nastaveniach a potom to uz islo. Ale teraz ostatne stranky idu, iba tieto mi nejdu, a nepomaha ani ziadne prestavovanie. Tak neviem, ale stve ma to dost veru... 🙄
Babu, ale vy sa tu len o nakupoch dohadujete, hej, vy dve E-cka... 😀

evus
12. mar 2008

cauteeeeee,tak mala ma uz konecne bicykel a vyslo este aj na babiku chou-chou...mali tam na vyber same ruzove,take gicove a ak bude druhy chalan tak sa na nom vyvozi aj on(aj fotka je v albume,tak nakuknite 😉 )...som si vcera uspokojila nakupovatelske chute,dlho som takto nikam nevypadla niekam do mesta a Karinke sa v autobuse pacilo,tak to asi nebolo napsoledy,co sme niekam takto isli(len keby love furt boli 😝 )
eli,no dnes asi po obchodoch moc nepojdeme,ked je takto hrozne vonku...

elinka27
12. mar 2008

caute, mexx ma nestvi,ze po nakupoch, ja som si pre seba dobre dlho nic nekupila iba ak vlozky 😀 vsetko ide malemu.Aj ja chcem konecne uspokojit moje ego 😉 A toto pocasie je ako naschval,lebo som sa tesila,ze si ich pojdem kupit a zacne prsat, to je fakt ako naschval 😠 a maleho doma asi porazi,bo on spi len vonku a mna teda porazi s nim, cely den sa zasa bude pestovat,aby spal 😝

evus
12. mar 2008

cau eli,esteze si nasa aspon chvilku pozrie rozpravky,teraz ma zabavku aj bicykel aj babu,tak o nej ani neviem...mne sa nic nechce,ani dychat...

elinka27
12. mar 2008

ja chcem topaaaaaanky 😀

mexx
12. mar 2008

No heeeej, Elinka chce topaaaaaaaaanky, tak akoze pocasie, sa ukludni, jo?! 😀
Caute kotata... 🙂

evus
12. mar 2008

inak ja by som potrebovala tiez nejake,ale tu som ziadne nevidela,co by sa mi pacili,chcem len take k nohaviciam na behanie...vcera som si bola kupit nieco na seba tu v seredi doobeda,chcela som take volnejsie nohavice,presla som vsetko az v poslednom obchode som nasla dvojo,ale to su tak do stvrteho piateho mesiaca,proste tu nic poriadne nie je a za nove nohavice 2tisicky nevysolim.

elinka27
12. mar 2008

ja som tiez chcela take sportovo elegantne topanky k nohaviciam a aj ich maju len ked je takto na prd pocasie si ich nekupim 😝
inak maly sa mi pred chvilkou pokakal az po krk, celeho som ho musela prezliect a umyt a ja ze co je tak ticho 😀

elinka27
12. mar 2008

spravne mexx, povedz Perinbabe nech sa skludni 😀

mexx
12. mar 2008

Eli... 😀 😀 😀 Mas ty vymyselne decko. Bud reve a neda pokoja, alebo sa pokaka a cusi jak pena... 😀 Strasne mi je sympaticky... 😀 😉

elinka27
12. mar 2008

no ved vidis a teraz zaspal 😀 mame aj svetle chvilky 🙂 a ty si tusim zasa u draheho,ze?a on nerobi ci co? 😀

mexx
12. mar 2008

On robi, aspon niekto na nas musi zarabat... 😉 Tak tu sama bacujem, svokra isla do Paty k mame a svokor spi po nocnej, tak tu zatial zneuzivam Kona a pisem si hlupociny a tak...klasika... 🙂

evus
12. mar 2008

mexx.tebe raz dobre 😝

elinka27
12. mar 2008

no vyzera ze prestalo prsat tak dufam,ze uz ani nebude nech sa dostaneme dnes von,lebo inak prideme obaja o rozum 😀

elinka27
12. mar 2008

haloooooo, nikde nikoho?mozno mi to nebudete verit,ale maly spi 😀

evus
12. mar 2008

eli ja som tu,aj mne mala spi...som volala dr.od vcera mi tvrdne spodok bruska,som to asi troska prehnala s tymi nakupmi,kazal mi kupit magnezium a oddychovat...

elinka27
12. mar 2008

no vidis, to nieje len tak behat za malou som ti to hovorila, treba sa setrit 😉 inak ja som taka smutna, som chcela tie boty teraz tu budem stale s tym otravovat a zasa zacalo prsat 😢

elinka27
12. mar 2008

ale uz som to vymyslela, napisala som muzovi sms ze nech ide hned z roboty domov, bo si tam vybehnem sama 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre