Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
18. mar 2008

a dnes vecer idem cvicit,Vlado bude kupat a uspavat 😝 a tu kasu som sa rozhodla,ze este pockam zatial spi 7hodin v kuse v noci

mexx
18. mar 2008

Fiha, zeby vam zachutila mrkvicka nakoniec? 😉 No tak nech tato pekne kupe a uspava... 🙂

elinka27
18. mar 2008

on ho vie aj nakrmit,prezliect prebalit a aj uspat.Kupal tiez uz pod mojim dohladom, no nebolo to idealne, lebo mu to dlho trvalo,a neumyl tak dokladne,ale sak musi sa to naucit a maly uz je celkom v pohode, tak si nejak poradia.A 2x do tyzdna to maly prezije ze nebude uplne ako zo skatulky 😀

mexx
18. mar 2008

Spravny pristup, Eli... 😉

elinka27
19. mar 2008

bola som vcera cvicit a super 😝

mexx
19. mar 2008

Cau Eli, kde a co si cvicila? Bo sa kcem ist aj ja niekde hybat, tak zbieram info...

elinka27
19. mar 2008

chodim do fitka pri kine tam je aerobic, cvici ho moja znama.V piatok idem od 18tej pridas sa?

mexx
20. mar 2008

Tento piatok kcem ist do kostolka, ked uz su tie sviatky... Ale inokedy by som aj isla...pripadne aj na ten aquaaerobic, co ste tu spominali... A by ma zaujimalo, ci nahodou nie je nejake cvicko na fitloptach alebo take nieco, neviete nahodou? 😕 🙂

elinka27
20. mar 2008

mexx cvici sa aj na fitloptach.No ja si to pojdem zajtra odcvicit, aby som sa mohla na Velku noc pekne napapat 😀

uva
20. mar 2008

ahojte
tak registrovala som seredanky už dlhšie ale až teraz som si uvedomila, že elinku aj poznám a teda aj dost dlho,
no schválne či vieš kto som trnávačka 😀

mexx
20. mar 2008

Ahoj Uva, jeeej, vam uz ale narastlo brusko...fuha, ved ako pozeram, ty uz pomaly rodis...a to este len teraz sme spolu na MojejSvadbe riesili tvoju svadbu... 😉 🙂

uva
20. mar 2008

ahoj mexx, vidiš ako ten čas leti 😀 a to teraz sme eeeeešte vačšie len sme sa nefotili 🙂
a ty ako? nechystaš sa pridať do naších radov? 🙂

mexx
20. mar 2008

No zatial nie, zatial len tu svadbu chystam, a potom sa uvidi... 😉
No fakt, ved tebe uz len mesiac ostava... 🙂 A nakoniec predsa len dievcatko? Si pamatam, ze naposledy, ked sme pisali, sa snazila urobit ockovi radost a tvarit sa ako chlapec... 😀

uva
20. mar 2008

no nakukla som tvoj album a len dve fotečky ☹ inak ved to je za chviločku, už maš všetko nachystane?
no neviem kde sa stratili tie gulky čo doki videl na začiatku? ocko sa teší aj tak len začal rozmyšlat, že aký vysoký plot musi postavit aby ju ustrážil 😀

mexx
20. mar 2008

Mozno budete mat take vymyselne dieta, co vas bude len natahovat, naslubuje, a pak rychlo uskoci... 😉 🙂
No jo, zatial mam len dve foto, bo sa mi nechce nejak nic pridavat...tak som si povedala, ze budem pridavat len to, co budeme mat, inspiracie necham tak...a to sa mi tiez stale nechce... 😅 Mame zabezpecene uz rozne veci, teda aspon tie najhlavnejsie, a uvidime, ako to pojde dalej... 🙂

elinka27
20. mar 2008

ahoj Zuzi 😀 tak ja si tu najdem aj stratenu rodinu nakoniec 🙂

uva
20. mar 2008

ahojky
tak ty si teraz seredanka 🙂 my sme už na tomto konci par ročkov 🙂
posielala som vašim svad.oznamko čo si sa neohlásila že si na blizku?
ja som v seredi každu chvilu, teda teraz už tak nie ale pred materskou pravidelne

elinka27
20. mar 2008

viem,ze si posielala nasi spominali,ze vsetci boli len ich ste nepozvali 😉

my sme tu uz rok,ale ideme stavat dom,tak potom sa presidlime,ale uz mame pozemok aspon nejak sme zacali 🙂

uva
20. mar 2008

hm lenže vaši sa už dlhšie nezučastnovali žiadnych rodinných stretnuti a určite neboli jediny ktorí neboli, no a ty si nam neposlala ani jedno oznamko 😒 ma to aj teraz mrzi lebo som myslela, že nemaju zaujem sa stretavat, no ked sa bude mišo ženit tak im to vynahradi 🙂
a kde idete stavat? my sa tiež tak za mesiac pustame do domčeka len musime ešte dovybavovat všetky tie papierovačky okolo.

elinka27
20. mar 2008

uva, to neries, ja som si len rypnut chcela 😉 😀 no my budeme v okrese HC stavat nechcem tu do eteru nejake podrobnosti davat 😉 ale to este asi chvilku pocka, teraz mame kopec roboty okolo maleho, a aj krstit budeme v aprili konecne, nech uz to mame za sebou,lebo svokru uz poraza 😝

uva
21. mar 2008

ahojky,
tak to nepojdete daleko ked v hlohoveckom ostanete 🙂 tak základ je že mate pozemok, my sme pozemok zhanali rok lebo muž chcel silou mocou zostat tu a nakoniec nič, no a ked sa prihlásila malá tak sme si povedali, že už čakat nebudeme a opravime-prerobime si nas starý domčúrik. No ale teda som nečakala že tooolko opletačiek je okolo toho kym všetko povybavuješ 😒 🙂
My budete v apríli konečne rodit 😀 a potom si spolu s krstom zopakneme svadbu nakolko sme neni sobašný v kostole a svokra by to neprežila 🙂 inak mam svokru v Seredi na Garbiarskej pri Váhu 🙂
Aj si bola včera cvičit? Kde to cvičia v Seredi aerobic lebo po porode hned ako to bude možne sa tiež chystám niečo so sebou robit 😀

mexx
21. mar 2008

Caute babule, ako sa dnes mame? Ja len sedim pri telke s pocitacom na kolenach a cakam, ci mi prestane duniet v hlave (v poslednej dobe to mam nejak casto...). 🙂 Ale inac OK. 🙂

elinka27
21. mar 2008

mexx aj mna posledne 3 dni hlava bolela, ale uz to preslo, a ides aj dnes do toho kostola?Ja sa dnes chystam zasa cvicit 🙂
uva cvici sa v vo fitku ako je kino Nova,ale ked budes kojit si pockas este kym sa dostanes cvicit,lebo by si mlieko stratila 😝

evus
21. mar 2008

caute,tak ja uz mam konecne upratane a urobene dva zakusky,ostatne mam z cukrarne,budem tu mat tri na tri dni kmotrovcoc s detmi,tak treba vyvarat a muza mam v robote...

mexx
21. mar 2008

Jo jo, aj dnes do kostolka...aj zajtra...a v nedelu rano... 🙂 Velka noc je Velka noc, veru... 🙂

elinka27
21. mar 2008

mexx, aby si to neprehnala vsetkeho vela skodi 😝 ,ja som poslala muza von s malym a dnes sa chystam utriet prach a pozehlit co mi ostalo.Zajtra si povysavam,a navarim a v nedelu budem vajciska zdobit 😀

mexx
27. mar 2008

Zeny...neverim, ze ste mrtve... 🤐

elinka27
27. mar 2008

ahoj ja som bola par dni u nasich v TT 😉

mexx
27. mar 2008

Uff...mi odlahlo... 😉 😀

elinka27
28. mar 2008

sak ale je tu v poslednej dobe nejak mrtvo pozeram

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre