Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

veja79
31. aug 2008

Čaute Sereďanky, potrebujem infošku. Neviete niektorá aká je tá jazykovka Wings? Nemáte skúsenosť alebo ste nepočuli od niekoho? Rozmýšľam, že si dám nejaký kurz - len chcem vedieť či to bude mať zmysel.
Eli nechodila si ty trošku aj do decembroviek? Máme podobne starých chlapčekov 😉

elinka27
31. aug 2008

veja, hej zo zaciatku som tam este ako tehulka chodila,ale potom som tam uz prestala patrit kedze sa mi mrnus narodil skor.

sisstin
2. sep 2008

čus ženský 😀

eli:Kuba je teda pěknej kus chlapa 😅 😅 my jsme se taky polepšili..v 10měsících 7,7kg 😀 😅 😅

sisstin
9. sep 2008

žijete? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

mexx
9. sep 2008

Ahojte, tiez sa pytam, zijete? 😕 🙂

sisstin
16. sep 2008

tak asi nežijou 😔 😕

elinka27
16. sep 2008

caute,som bola na par dni u nasich,tak som nemala net 🙂

elinka27
24. sep 2008

baby evus ma uz chlapceka Miska, ani sa nepochvalia potvora jedna 😀

evus
25. sep 2008

eli,maaaaaaaaaaam,veru,od 16.septembra 🙂 .

elinka27
25. sep 2008

a ako sa mavate?maly poslucha?a co rana neboli ?ja si pamatam ze som sa po CR asi mesiac nemohla poriadne zohnut a zakaslat 🙂

mexx
25. sep 2008

Caute babule,

no, Evus, tiez gratulujem, Misko je teda chlapisko... 😉 Hlavne aby ste boli zdravi a chutilo vam papat. 😉 🙂

Eli, a vy sa ako mavate? Fakt nestacim ani sledovat, ako ten tvoj prcek rastie... 😲 🙂

evus
25. sep 2008

eli,mame sa ztaial vynikajuco,maly je dobrucky,len stale hladny,ale mlieka mam dost,tak je to v pohode...a rana neboli uz vobec,neviem,ci je to tym,ze to bol druhy cisarsky,ale ja som sa pozbierala po nom hned.v utorok rano ma robili a v stredu rano som uz v pohode chodila a pustili ma aj o den skor z nemocnice,lebo aj maly aj ja sme boli na tom dobre.

mexx,ahoj 😉 ...dakujem velmi pekne...a ty ako?

mexx
25. sep 2008

V pohode, uzivam si rane pociatky manzelskeho zivota, a momentalne asi nabieham na nejaku virozu alebo aspon nadchu, tak som zvedava, co bude... 😅 😨

evus
25. sep 2008

mexx,tak sa pekne liec,tej virozy je teraz vsade,aj mala bola chora a teraz sa mi tu manzel stazuje,ze nieco nanho lezie.

elinka27
25. sep 2008

mexx veru rastie ako z vody, aj lekari hovoria ze na svoj vek je vacsi a motorikou predbieha kaledarny vek, a to je predcasniatko 😀

evus, tak to je dobre ze poslucha nech vam to dlho vydrzi 😉

mexx
25. sep 2008

No vidis, Eli, len a len radost ti chce robit. Si mozes pokojne zaobstarat dalsie bejby... 😉

evus
25. sep 2008

eli,vsak ten tvoj uz bude mat zachvilku rok...hrozne rychlo to ide...no dufam,ze nam to vydrzi dlho a nic vazne nas neprekvapi.

mexx
26. sep 2008

A ja som dnes nazivo videla Miska...a on tak krasne hajal, mu bolo dooobreee... 😵 🙂
Evus, ale ty si ako opeknela...(teda nie ze by si bola predtym skareda, hej?)...asi by som sa mala aj na nejake to tehotenstvo dat, mozno by mi prospelo... 😀 😉

evus
27. sep 2008

ahoj mexx...ze dakujem 😉 ...vsak ja neviem na co cakas,hor sa do snazenia 🙂 .

elinka27
27. sep 2008

mexx a kedy hodíš svadobné fotky do albumu?

mexx
27. sep 2008

Ked pridem na to, ze ich tam chcem mat. 😝 😀 Ale nie...neviem. Nejak na to nemam velku chut... 😔

lunika
27. sep 2008

ahooj evka aj ja gratulujem nech je miško zdravučký a nech rastie ako z vody . 🙂

mexx
28. sep 2008

Luni, ty aj zijes? 😕 🙂

elinka27
28. sep 2008

mexx nadhera, co viac dodat.Pridala som gratulaciu.
lunika, pocuj kedy dame tu kavu?

evus
29. sep 2008

Monci,ahooooj,dakujem velmi pekne.

mexx,fotky mate naozaj velmi pekne.

elinka27
1. okt 2008

tak som dnes bola objednať tortu pre malého k roku,ešteže som išla, bo už majú cukrári plné termíny, kuk do albumu 😉

elinka27
8. okt 2008

haló?kam všetci zmizli?neviete čo je so siss?

evus
9. okt 2008

eli,ahoj,prosim ta,nevies kedy ma fodorova poradnu?lebo akosi som si to nepozrela,ked som tam bola 😅

lunika
10. okt 2008

ahoj evus fodorová má poradnu vo stvrtok poobede

evus
10. okt 2008

monci a nevies presne o kolkej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre