Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

johnie
3. dec 2008

mexx no veru máme doma veľkého maróda..
ach ja .. vitaj piginka... inak ja som sa tuším ani nepýtala či sa môžem pridať... vadí?

johnie
3. dec 2008

mexx a ty na koľkých témach fičíš???

mexx
3. dec 2008

Na kazdej, co ma niecim zaujme, alebo kde sa len tak keca... 😀

piginka
3. dec 2008

ďakujem johnie,za privítanie..to som tu ja ktorá sa tu pridáva,medzi vás 😀 tak ako čítam tvoja Sofinka má toho dnes za sebou veľa ☹ teda aj ty lebo my maminy to prežívame spolu s nimi-teda aspoň ja a niekedy až veľmi 😝 Inak s tým priberaním s mali už raz aj my problémik dr.tiež nás chcela poslať na krv,ale po ostatných váženiach nakoniec nebolo treba,inak môj malý má dnes štyri roky,stále je chudučky,ale na svoj vek dosť vysoký a dr.povedala,že on nikdy nebude silný-má to v génoch 😉 ja som tiež taká,ja som sa dokonca tešila,že som pribrala v tehotenstve 😅......a mexx som"rada",že máš podobný názor s tou prácou že som neni sama,lebo niekedy mám už poriadne nervy,keď sa ma všelijaké "babky"spytujú,či ešte nerobím a že budem mať málo odrobených rokov do dochodku a podobne 😠 a to mám 26 no o necelý mesiac 27 rokov,ale niekedy sa fakt z takýchto rečí cítim mizerne ☹

mexx
3. dec 2008

Pigi, ja mam 25, vysoku skolu, a pracu tiez neviem splasit. Tiez "zboznujem" tie reci a otazky o tom, ci este nerobim, a ci sa mi nechce, ked este nerobim... No budes to niekomu vysvetlovat? 🙄

johnie
3. dec 2008

no malá má síce len pár mesiačkov, ale už teraz viem že budem mať problém nájsť si znovu prácu, do tej predchádzajúcej sa nechcem vrátiť...
😝

mexx
3. dec 2008

Johnie, a kde si robila predtym? 😕

siwike25
3. dec 2008

Johnie je ja poznam zvidenia tvojho mangelika 😀

johnie
3. dec 2008

mexx v senci .. to je daleko pre mna teraz ked máme drobca
siwike...áno..? on je galančan... a ty?

mexx
3. dec 2008

No jo, Senec je dost od ruky... 😒

johnie
3. dec 2008

hádam nájdem niečo tu v gáni..

mexx
3. dec 2008

Johnie, a v akej oblasti si pracovala?

johnie
3. dec 2008

logistika... tu je teraz toho dosť nakope

siwike25
3. dec 2008

Ano som z ga 😀

johnie
3. dec 2008

siw tak mu ťa ukážem že či aj on taba pozná 😉

johnie
3. dec 2008

bože píšem jak tatar... teba som myslela

mexx
3. dec 2008

Johnie, no tak podla mna si lahko najdes pracu v Gani, ked budes chciet ostat v logistike... 😉

piginka
3. dec 2008

mexx,tak tiež to poznáš? 😒 keď ste sa už rozpísali o tej práci,ja som naposledy robila na sociálke,skončila som ešre pred narodením malého,bola to práca na dobu určitú,takže vrátiť sa nemôžem ☹

mexx
3. dec 2008

Ja pracujem len na dohodu, mam sice prislubene, ak sa situacia nezmeni, ze od marca by som mohla nastupit na plny uvazok, hoci tiez len na dobu urcitu, ale mne by to nevadilo. Akurat to tiez nie je stopercentne iste, a neviem, co budem robit do marca... 😒
A to si ludia myslia, ze s vysokou skolou sveta zit...ja mam pocit, ze mi ta skola skor prekaza ako pomaha... 😔

piginka
3. dec 2008

mexx,tak držím palce,nech ti to vyjde 😎 ...tak zatiaľ ahojte,musím sa ísť venovať synátorovi,lebo už ma tu"otravuje" 😀

elinka27
3. dec 2008

čaute tak sa hlásim, vítam nové členky 😉
no čo sa týka tej oráce ja sa tiež neplánujem vrátiť do tej v kotrej som ešte stále zamestnaná,preto to "snž" 😀 a som sa rozhodla,že si to radšej odkrútim naraz,lebo keď si nájdem prácu,alebo sa nedajbože vrátim do pôvodnej už by sa mi ťažko odchádzalo na materskú

mexx
3. dec 2008

Jaaaj, ti bude dobre, Eli... 😉

piginka
3. dec 2008

ahojte,elinka ďakujem-ako nová členka 😀 inak dobre myslíš s tým druhým dieťatkom,že si to odkrútiš naraz-keď sa nato cítiš 😅 ja napríklad som vždy chcela 2 deti a po narodení malého som zmenila názor,teda po pôrode,mala som trochu problémy ☹ momentálne si aktívne-neúspešne zháńam prácu 😝 ale keď som si pozerala albumy s malými bábätkami,ktoré sú tu aké sú krásne nevinnnučké,nie ako to moje veľké čertisko 😀 tak možno ešte v budúcnosti,veď dnes je trend mať deti v neskoršom veku,aj keď viem,že veľký vekový rozdiel,tiež nie je bohviečo 🙄 zatial malému vynáhradza súrodenca,bratova dcérka a na pol dňa chodí do škôlky,lebo je veľmi spoločenský...ale už radšej končím,lebo neviem či sa to bude chcieť aj niekomu čítať 🤐

sisstin
4. dec 2008

eli: tak to jsi drsná, já si druhý dítě vůbec neumim představit, natož do tří let od porodu..klobouk dolů...já se do práce začínám i těšit..otevřeli u nás toto: www.palacpardubice.cz a chystám se jít pracovat tam 😵 do nějaké modního butiku 😵

mexx
4. dec 2008

Siss, a co ked sa jedneho dna zobudis a zistis, ze si si to rozmyslela? Ze sup na druhe bejby... 😉

johnie
4. dec 2008

eli ja ti držím palčeky, ja osobne by som si na to netrúfla, už len kvôli financiám do domácnosti. my plánujeme druhé až keď malá bude mať 7-8 ročkov...

sisstin
4. dec 2008

mexx: to opravdu nehrozí 😅 😅 😅 možná ve zlym snu 😅 😅 😅

elinka27
4. dec 2008

tak babule vy ste ešte mládatká,ale mne už ťahá na 30,tak si neviem predstaviť mať ďaľšie neskôr a okrem toho som riziková,takže radšej teraz ako možno nikdy 😉

piginka
4. dec 2008

elinka,tak držím palce 🙂

mexx
4. dec 2008

Eli, spravny pristup... 😉 Aj ked ja furt hovorim, ze cas nenormalne leti (neviem, ci len mne, alebo aj vam), takze zatial sice deti a podobne veci nejak extra neriesim, ale ked to pojde takymto tempom, sa o tri dni zobudim a budem mat 30...a ked ani vtedy nebudem mat deti, asi zacnem byt nesvoja... 😅

Siss, mne sa paci, aka si ty pravdovravna... 😉 😀

Johnie, akurat pozeram, ved tvoja mala nema este ani tri mesiace, vy sa teda ozaj nemusite ponahlat... 🙂

Pigi, a vy kde presne byvate? Ze ci sa nepozname nahodou... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre