Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

piginka
4. dec 2008

ahoj mexx,my bývame na Cukrovarskej a ty?..rozmýšľam,že aj ja si tu urobím album,musím pozrieť ako nato.. 😅

mexx
4. dec 2008

My byvame na Namesti. Ale Evus byva na Cukrovarskej... 😉

piginka
4. dec 2008

mexx,evus nepoznám..tak zatial len jedno foto,zajta popozerám aj malého fotky a pridám..tak z tejto som ti neni známa? 😖

mexx
4. dec 2008

No tak z tejto netusim... 😅

piginka
4. dec 2008

tak zajtra pozriem niečo iné,lebo toto sa mi aj tak nepáči,ako pozerám vyzerá to nejak divne,ten čierny roh fotky,ako nejaká spomienková fotografia-morbiďák 😝 ..inak ty si mi trošičku známa,možno z videnia 😎 tak zatial ahoj a ešte pekný večer

mexx
4. dec 2008

No jo, moze byt, mne sa casto stava, ze ma poznaju aj ludia, o ktorych ja netusim... 😉 Ale mozno sa nakoniec ukaze, ze sme nejake stare zname, no ale kto to ma hned zistit z takychto pidifotiek. 🙂

sisstin
5. dec 2008

eli: tak držim palce, já si ještě pamatuju, jak jsme si psaly na icq...a ty jsi byla vyřízená...Kubu jsi furt musela chovat atd. 😝 fakt jsi dobrá...já bych to znova už zažít nechtěla.. 😅

mexx: já už jsem ráda, že je větší..je to s nima už sranda..baví mě to..ale mimina nejsou pro mě...to byl fakt zahul a nějak mě to nebralo 😅 já mám radši větší děti..navíc jako já jsem docela náročná..a naše finanční situaci by mi teda můj životní standart a 2děti fakt neumožnovala 😅 navíc..docela jsem si dala práci s postavou...abych vypadala, jak ted vypadám..a další těhu by mě už odrovnalo...já nikdy nechtěla víc jak jedno dítě..spíš žádný dítě 😅 😅

mexx
5. dec 2008

Siss, tak je jasne, ze ked na to nie si, moc sa do toho hrnut nebudes... Teba si viem fakt predstavit, ako super si budes vychadzat so synatorom, ked bude vacsi... 😉

elinka27
6. dec 2008

budu spolu vymetat žúry 😀

mexx
6. dec 2008

Eli... 😀

No co, babule, co vam doniesol Mikulas? 😕 🙂

A co je s Olivkou? Tu dlho nebola... 😨 A ja sa sem tam veziem okolo jej domu a hned vsetkym hovorim, ze aha, tu byva Olivka... 😉 A dnes mi dokonca oco hovoril, ze jemu Olivkovci volali kvoli kureniu, ze by chceli porobit... 😉

elinka27
6. dec 2008

mexx, aj moj oco je plynar kurenar a instalater 😀

mexx
6. dec 2008

No to by si s mojim ocom rozumeli. 😉

piginka
6. dec 2008

ahojte 🙂 mexx...,tak Mikuláš bol dobrý,hlavne pre malého už si urobil skrýš na sladkosti a chodí nenápadne ako myška 😎 inak je maród,takže sa doma nudíme 😒 A čo ty? aj také veľké deti dostávajú sladkosti? 😀

mexx
7. dec 2008

No jasne, som dostala dokonca viac ako ked som bola mensia. 😀

evus
7. dec 2008

ahojte,ste sa tozkecali 🙂 ...jeeeeeeeee eli,snazilka?no super,uvidis,nebudes lutovat,ked to budes mat takto jedno po druhom a vravi sa,ze druhe byva vzdy lepsie babo ako to prve 😉

piginka,evus som ja 😝 ...my v seredi nebyvame nejako dlho,takze ma ani nemas asi odkial poznat a kde presne na Cukrovarskej byvate?

mexx,si bola dobrucka,ze tolky Mikulas bol?

elinka27
7. dec 2008

jasne evus, maly je zivy ako certisko a toto ked bude este zivsie tak potom si budem hovorit ze Kubko bol anjelik 😀

piginka
7. dec 2008

ahojte..evus,vieš kde je Cukrovarská škôlka?tak tam blízko bývame a malý mi tam aj chodí-tak ráno nemáme ďaleko 😉 mexx,tak ty si aspoň poriadne zamaškrtíš 🙂 a elinka,ja som tiež počula,že druhé dieťa býva lepšie,aj u nás to tak bolo-teda u maminy,brat bol živé striebro kde sa dalo tam vyliezol a ani úrazy ho neobchádzali ☹ narozdiel odo mňa,mamin maznáčik,ja som odmalička len pri rozprávkovej knižke sedela 🙂 ale fakt je,že môžes mať aj desať detí,ale každé bude iná povaha.. 😖

mexx
7. dec 2008

U nas to bolo tak, ze lepsia som bola ja. 😀 Segra bola oproti mne uplny nezmar... 😉

No jasne, bola som dobra, ja vzdy len dobra byvam... 😀

evus
7. dec 2008

eli,neboj,mozno budes az moc prekvapena 😉 a este sa treba posnazit,aby to bolo dievcatko.

piginka,ano viem kde je tam skolka,my byvame hned v prvom cinziaku pri Vrave.

mexx
9. dec 2008

Achojteee... Co je nove? Ste sa konecne rozpisali, a teraz to zas utichlo...? 😕 🙂

evus
9. dec 2008

cau mexx,ako sa mas?

mexx
9. dec 2008

Dobre, Evus, co vy? 🙂 Som vas dlho v meste nestretla, urcite ste zas podrastli... 🙂

evus
9. dec 2008

mexx,jasne ze sme podrastli...mame sa dobre,mala je v skolke,muz ma uz dovolenku,mna caka predvianocne upratovanie,no komu lepsie 😉

mexx
9. dec 2008

Evus, idealna rodinka a jej vianocna idylka. 😉 😵

elinka27
9. dec 2008

ja sa riadim heslom "bordel v byte štastné díťe" takže žiadne veľké predvianočné upratovanie nechystám 😀

mexx
9. dec 2008

Eli, ty si moj clovek, konecne to povedal aj niekto iny ako psychiater. 😀 😉

piginka
10. dec 2008

ahojte..ako sa máte?..dúfam,že ste tu všetky zdravé,samozrejme aj s rodinkami 😉 u nás je stále malý maród a postupne to už"naliezlo"na mňa aj na muža ☹ inak ,že je aj niečo vo vzduchu-chrípka,takže treba povinne papať vitamínky 🙂

a mexx,tebe sa ako darí?

evus..a tebe dcérka tiež chodí do školky?

mexx
10. dec 2008

Mexx sa dari dobre a prave odchadza o tri poschodia vyssie k otcovi varit obed. 😉

piginka
10. dec 2008

mexx,tak ocino býva o tri poschodia vyššie-super,tak to nemusíš chodiť ďaleko na návštevy 😉 a ocino zas musí byť určite rád,že mu"vystrojíš" fajne obed a čo dobrého si navarila? 🙂

mexx
10. dec 2008

Pigi, po svadbe sa nam podarilo prenajat byt v tom istom vchode, kde som byvala, akurat ze teraz byvame na prizemi. 🙂 A ked je moja mama v Rakusku (chodi tam vzdy na dva tyzdne a pak je dva tyzdne doma), tak varime my a tatik jedava s nami. Dnes ale povedal, ze budeme varit u neho hore, tak som isla pomoct aspon nieco. Chlapi si zmysleli hribovu polievku a "hičkoše" - tak sa u nas volaju halusky s kapustou a slaninou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre