Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mimik9911
8. okt 2013

@ivushqa ahoj maminka z Trnavy 😉

ani_sama_neviem
8. okt 2013

@mimik9911 🙂 aôe vidim tu kopu mladych maminiek v Seredi no akosi niesu tunan a MK asi :D 🙂

silvia_kurekova
10. nov 2013

@siss_sz Ahoj 🙂 Prosím ťa nevieš, či tie prípravné kurzy v mamacentre v Seredi ešte fungujú? Ďakujem 🙂

siss_sz
10. nov 2013

@silvia_kurekova podla mna hej, pozri tu ich stranku na face, prip. tam sa spytaj 😉

ana85
20. dec 2013

ahojte baby, tie ktore ste rodili u dr. Janicka boli ste spokojne? ked ste mu zavolali, ze mate kontrakcie prisiel hned za vami do nemocky alebo ako to prebiehalo? dakujem 🙂

michala11111
7. mar 2014

nejaká mamička na kočíkovanie??? ktorá by bola tak do 30 rokov s jedným dieťaťom okolo pol roka....nájde sa??? 🙂

pslahorova
7. mar 2014

ja som 🙂 amni mna to uz nebavi, i ked miestami som si uz zvykla.

pslahorova
7. mar 2014

@michala11111 20m je vela?🙂

pslahorova
7. mar 2014

@ana85 ja som mu volala len ak bol problem, ma toho vela miestami bol nervozny ani sa necudujem, ale ked som rodila nevolala som ja som ho zastihla rovno vked nastupoval do sluzby. Bol vyspaty v dobrej nalade akurat ma serie ze mi nedali kyslik pri porode , nedokazala som dychat a ze ma nastrihol a ze mi sestricka skocila 2x na brucho!

michala11111
7. mar 2014

@pslahorova a tak je to viac ako má moja, ja mám polročnú ale neva 🙂

pslahorova
7. mar 2014

@ani_sama_neviem su tu, kazda jedna , ale keby si videla ake klany sa robia v mama cenzre ako zahlidaju tak sa necuduj ze sa neozvala ani jedna🙂

pslahorova
7. mar 2014

@michala11111 moja sa tiez sprava ako pol rocna , stale sa chce nosit!🙂 a vozit.

michala11111
7. mar 2014

a ty máš kolko rokov? a kde v Seredi bývaš? Ak chceš môžeme ísť kočíkovať napr. v utorok 🙂

sjuzan77
7. mar 2014

@ana85 ja som u neho rodila pred 2 rokmi a bola som maximalne spokojna. Voda mi odtiekla na velky piatok o 23.15, volala som mu, kazal, co mam spravit a do 30 minut bol pri mne v porodnici. Mala som dlhy porod - 36 hodin, mala sa narodila az na velkonocny pondelok , takze takmer cele velkonocne sviatky stravil v nemocnici, prvu noc tam aj spal 😀 ked si aj odskocil prec, volal stale sestrickam, ako sa mam, dokonca par krat volal aj mne na mobil, ako sa citim. Ku koncu ma pri kontrakciach drzal za ruku, bol mi fakt oporou. Na nastrih sa ma nepytal, spravil ho automaticky, ale nevadilo mi to, lebo som mala na pamati skarede skusenosti s porodom bez nastrihu mojej sesternice a kamosky. Kazdy den prisiel pozriet na izbu, ako sa s malou mame. Myslim, ze si si vybrala toho najlepsieho porodnika 😉

ani_sama_neviem
8. mar 2014

@pslahorova tak to ja veru neviem ci po sebe niekto zahlida :D ale uz ajtak nemam cas to som pisala uz davnejsie 🙂

ana85
8. mar 2014

@sjuzan77 som rada, ze napriek tomu, ze tvoj porod trval velmi dlho, nemas na neho zle spomienky 🙂 Janicek je strasne zlaty. preto chcem rodit s nim.

sjuzan77
8. mar 2014

@ana85 nebola to sranda, ale bolest sa zabudla a za tu moju krpatu slecnu mi to stalo. Aspon sa vzdy smejeme na tom, ze u nas babo nedoniesol bocian, ale velkonocny zajac 😀 verim, ze ty budes mat rychly a lahky porod, pocuvaj janicka, je fakt super a vsetko bude ok. Ja som sa nim riadila a samotne tlacenie na sale trvalo par minut, mala bola vonku na 2. zatlacenie 😉

elinka27
10. mar 2014

Ahojte pridávam aj sem:
Pre tehuľky a pre maminky 🙂

pslahorova
10. mar 2014

@michala11111 29, na konci mesta, a v utirok este nejdem pretoze mala je este dost soplava tak sme zatial doma. Takze ked budeme uplne fit mozeme🙂

elinka27
17. mar 2014

Mamicky zo Serede.
Od apríla spúštame pilotný kurz Baby salsy. Je určený pre detičky od približne 2 mesiacov do 1 roka (10 -12kg). Ale môžu prísť aj tehuľky, ktoré potom neskôr môžu pokračovať už s dieťatkom
Viac o tomto kurze si môžete prečítať tu. Je potrebné sa vopred zaregistrovať, kvôli obmedzenej kapacite. Teším sa na vas!
http://www.nosmesa.eu/baby-salsa/

adriana2301
1. apr 2014

Ahojte mamicky, chcela by som sa opytat ci niektora mamicka zo serede ma skusenost s pani MUDr. Molnarovou ak ano aku?

duska88
1. apr 2014

@adriana2301 ahoj, bola este mojou detskou lekarkou a teraz k nej chodim aj s drobcom. Pri vysetreni je dokladna, nic nezanedba a vsetko pekne vysvetli. Ja som s nou spokojna a mam doteraz len pozitivnu skusenost. 🙂

adriana2301
1. apr 2014

dakujem pekne za info...

moonlightflower
4. apr 2014

@adriana2301 ja som u nej tiež bola ako dieťa, roky mi liečila jednu angínu, každú chvíľu antibiotiká, viackrát som kvôli tomu bola v nemocnici...naši ma prehlásili k MUDr. Kuzniarovej a odvtedy mám pokoj

adriana2301
4. apr 2014

no cakala som ci niekto napise aj zlu skusenost lebo aj my ju mame, ked mala dcerka laryngytidu, vravela ze nemame zvlhcovat izbu ze sa jej horsie bude dychat, a na 112 tke nam povedali opak a pytali sa ku ktorej lekarke chodime ze take nieco moze zanedbat...a teraz sa uz 3ti tyzden liecime na kasel ktory nemizne a ked sme boli na poslednej kontrole tak zistila po 2 tyzdnoch ze nasa dcerka ma nabeh na zapal priedusiek alebo ho ma, no a podla toho co viem moze z nelieceneho zapalu zvniknut bud zapal pluc alebo dokonca silna astma...tak nam konecne dala aj antibiotika...a to nehovorim o muzovi tomu uz dochadzaju nervy z lekarky, tak ak viete poradte nam nejaku naozaj dobru pediatricku...dakujem

moonlightflower
7. apr 2014

@adriana2301 Skúste Ťažkú, alebo Kuzniarovú...ja to síce ešte neviem posúdiť z mamičkovskej strany, ale ja som tam nikdy problém nemala...pravda je, že po tých peripetiách u Molnárovej a prenesení karty som už nič vážnejšie nemala (prípadne maminka prišla s nami do ordinácie už so správnou diagnózou, ktorá sa len potvrdila), nechodila som tam ani s prechladnutím či chrípkou, ale teraz tiež uvažujem o pediatričke pre moje mimi (keďže mám osobný problém s očkovaním), tak sa plánujem zastaviť na dôverné rozhovory....Na Kuzniarovej sa mi z počutia páči, že nepredpisuje antibiotiká len tak leda-bolo, aj mojej sestre (malej hypochondričke) vždy predpíše len posteľ a teplý čaj (a ona si potom nakúpi Coldrexy a iné somarinky), alebo niečo také, ale neviem, že by niečo zanedbala. Keď treba, treba. Ona vraj nemá deti, tak sa naplno venuje kariére....môžem napísať, aký som mala dojem po tom rozhovore...každopádne, také zanedbanie, ako popisuješ, by som určite nenechala len tak a asi by bolo najlepšie zmeniť lekárku čím skôr

adriana2301
7. apr 2014

dakujem, urcite mi to pomohlo, mi sme rozmyslali uz skor ze ju zmenime len este tu moc ludi nepozname, nastahovali sme sa sem, no za posledny rok co tu byvame, tak som zacala pochybovat o vybere lekarky a to dost...a ta Kuzniarova je niekde tam kde Molnarova?

moonlightflower
8. apr 2014

@adriana2301 áno, na opačnom konci chodby v pravo...aj sestrička je milá, taká ukecaná 🙂 Prípadne môžeš skúsť aj Ťažkú, ony sa navzájom zastupujú a sú u nej moji kamaráti, vraj je milšia k deťom, taká príjemná...z MUDr. Kuzniarovej mávam občas strach, pôsobí prísne 😀
Ocko keď bral naše karty od Molnárovej, tak bol trochu cirkus, tak možno bude trošku robiť problémy, lebo asi jej viacero pacientov odchádza, tak sa prípadne nezľaknúť a dupnúť 😉 Držím palce

adriana2301
8. apr 2014

Velmi pekne ti dakujem za radu, urcite sa pokusime riesit to v najblizsom moznom case, snad uz potom nebudu take problemy a s lekarkou, cirkus? 🙂 ak mi ho urobi ona, ja jej urobim 2x taky, nemam strach, ved si platime poistenie a k lekarom mame chodit ked nam treba pomoct nie este zhorsit stav, a duplom ked ide o nase poklady 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre