Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
10. apr 2008

evus moze byt,a kludne si mohla zakricat. 😉 uz si citila aj pohyby?pocula som,ze viacrodicky ich citia skor.

mexx
11. apr 2008

Evus, no jo, holku uz mas, tak teraz chlapceka a pri tretom uz je to jedno. 😉 A Michal je isty alebo len "alternativny"? Sa len preto pytam, ze sa tusim s nimi vrece roztrhlo v poslednej dobe... 🙂
Eli, pocuvaj, ten tvoj maly nejako rychlo rastie, ved ja ked ho chcem ist niekedy kocikovat, aby som si svihla...inac uz bude mimo kocikovy provoz...alebo bude rovno chodit... 😀 😉

barborenka
11. apr 2008

Dobre ranko,mexx ty si priamo zo serede?Ja vas takto z fotky vobec nepoznam,kolko mas rokov?

mexx
11. apr 2008

Ahoj Barborenka, ano, ja som priamo zo Serede, ale podla tejto fotky ma neidentifikujes, bo na nej nie som ja...to je len taky obrazok... 😉

barborenka
11. apr 2008

Jaj to som nevedela,ja si chcem spravit album co najskor ked budem mat viac casu.Podla tej fotky som si myslela ze mas taky vek priblizne ako ja ja mam 22

mexx
11. apr 2008

Tak ja mam 24, to az taky velky rozdiel nie je. Ale deturence zatial ziadne, len svadbu chystam, tak potom hadam nejako postupne sa aj k tomu dopracujeme... 😉 Ale tieto ostatne babeny to uz su velke mamy, tie ti hocico poradia. 😉
Ty byvas v Sintave? Tam ja zas pracujem... 🙂 V DSS pri tych postihnutych dietkach, to su take zlaticka. 🙂

barborenka
11. apr 2008

Aha viem kde,nedavno som ich stretla na pechadzke na hradzi su naozaj zlati aj malinkej kyvali.Ja byvam hned pod titesom.Tie deti su tam stale alebo chodia aj domov.

mexx
11. apr 2008

Oni su tam cely tyzden a na vikend chodia domov. Vacsinou v piatok vsetci odidu a v pondelok ranu pridu naspat. Take trubky su to... 😵 Oni strasne radi vsetkych zdravia a kyvaju a tak... 🙂

barborenka
11. apr 2008

No dobre,idem dat Baborku spat lebo chcem ist potom do serede.Teraz si tiez v praci?

evus
11. apr 2008

ahojte....mexx,ten Misko je u mna uz definitivny,ale manzel este nie je rozhodnutymon by chcel nejake ine meno,sam nevie ake,len chce nieco modernejsie...

mexx
11. apr 2008

Teraz nie som v praci, ja tam nechodim kazdy den, lebo tam pracujem len na dohodu. 🙂
No Evus, tak som zvedava, co vymysli manzel... 😉

evus
11. apr 2008

mexx,tak to som aj ja zvedava 😅 ...a ty ako?na svsadbu uz vsetko nachystane?

barborenka
11. apr 2008

No dobre baby idem sa nachystat kym mala spi a idem do seredi.Evus mne sa ten Misko paci tiez,kazde meno je pekne.Pa

evus
11. apr 2008

barborenka,ja chcem pre chlapca nejake take klasicke slovenske...

mexx
11. apr 2008

Evus, no tak tych klasickych mas vela na vyber - Juraj, Ondrej, Šimon, Marek, Janko, Vilko... - teda vynechavam tie uplne najklasickejsie, ktore ja vobec nemusim - Jožko, Paľko, Peťko... 😉 😀
Na svadbu sa chystame pomaly a isto...este nie je ani zdaleka vsetko, ale take uplne najhlavnejsie veci uz hadam su... 🙂

barborenka
11. apr 2008

Caute uz sme doma,ktore su to najhlavneisie veci?Saty?uz mas vybrane?

evus
11. apr 2008

ahojteeee...takze mexx,saty uz suuu?
barborenka,ahoj,co si bola v seredi?

barborenka
11. apr 2008

Ano bola a myslim ze sme sa aj stretli neviem ale podla malinkej a podla bruska si to tusim bola ty.Pri banke som sedela aj so segrou na lavicke

evus
11. apr 2008

neviem,moze byt...pri ktorej banke?mala som na sebe cierne rifle na traky a pasikovu mikinu...

barborenka
11. apr 2008

no jasne bola si to ty,pri Slovenskej sporitelni isli ste smerom tak jak je ten obchod 1euro,ty si ma asi ani nevidela ani nespoznala to sa ani podla tej malej fotecky neda musim si uz spravit album

evus
11. apr 2008

no veru asi nie,a co si nekricala?

barborenka
11. apr 2008

Nemohla som kricat ked som si nebola na 100% ista ze si to ty,nabuduce sa uz urcite ohlasim.Malinka uz spi?Basku som stihla len rychlo okupat,nakrmit a hned zaspala.Boli sme na piesku skoro 3hodiny nemohla som ju odtial dostat.

evus
11. apr 2008

mala uz konecne spi,ako sa menil cas,tak aj jej sa to akosi posunulo a chodi spavat neskor...

barborenka
11. apr 2008

Aha,my sme s tym nemali ziadny problem.Nasa Baska chodi spavat nekedy tiez neskor.Ona zaspi len pri mne,este ju kojim.Takze zaspava s cecikom v puse

barborenka
13. apr 2008

No co baby co je s vami?Len som vas chcela pozdravit. 🙂 🙂 🙂

mexx
13. apr 2008

Caute babce, no aky ste mali vikend? 🙂
Barborenka, najhlavnejsie veci u nas boli miestnost, DJ, fotograf, kameraman...no a potom saty. Tie sa budu sit, akurat zajtra si idem vybrat latku a strih a podobne veci, a mozu sa zacat vyrabat. Tak som sama zvedava na vysledok... 🙂

barborenka
13. apr 2008

Ahoj mexx,tak to musi byt super svadobne pripravy,dufam ze aj mna to caka-nekedy v buducnosti.Ty si chcela svoje saty a nie z pozicovne?Vykend bol v pohode skoro cely den sme boli vonku 😀

mexx
13. apr 2008

Barbor, a ja ze ty vydata... 😉 To tie dietky robia, ze si hned myslim, ze uz po svadbe vsetci... 🙂
No, ja mam dost nekonfekcnu velkost, bo nepatrim zrovna medzi modelky, skor som z tej "slonikovskej" kategorie. 😉 A to sa saty dost tazko zhanaju, vacsinou nesedia uplne dobre, a ked sa nechcem uplne znervoznit tym, ze si ich stale budem nejako napravovat, tak som sa rozhodla, ze si dam vo svadobnom salone usit. Vyjde to cca rovnako ako pozicat, a necham ich v salone, aby som s nimi nemala potom ostaru. Aspon budem mat vyhodu v tom, ze budu take, ako chcem, budu site priamo na mna a budem ich mat prva. 😉

barborenka
13. apr 2008

Aha,mas pravdu.V taky nadherny den sa musis urcite citit co najlepsie.My sa s tym zatial nejako neponahlame,teraz si riesime hlavne byvanie.Zatial nam to klape,sme spolu uz 5rokov ale urcite sa chceme zobrat po tom tuzi asi kazda zena.

mexx
13. apr 2008

Tiez si to myslim, ale zas na druhej strane, ak niekto po tom netuzi, tiez je to jeho vec, kazdy ma svoj nazor, predstavy a tuzby. 🙂 Ja som taka, ze vzdy som sa vydavat chcela, aj stale chcem... 😉 Pre niekoho mozno ten papier dolezity nie je, ale ja to nevnimam ako obycajny papier, skratka chcem zit v manzelstve a je to pre mna dolezite. Kazdy nech robi tak, ako sa mu paci... 🙂
No a dufam, ze potom sa podari aj nejake to babatko, nech sme rodina ako ma byt... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre