Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

barborenka
9. máj 2008

O.k. sak to si teda potom upresnime kedy presne

barborenka
9. máj 2008

Mohli by sme sa stretnut aj vsetky keby ste chceli to by bolo uplne super.Co vy nato?

elinka27
10. máj 2008

babrbor,mozes mi hodit cislo do IP 😉

mexx
10. máj 2008

Caute babule, ako sa mavate?
No ja som v TT, ideme to konecne dnes malovat, doteraz nebolo kedy, tak to bude zas na nervy vikend. Este aj pocitac treba rozobrat, a ja, taky zavislak, zdochnem asi... 😀
Sme boli vcera v divadle v Nitre, ludia, ja som to predstavenie videla uz tretikrat, ale zase som sa tak pobavila, ako davno nie... 😵 😉

Eli, som ta tusim zas videla - teda, isla som so segrou na postu, a pred postou stal taky kocik ako tvoj, a v nom take krasne deco ako tvoje, akurat som nechcela moc nazizavat, nech si nemyslia, ze som nejaka vadna... Ale vnutri na poste som ta tusim zhliadla, ibaze som tam bola asi nejakych desat sekund dohromady, takze si nie som ista. Mozno to bola nejaka uplne ina Elinka. 😉
A videla som aj Evus, ale prilis neskoro som si ju vsimla, tak uz som sa nekcela vracat...ale vravim segre, ze - Aha, to je Evus a mala Karinka - a segra na to - Jaaaj, to je ta mala zlata, co ju skoro odfuklo? 😀 😀 😀 Akoze, ste slavne, zeny, neda sa nic robit... 😀 😉
Barbor, teba som asi nevidela, a ak hej, tak som ta nespoznala, bo ta nazivo nepoznam. To bude tym. 🙂

No, tusim by som si mala zaobstarat aj ja nejake dieta, aby som sa s vami mohla stretavat bez vycitiek svedomia, ze co som to za prizivnika... 😀 😅 😉

elinka27
10. máj 2008

ak si vedla mojho kocika videla este jeden taky tehlovy, tak potom som to bola ja.kamoska bola so mnou a varovala vonku,keby si nakukla,pokusala by ta,take boli instrukcie 😀

mexx
10. máj 2008

No hej, hej, ja som si aj myslela, ze ona je tam ako strazny pes, tak som nechcela prilis drazdit... 😀 😀

sisstin
11. máj 2008

čus baby 😀

mexx
11. máj 2008

Jeeej...Sisstin ozila... 😉

sisstin
11. máj 2008

no..jakž takž 😅

mexx
11. máj 2008

Co nove? Si tu nebola cele veky... 🙂

sisstin
11. máj 2008

mexx: já jsem vůbec nechodila na net..ale ted kupuju novej Quinny Speedi SX a dopnky...tak musím hlídat maila.. a prodávám nějaký věci..tak tu ted jsem 😉

mexx
11. máj 2008

No tak to je nahla zmena, ved ty si bola na nete stale zastihnutelna... 😉
Ako sa mavate? Co Petko?

sisstin
11. máj 2008

mexx: nic moc..začal strašně zlobit se spaním...budí se v noci a hystericky řve 😒 ...jinak já chodim dost cvičit..tak už jsem fit...a jinak asi nic novýho 😝

mexx
11. máj 2008

Fuha, sa takto "zopsul" s tym spanim...? Ved byval ukazkovy... No to uz musis byt uplna modelka, ved ty si take drobatko... 😉

sisstin
11. máj 2008

nevim, co se děje...už teda není tak hodnej, jak bejval..občas mám dobrý nervy...ještě, že hlídaj rodiče..mít ho 24hodin denně..tak se zbláznim 😅 ..

no..už to ujde...už vypadám jak člověk 😀

mexx
11. máj 2008

Uz? Ved ty si aj predtym bola taka manekyna, takze az take zle to nemohlo byt... 🙂 No, snad sa vam to popravi s tym spankom, lebo to je o nervy... 😅
No a ako to vyzera s tym stahovanim do Serede?

sisstin
11. máj 2008

mexx: už mám o 1kg mín jak před těhu 😉 ...nooooooo vzal si půjčku na byt..tak možná příští rok..ale mně se teda fáááááááááákt nechce do Seredi 🤐

mexx
11. máj 2008

No ved az take zle to tu nie je... 😉 Tak to ale vyzera dost nadejne, nie? Ci ty by si radsej ostala v CR?

sisstin
11. máj 2008

mexx: o Cr mi nejde...ale já chci do Ba 🙂 já jsem z docela velkýho města....a Sered je pro mě fakt totál malá prdel... 😖 a ty fetáci tam...atd. 😒

mexx
11. máj 2008

Jo taaak... No tak sup do BA... 🙂 Ach jo, keby to islo tak lahko, ako sa povie...

sisstin
11. máj 2008

mexx: on tam nechce, prej mu stačí, že tam je furt a maká, bydlet tam nechce 😒 já nevim, třeba by se mi v Seredi libíilo...zas to tam tak neznám, ale co jsem teda viděla 😒 např. Kolkáren 😔 😅 😅 😅 😅

mexx
11. máj 2008

Jaaaaaj, tak to ked ti niekto ako skvely seredsky podnik ukaze prave Kolkaren, nech sa nedivi, ze ta tam potom nemoze dostat. 😀 Ja som napriklad v zivote nebola vo vnutri, mi staci ten "brajgel", ked idem okolo a celkove ta povest... 😖
Nie je to tu uplne najsamuzasnejsie, ale zase v poslednej dobe sa to celkom da...a mam pocit, ze sa tu rozmohlo velmi vela mamiciek s detmi, takze by sa dala najst nejaka ta spolocnost...

sisstin
11. máj 2008

mexx: my máme totiž Kolkáren u baráku hned 😅 😅 😅 😅 😅 je to tam drsný 😅 ještě jsem byla u Kapitána nebo tak nějak...a v ABC 😕 ...jinak já radši nějaký holky bez dětí, bo ty maminkovský kecy..na to moc nejsem 😅

mexx
11. máj 2008

No tak je nas tu dooost vela aj bez deti stale, napriklad ja. 😀 Bo teda beriem, ze nie kazdemu vyhovuje take to klasicke "tutuli mutuli", co robia niektore mamicky s detmi. Ja mam tiez niekedy dost, ked mi ide taka maminka nieco povedat a este aj na mna susle. 😀

sisstin
11. máj 2008

mexx: jako taky pokecám o dítěti..ale ne furt 😅

elinka27
12. máj 2008

tak ja si tiez pripadam ako vymleta odkedy mam maleho,sak okolo mna sa nic nedeje,len krmim,periem,varim a suslem na maleho a potom stretnem niekoho a nemam o com kecat 😒 Si pripadam totalne izolovana od sveta,keby nechodim cvicit tak sa asi zblaznim. 🙂

mexx
12. máj 2008

Eli, to uz je deformacia, a podla mna si to clovek neuvedomi... Ja teda deti zatial nemam, ale vies si predstavit, ako rozpravam, ked idem za tymi postihnutymi dietkami a bavim sa s nimi cely den? 😕 😀 😀 😀

evus
12. máj 2008

cauteeeeeeeeeee...
siss,caaaaaaaaaau,dost ze si sa tu objavila po takom dlhom case...
eli,ty co furt fnukas????co povies potom po dvoch rokoch????
inak,dnes som bola na ultrazvuku,ale male sa nechcelo otocit,takze neviem,co to bude,tak musime zas dva mesiace pockat,kym bude dalsi...

mexx
12. máj 2008

Evus, to zrejme cakas nejakeho tajnostkara...a na tajomstva su skor baby, nie? 😉

barborenka
13. máj 2008

Ahojte,Eli tazko ti dam cislo lebo od soboty som bez telefonu.Neviem ani ako,nekde som ho stratila alebo nechala.Uz je aj vypnuty a uz aj preistotu zablokovany.Mozme sa dohodnut a stretli by sme sa napr.v parku alebo Minipresse jak by ti to vyhovovalo.A samozrejme aj ostatnym ak by chceli ja by som sa rada stretla.Dajte vediet jo?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre