Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

baska29
15. júl 2016

@lubica221 a kde?sak ja nikde nikoho nevidim :( chodim aj do parku maleho aj na zihadlo ale tak nejak nikto nechce komunikovat,ja neviem asi som take strasidlo 🙂
dnes som sa bavila stou pani co robi v tom centre a vravela ze vcera tam boli 3mamicky ked tak prsalo ale aj v tych teplach sa neda byt vonku

sunflower201280
15. júl 2016

@baska29 lubica221 áno, teraz asi budú viac maminy s deťmi vonku a na dovolenkách. Ale centrum bude otvorené sa mi zdá každý deň doobeda.

lubica221
16. júl 2016

@baska29 no ked je zle pocasie su vsetci doma 🙂 a ked je teplo tak doobeda a navecer je dost mamiciek v malom a velkom parku lebo tam je vcelku chladok. A mas pravdu vacsinou chodia mamicky co sa poznaju spolu a s cudzimi sa nerozpravaju ani deti sa nechcu s inymi hrat to je take seredske 🙂

vivi24
16. aug 2016

Ahojte baby, vcera som bola u kadernicky a vobec to nedopadlo dobre. :-/ neviete mi daku poradit zo Seredi, co vie robit zazraky?? please

janlam
12. okt 2016

Ahojte, nechodite niektora zubarke Matrine Sabovej do Medisafu? Uz nerobi, neviete, ci je to docasny stav alebo trvaly? Na info mi to nechceli povedat, len ze pacientov prebrala Matulova. Isla Sabova na matersku alebo ..........?

sisu1ka
14. okt 2016

Ahojte mám na zajtra 2 lístky na Ľadové kráľovstvo nemá niekto záujem? Ochoreli sem 🙂

haimi
27. dec 2016

Kocky, chcela by som ísť do Serede s malou na polikliniku k ortopedovi. Našla som, že celú polikliniku kúpil ProCare. Ako to tam tam funguje? To mám akoze zaplatiť ročný poplatok za jednu návštevu? 😲 dakujem

petra92
28. dec 2016

@haimi Nemusíš,neplatí sa nič,aspon ja som neplatila ani u ortopéda ani na očnom,u kožnej,nikde...

haimi
28. dec 2016

@petra92 super, ďakujem 😉

haimi
8. jan 2017

@petra92 chcela by som ísť o ortopedovi Petrovi Kotrusovi, nevieš ako to tam funguje? Ma casenky, alebo sa čaká v poradí? Bývam pri Trnave, takže casenky asi nedam

ladyflybird
28. feb 2017

Ahojte žienky, viete mi odporučiť detskú doktorku v Seredi ???

daphne13
9. mar 2017

Ahojte mile Mamicky. Chcela by som Vas poprosit o podporu prispevku ohladom zriadenia Hoplalandu v Seredi. Vyjadrite prosim aj Vy svoj nazor. Hoplaland je uzasna vec pre nas a nase deti . Preco by sme mali cestovat do inych miest ked sa chce nase dieta vyskakat , Prosim podporte tuto mslienku a aj Vy mamicky, ktore este len cakate babatko alebo mate male babatko , casom kazda uvidite ze detske ihriska v horucavach a zime su takmer nepouzitelne. Arzenal hraciek tiez doma vela krat nezabera , lebo sa stavaju rychlo opozeranymi. Cim viac nazorov tam budeme mat tym skor daco docielime. Vopred Vam vsetkym dakujem, nakolko Vas cas je velmi vzacny.

daphne13
9. mar 2017

Prosim pridavajte prispevky/ nazory na Hoplaland

http://www.seredonline.sk/clanky/chybajuci-hopl...

erikafranova
22. sep 2017

Ahojte mamičky,
vedeli by ste mi poradit nejaku dobru lekarku pre deti. Hľadám niekoho profesionalneho a niekoho kto bude v pohode a nebude neprijemny ako su dnesne niektore lekarky aj sestircky.

Dakujem

daphne13
23. sep 2017

Ahoj Ja chodim , p doktorke Margarete Paldanovej a je velmi mila ako aj pani sestricka. Napokon aj maju dobre ordinacne hodiny , lebo ordinuju kazdy den. Ked som mala problemy dat malemu lieky, ktore bolo treba prehltnut, aj s tym pomohli , lebo ja som bola na to sama , a maly sa spieral a kopal , tak nemali problem a tych par dni som tam chodila. A prvu obhliadku po porode spravili doma a to bolo super , lebo po porode je to predsa take kadejake . Ono asi kazdy ti odporuci asi tu svoju doktorku , ale pre mna bolo velmi dolezite ze kazdy den ordinuju, a to je super. co sa tyka vakcin , tie ti povedia ake si mas zarezervovat v lekarni , ale ani s tym som nemala problem , lebo hned ako som vedela ze sa bude ockovat , hned som to aj v lekarni na poliklinike rezervovala a uz potom som sa dohadovala uz len s lekarnikmi , lebo niekedy to meska. Kazdopadne s ockovanim netreba stresovat lebo doktori maju nejaku tu rezervu a ked vakciny neprisli na cas , tak aj tak sme mali 3 mesacnu rezervu.

erikafranova
24. sep 2017

@daphne13
Dakujem pekne, ano pocula som o nej ze je prijemna. Rozhodovala som sa medzi p. Paldanovou a p. Fodorovou, tak to musim este poriadne premysliet. Ale dala si mi zaujimave informacie 🙂

Este raz vdaka

simonaxx
26. sep 2017

ahojte žienky, asi to sem nepatrí, ale skúsim... hľadám niečo na privyrobenie... niečo ako upratovanie priestorov, ale večer tak po 20tej...viete poradiť? Len Sereď. Ďakujem 🙂

daphne13
26. sep 2017

@erikafranova
Ahoj , v podstate je to jedno kde pojdes , ono doktorku vies vymenit v najhorsom pripade. Mne tiez kamaratka odporucala Fodorovu , preto ze s nou mala skusenosti este z detstva , no ale ked som tam do cakarne sla , akurat mala dovolenku a zastupovala ju aj tak Paldanova . No a nepacilo sa mi ze ordinacne hodiny mala len do 12tej hodiny, kdezto Paldanova ma kazdy den do 15tej. Aj ked som chodila na ockovanie tak ma vzdy davala na tu 13-14tu hodinu , ze uz vtedy je v cakarni malo ludi a ze chore deti chodia hned z rana , tak aby sme tam medzi nimi nesedeli.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre