Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

bubatinko
24. apr 2009

barborenka no to by si urcite rozumeli 😉 chodievas tu casto ku rodicom?? my chodievame na prechaadzku na hradzu alebo aj tu na ihrisko a este ku materskemu centru na smyklavku 😎 mohli by sme sa aj stretnut niekedy

barborenka
24. apr 2009

ja tam chodim skoro kazdy den,nasi byvaju v tych barakoch jak ja materske centrum 🙂 ,takze sa mozme stretnut len jak mala vyzdravie z tych kiahni,ukazovla som jej maleho Sebastianka ze ci sa s nim pojde hrat a ze sa hanbi 😀 😀 😀

bubatinko
24. apr 2009

a kde ste chytili kiahne?? no nas sa hanbi hlavne dievcatiek lebo ma taku naruzivu kamaratku co ho stale iba bozkava 😀

barborenka
24. apr 2009

neter mala zo skoly tak sa to na nas hned nalepilo ani som ich moc nechcela lebo sme mali ine plany aj do cirkusu sme chceli ist a nakoniec sme neboli,tak to sa nasej Basky bat nemusi ta sa zas nerada bozkava a sam od seba by teda nezacala...

bubatinko
24. apr 2009

som mu ukazala fotky malej z albumu a pytam sa Sebiho ze ci sa mu dievcatko paci a on ze, " anooo pekneeee" 😀

a dala si malu zapisat do skolky??? nam povedali ze nas nevezmu, lebo som na MD s druhym....

barborenka
24. apr 2009

ne ja som ju nedala,do roboty zatial nejdem tak ostavam s nou doma a budeme si uzivat,pozerala som ze mate aj dalsieho drobca a maly neziarlil?

bubatinko
24. apr 2009

zo zaciatku trosku ale to len kym si nezvykol a nezistil ze prenho sa v podstate nic nemeni... teraz su uz najlepsi partaci teraz je uz prenho brasko zaujimavejsi lebo sa zacina sam pohybovat a najradsej su ked mozu byt spolu to sa mladsi snazi gulat za Sebim a on ma stoho nesmiernu radost 🙂

barborenka
24. apr 2009

tak to musia byt zlaty,my si zatial na dalsie netrufame ale planujeme neskor...

bubatinko
24. apr 2009

vsak jasne kazdy podla seba, my sme ich chceli po sebe aby sa mohli spolu aj zahrat

barborenka
24. apr 2009

aj ja som tak so sestrou a bolo to super,vlastne aj je lebo sme jak najlepsie kamosky,my mame 2izbovy byt tak asi preto,najprv chceme ist na dom a potom dalsie baby

bubatinko
24. apr 2009

no to ano my sme sa sem prestahovali z BA tam sme byvali v podnajme v 2 izbovom a tu sme kupili 3,5izbovy

mexx
28. apr 2009

Haj hou, zase ticho? 😕 😅

ninny
30. apr 2009

mexx, nejako nám tu baby zaspali... hehe 😉 😀

mexx
1. máj 2009

Na veru.Uz je teplo, lietaju po vonku... 🙂

elinka27
1. máj 2009

boli sme mrknut na stadione na prvomajovy program 😉

marianka1122
6. máj 2009

ahoj ste tu aj so serede?

lunika
6. máj 2009

ahoj marianka áno ja som zo serede

mexx
6. máj 2009

Aj ja. 😉

marianka1122
7. máj 2009

ahoj lunika to som rada ze si od tial.ja mam maleho syna a neviem kam s nim chodit kde chodia ine mamainy poradis?

bubatinko
7. máj 2009

marianka ahoj aj ja som zo Serede ale neviem kde byvas ja pri kulturnom dome/ trznica... chodievam s drobcami na hradzu abo na pieskovisko co je pri materskom centre

marianka1122
7. máj 2009

no ja som s vinohradov ale casto chodim do serede.

barborenka
11. máj 2009

No caute,baby co tak si dat nejake stretko?aspon by sme sa navzajom vsetky spoznali,hm? 🙂

mexx
11. máj 2009

Ja som za. 😉

johnie
11. máj 2009

kocky nejak to tu oziva... no super..
ninny tewwwaaat tu si taky, jo???.. nemam cas ti ani napisat, ale ja sa polepsim..
ja som bola zo serede... poznam vsetky zakutia
😀

johnie
11. máj 2009

ako pozeram denne tri prispevky tak to idem trocha vylepsit.. a to sa mi chcelo spat... 😀
sofi este nema zubadla ale trapime sa trapime, sedi, stoji, velmi zvlastne koduje, ked ide spat tak to je ako indiani privolavajuci dazd... aaaeeeaaa uuu aaa eee no krasa
a ked ju drzim za ruky a ona si vykracuje ako vojak tak sa ma normalne pusta, ze aha mama co ja viem a padne na zadok... opica mala
a pisti ako myska, no mame z nej niekedy ozaj dost...

mexx
12. máj 2009

Johnie, mate to teda vesele doma. 😀 😉

A inak dobre ranko. 🙂

elinka27
12. máj 2009

ja som za stretko, my sme sa aj s bubatinkom doholi ze pojdeme niekedy von,len sa nam zatial nepodarilo dohodnut termin,tak by sme si mohli dat hromadne, mne vyhovuje kedykolvek cez tyzden okolo 15tej.Tak dajte nejake navrhy a zosuladime to.

marianka1122
12. máj 2009

no uz som myslela ze sem ani nikto nepise som rada ze ste tu

johnie
12. máj 2009

mexx to veru mame...
ja som tiez za to aby ste sa stretli... my asi tezko niekam pojdeme, kedze ja uz pracujem ... z domu ale da to zabrat... volny cas nula bodov 😝

mexx
13. máj 2009

Johnie, a co porabas? 😕 Praca z domu by zaujimala hadam kazdeho... 😅 Len tazko zohnat. 😔

Ja by som tiez uvitala nejake stretko, casovo mi je to asi jedno, prisposobime sa. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre