Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

maca_p
12. mar 2012

@cudzinka burza sa organizuje zvycajne 2x do roka, jar/jesen.
teraz je to kapanek obtiaznejsie, pretoze tam nie je zamestnana ziadna stala sila a MC funguje na principe dobrovolneho otvarania MC medzi mamkami. ta sila co tam bola na polovicny uväzok, tak mala na starost aj predaj prineseneho oblecenia. teraz si neviem predstavit, ze by som napr. ja s dvomi detmi otvaram v utorok, mala este striehnut a predavat satstvo.
ale ked nam das echo napr. sem, alebo via IP, mozme sa niekde viacere stretnut, urobit kuk a deal. osobne sa nebranim tovaru z UK 😀 😎

cudzinka
13. mar 2012

@maca_p jasne, ze dam vediet, o par dni sa ozvem,!!
Pekny den!

mexx
13. mar 2012

@cudzinka Tiez by som sa rada pozrela potom. 😉

sjuzan77
13. mar 2012

@maca_p no ja potajme dufam, ze drobec sa vypyta o cosi skor a nebude cakat az na termin 😀

elinka27
14. mar 2012

dňa 17. apríla 2012 o 10.hod sa v materskom centre Mama club Sereď koná beseda o nosení detí. Povieme si niečo o nosení detí, aké sú možnosti nosenia, aké je to ergonomické nosenie, ukážeme ako sa viaže šatka, všetci ste srdečne vítaný.Tiez si mozete vyskusat nosice,satky.Ak by ste chceli prist, mozete sa mi nahlasit cez IP, aby som vedela predbezny zaujem.

mexx
14. mar 2012

@elinka27 No ked nebudem indisponovana alebo mrtva, tak si ma pis. 😎 😀 😉

fialka821
16. mar 2012

Ahojte....ja sem pisem prvy krat....nedavno sme sa prestahovali do Serede a chcela by som si tu najst neaku kamosku na obcasny pokec...bola b som rada ak by sa neak nasla...ak aj nie nevadi...snad si zvykneme.....dakujem....

mexx
16. mar 2012

@fialka821 Neboj, isto najdes. 😉 A ked sme vsetky castejsie nakukneme, tak sa nam mozno podari konecne aj nejaky zraz zorganizovat. (Pri poslednom takom velkoplanovanom stretku som ja bola este bezdetna.) 😀

fialka821
16. mar 2012

@mexx dakujem ti velmi pekne ze si mi napisala. Velmi mam to potesilo,aj ked tomu moc neverim...vies uz tu kazdy ma svoju rodinu a kamosky....ale ja to chapem...snad mozno...dakujem....

mexx
16. mar 2012

@fialka821 Ak chces, tak sa mozme stretnut niekedy vonku (teraz je to uz lahsie, ked je vonku tak prijemne)...a uvidis, ze to pojde lahko. 😉

fialka821
17. mar 2012

@mexx 🙂 si zlata,dakujem...a rada sa stebou stretnem ak budes mat cas pri tolkych povinnostiach....no snad to pojde,vsak uvidime co nam zivot prinesie....aspom ze mam maleho a mam skym pokecat.....velmi si vazim tvoju snahu mi pomoct....dik.... 🙂

elinka27
17. mar 2012

@fialka821 a co takto prist do materskeho centra toho 17.4?Budem tam aj ja a @mexx a mozeme sa zoznamit, vidim, ze si tehotna, tak sa aspon dozvies o noseni deticiek a pokecame 😉

fialka821
19. mar 2012

@elinka27 dievcata ste strasne zlate...neviem kde to je to materske centrumm este tu vsetko nepoznam a mam este 8 rocneho syna ktoremu sa venujem lebo chudacik to tu zvlada velmi zle....ale uvidim ako mi to vyjde casovo...velmi pekne vam dakujem....naozaj som vdacna ze ste take ochotne.....

mexx
19. mar 2012

No, ja tu byvam cely zivot, a v materskom centre som doteraz nikdy nebola. 😅 Takze zatial sice viem, kde mam ist, a to je tak vsetko. 😀
Ale budem rada, ked sa tam viacere stretneme. 🙂

fialka821
19. mar 2012

@mexx nebola si dnes v meste? nemas taky cerveny kocik?

mexx
19. mar 2012

@fialka821 Nie, to som nebola ja. 🙂

elinka27
19. mar 2012

@mexx tak my dve ideme spolu z domu, takze sa nestratis, vyzdvihnem si ta po ceste a @fialka821 teba tiez niekde mozeme po ceste zobrat so sebou 😀

fialka821
19. mar 2012

@mexx potom som na to prisla ked som si pozrela ake mas velke deticky.....musis byt stastna maminka...

fialka821
19. mar 2012

@elinka27 super dievcence,budem rada ak budem mat cas,rada sa k vam pripojim.....velmi si to vazim.... 🙂

mexx
19. mar 2012

@fialka821 Som. 😀 Ale zas ich nemam tolko, ako to od prveho pohladu vyzera. 😉

elinka27
19. mar 2012

@mexx hlavne by to ani nebolo mozne, ze ano vzhladom na vekovy rozdiel 😀

mexx
19. mar 2012

@elinka27 Tak...mozno na nejake predcasniatkovske tesnotky... 😀

fialka821
19. mar 2012

@mexx vsak ja som to tak ani nemyslela...a vyzera to super neboj....

fialka821
21. mar 2012

dievcence potrebujem poradit.......dobreho obvodneho lekara a dobreho detskeho lekara.....nikoho tu nepoznam tak neviem koho si vybrat. dakujem velmi pekne za pomoc a radu.

mexx
21. mar 2012

@fialka821 Co sa tyka pediatrie, odporucam Dr. Fodorovu. 😎 Dospelackeho doktora moc odporucat neviem, nejaku dobu som chodila Galetovej, ale potom som presla k doktorovi do Zavara a teraz som u neho.

fialka821
23. mar 2012

@mexx dakujem pekne za radu....dakujem....

maca_p
29. mar 2012

@mexx ako to, ze si este nebola v centre? viliam je tak stary ako moj syn, mali by sme ich dat do paru. uz som to hovorila aj @elinka27 😀
@fialka821 my sme sa sem tiez pristahovali, etablovat sa v tomto meste na urcitu uroven zaberie a vytvaranie akychsi pomyselnych socialnych kontaktov je priam nemozne, kedze si tu kazdy hrabka na svojom piesocku 😲 .

baby inac dnes od 16.00-18.00 je burza detskeho oblecenia, takze este mate sancu nakupit. sice pri niektorom obleceni mi padla sanka dolu, podla mna na pouzite oblecenie ceny priliz vysoke... ale vecicky su tam ozaj pekne.

fialka821
30. mar 2012

@maca_p to si mi pekne napisala a suhlasim stebou....a klesnut na uroven len preto aby ma niekto prijala alebo nie urcite robit nebudem. Uz som zistila ze su tu ludia rozni a co sa mladych tyka sa radsej vyjadrovat nebudem.....Kazdym dnom ako sledujem mamicky s detmi ako ich nosia do skoly a ako sa spravaju mi ide rozum postat a potom sa zamyslim nad tym,ze kde sa vlastne hrabem a chcem aby sa tu somnoun niekto kamosil...

mexx
30. mar 2012

Joooj, baby...ono je to tak vsade, ze ak ste co len trochu ine, tak uz na vas ukazuju prstom a dostanete to vyzrat. 😝 Toto mesto nie je vynimka. Ludia neradi vidia, ze niekto je iny (a ak to nebodaj vypoveda vo vas prospech, tak to uz uplne). 😝

fialka821
30. mar 2012

@mexx no ze vahas a este ako vyzrat...clovek si mysli ze mesto je ine ako dedina ale asi nie....len stym rozdielom ak ta nepoznaju tak sa o teba nestaraju a nesudia ta.....snad sa tu najde niekto normalny normalna mamina co bude zdielat somnou nazor a budeme moct byt kamoskami.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre