Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

sisstin
14. jún 2007

eli: mají tam i ceny? Já dávám za nové 700 Kč 😕

elinka27
14. jún 2007

tu podla cennika je Uv gel kompletka za 550sk a modelovanie systemom A.N.S 600sk,ale neviem co je to to ANS 😀

sisstin
14. jún 2007

eli: no to já taky ne 😅 😅 to budou asi ty akrylové 😕 ale 550Sk za nové..to je dost levné..tolik já platím za doplnění 😕

elinka27
14. jún 2007

myslim,ze akrylove to nebudu,robia tam len gelove.V cenniku to bolo uvedene ako novinka.No ja som pred tym nez som zacala chodit kamoske do Trnavy chodila do jedneho salona a tam za nove brala 800sk a ked si chcela tie priesvitne typy tak 1000sk, doplnovacka bola 450sk,ale k tomu ti navrh vzdy zapocitala lakovanie a ozdobu a pod. Takze ked som to tak spocitala za nove a s ozdobou som vzdy platila okolo 1300sk a za doplnovanie aj s ozdobou okol 800sk 😠

sisstin
14. jún 2007

eli: tak ono to na menších městech bude asi levnější 😕

elinka27
14. jún 2007

a to sa prave cudujem, lebo co som dnes zistovala tak siroko daleko som nasla v Seredi len tento jeden,a clovek by si myslel,ze ked neni konkurencia tak si mozu dat aj vyssie ceny.Ale je zasa pravda,ze Sered je kusok od Trnavy a je to male mesto,tak asi preto aby mali zakaznikov dali nizzsie ceny a aj naklady na chod salonu budu asi nizzsie

sisstin
14. jún 2007

eli: ono tam prý dost bab chodí domů...takže vezmou výbavu a jdou..takže ještě levnější, když to není salon a nemusí platit nájem 😉

elinka27
14. jún 2007

to ano, a keby som o takej vedela co to robi doma, tak by som radsej taku brala, bolo by to pohodlnejsie 🙂

sisstin
14. jún 2007

eli: mně se nechce do práce..včera to bylo strašný 😒

elinka27
14. jún 2007

a dokedy dnes budes v praci ked ides az na tretiu?

sisstin
14. jún 2007

elinka: jako vždy..do devíti 😉 ale včera jsem vůbec nebyla na kase..a dělala jsem vratky na jakési vrtačky a podobné blbosti..které byly strašně těžké..každou jsem musela zabalit do krabice..a napsat na to štítek..to byla otročina 😠

elinka27
14. jún 2007

a to kto ti preboha dal robit taku pracu?To im uz uplne sibe?Sak to neni sranda dvihat tazke veci,mam pocit akoby ti to robili naschval

sisstin
14. jún 2007

vydrž..jdu si vyfučet vlásky 😉

elinka27
14. jún 2007

oki

sisstin
14. jún 2007

jsem tu 😝

elinka27
14. jún 2007

ja som zatial pozametala kuchynu 🙂 segra s mati by ma mali prist dnes pozriet konecne, sak som tu sama ako prst.Tak sa s nimi pojdem niekam prejst.Ja som rada,ze som si u lekara vybavila rizikove a nechal ma doma, lebo ja som to v praci tiez nemala lahke

sisstin
14. jún 2007

eli: no..ale zase ještě taaaakovou dobu doma 😒 tak se aspoň stretneš s holkama ne? 😉

elinka27
14. jún 2007

no nieje to zrovna super trcat stale doma,ale mam uz aj vychadzky a znama na socialke hovorila,ze tehotnym kontroly neposielaju.Ale kedze som bola uz z prace psychicky uplne hotova,tak mi mesiac trvalo kym som sa najprv spamatala,a teraz si uz pomaly zvykam.Viem,ze je to pre dobro toho malickeho a tak som ochotna urobit cokolvek

sisstin
14. jún 2007

eli: mně už to uběhne snad..ale mám taky obavy, že se budu nudit 😒

elinka27
14. jún 2007

neboj, nebudes konecne si najdes cas sama na seba.Pojdes na nechty,precitas si nejaku knihu,pojdes sa prejst a tak.Ked sme v praci nadavame na nu,ked sme doma tak tiez.To si clovek nevyberie 🙂

sisstin
14. jún 2007

elinka: ještě, že bude to léto..budu moct ven k vodě 😉

elinka27
14. jún 2007

no ved to je ta vyhoda, aspon nohy si omocit ked sa uz kupat nebudeme

sisstin
14. jún 2007

eli: v bazénu se koupat můžeš..já bych si neriskla přírodní vodu 😉

elinka27
14. jún 2007

ja som tiez nad tym uvazovala,ale som sa rozhodla,ze sa radsej nebudem kupat vobec,bojim sa ze ked su kupka narvate aby do mna nahodou niekto nebuchol ako sa tam budu blaznit a tak.Ale sa bojim aj infekcie.Ja som rozmyslala nad tym,ze sa posadim niekde namocim si nohy a ked mi bude moc horko tak sa supnem pod sprchu 🙂

sisstin
14. jún 2007

eli: no to jo..já u nás asi půjdu buď plavčit do hlubokého..tak moc lidí není..a nebo jen tak ošplíchat do dětského brouzdaliště..do toho s proudama a tak ne..tam je to narvané 😠

elinka27
14. jún 2007

no ved ja tiez uvidim,ked tam nebude vela ludi tak tiez pojdem.Inak vcera som bola poobede s frajerom pri Vahu, tak on neodolal a okupal sa, ja som sa na neho z brehu pozerala a macala si nohy 🙂

elinka27
14. jún 2007

ozaj a ako to vyriesis s plavkami?Ved mne sa do tych mojich klasickych brusko urcite nevlezie 😀

sisstin
14. jún 2007

eli:my čučíme na Váh z bytu.. 😅

elinka27
14. jún 2007

my sme boli v Cepeni, bolo to celkom dost ludi, co sa boli kupat 😲

sisstin
14. jún 2007

eli: v Seredi žádné koupalko asi není že? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre