Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

lunika
22. jún 2007

aj nám chceli ukradnút puklice ale práve išiel okolo moj svokor a ten ich zachránil. a pred nedávnom tu ukradli jednému všetky štiry kolesá a ráno si auto našiel podopreté na tehlách

evus
22. jún 2007

eli,prid k nam na oravu,tu ich tkaju v kazdom druhom dome a stasne lacno

elinka27
22. jún 2007

no aj nasmu susedovi tak,to som ani u nas v Trnave nezazila take caste kradeze aut ako tu v Seredi

lunika
22. jún 2007

evka žigulika nie lebo to tu je čo cigan tu žiguli 🙂

elinka27
22. jún 2007

evus viem, chodievame obcas na Oravu len tak za oddychom, aj korbaciky si vzdy dam 😀

evus
22. jún 2007

takze baby,asi nam nic ine neostava,len chodit zubackou(peso).Monci,vy ake mate auto?

evus
22. jún 2007

eli,tiez chcem nejake behune do bytu,aby to tam nebolo take hole na zemi,ale to asi aj tak len na zimu

elinka27
22. jún 2007

neviem,my mame Citroen Xantia a zatail nam ho chvalabohu neukradli.Asi preto,ze sa da tak spustit dole a tazsie by sa kradlo

lunika
22. jún 2007

mi máme favorita tiež nič moc ale je od mojho detka a ked sme ho kúpili mal najazdené 46000km takže zatial stačí a ked bude mužíček ing. a bude viac zarábat tak určite chceme lepšie toto len zatial

evus
22. jún 2007

a co by ste teda poradili kupit,co sa tam nekradne(okrem fabie,felicie).

lunika
22. jún 2007

aj jááá strašne lubim korbáčiky elinka ked príde evka a pojdeme na kavu tak bufam že ponúkne oni tam na orave musia byt prejedený je tak evka? 🙂

elinka27
22. jún 2007

no my sme s nasim spokojni, ma klimu a vsetko je na elektriku,ale ked ho soferujem si pripadam jak keby si to auto so mnou robilo co chce 😀 niesom na take velke auta zvyknuta

elinka27
22. jún 2007

anooo,a este aj ostiepok mnam 😝

elinka27
22. jún 2007

evus asi skor feliciu

elinka27
22. jún 2007

pretoze aj ked to nieje nic moc, beha ich tu dost 😀

evus
22. jún 2007

Monci,aj hej,sem-tam si nejaky korbacik dam,ale zas zabit sa za nimi nejdem.A donesiem vam aj ostiepok a domaci syr,budem vas zasobovat oravskymi dobrotami 🙂

lunika
22. jún 2007

evka najmenej sa kradnu ford,citroen,renaut,a tuším že aj peugeot ale to som si není istá

elinka27
22. jún 2007

monci ja som si chcela kupit peugeot a odhovrili ma vraj aj tie sa kradnu, ja teraz uvazujem nad fiatom Punto,ale neviem neviem, frajer auto stale potrebuje tak sme sa dohodli, ze aj mne sa kupi nejake mensie, nech som neni taka obmedzena,a mozem vybehnut a na kupko a k nasim a tak

evus
22. jún 2007

necham to na chlapa,nech si kupi co chce,eli,felda nie je diesel a muz ma moznost brat palivo z letiska,tak musime nejako take auto.

lunika
22. jún 2007

a počula som od jedného autíčkara že Ford má neaké suprer zamikanie že pre zlodejou je problém ukrádnú jedine ked rozbije sklo na aute

lunika
22. jún 2007

no už sa na tie oravské dobrotky moc teším

evus
22. jún 2007

Monci,myslis????Mne sa fordi pacia,len znamy vravel,ze dobremu autickarovi trva otvorenie zamky na akomkolvek aute max.40sekund.

elinka27
22. jún 2007

ja si tiez myslim,ze ak si to auto niektori zlodej vytipuje dopredu nepomoze uz ani svatena voda 😖

evus
22. jún 2007

oravske dobroty budu,len nech sme rychlo v seredi

lunika
22. jún 2007

ale najlepšie je to že keby nám chceli ukradnúť favorinku tak 10sekund a už je fuč pretože len ja sa donéj dostanem za 20 sekund

evus
22. jún 2007

Monci, 😀 ,tak to vazne bud rada,ze mate take auto ake mate

elinka27
22. jún 2007

ja budem zatial jedina bezdetna medzi vami, vam uz detiska budu pomaly behat ako sarkani kym ja budem mat svoje 😢

evus
22. jún 2007

eli,neboj,ani nebudes vediet ako to vsetko rychlo ubehlo a aj to tvoje bude behat,len ma potom nenechajte samu,ked budem chciet druhe 😀

elinka27
22. jún 2007

ja sa zasa bojim, ze vase deti budu spavat poobede a ja sama s bruchom sa nechcem prechadzat 😖

lunika
22. jún 2007

evka elinka nám závidí len jéj povedz že ked ona bude mať v kočíku tak budeme mi závidiet jej lebo mi budeme za timi našími behať a ona si bude kludne kočíkovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre