Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

evus
4. júl 2007

eli,myslim,ze vecer uz kludne chodit mozes,ktorej fajnovke zo socialky by sa chcelo ist este na kontrolu???inak eli,mam k tebe prosbu,manzel ide v piatok do prace a pride az vecer a nema mi kde nechat kluce od bytu,ked prideme v piatok doobeda,nemohol by ich nechat u teba a ja by som si po ne k tebe prisla?

sisstin
4. júl 2007

eli: klidně tam jdi..určitě ti to povolí..lepší, než riskovat 😉

elinka27
4. júl 2007

samozrejme v piatok budem doma, takze kludne ich moze u mna nechat

elinka27
4. júl 2007

siss:ja tam asi zavolam,pretoze v Seredi socialka neni je len v Trnave a Galante a to zasa nestiham otocit sa cez vychadzku 😀 a potom mi kto da potvrdenie socialka ze som bola na socialke? 😀 😀

sisstin
4. júl 2007

eli: no jo..to mi nedošlo..tak tam brnkni 😉

evus: neraď jí takové blbosti 😒 😅 na otce jednou přišla o půl deváté večer..já mám z tohohle vítr 😉

evus
4. júl 2007

eli,dal by ti ich vo stvrtok vecer,ked pride z roboty,tak okolo osmej,dam mu na teba cislo,nech ti zavola,kde sa stretnete aby ti ich mohol dat,ale asi najlepsie by bolo pre Hutnikom,moc to tam nepozna,teda ak to nerobi tebe problem.

kala
autor
4. júl 2007

ahojte kočky, evka tak už len pár dní teraz som u muža na firme tak som ho odpratala od pc ako samáte?

evus
4. júl 2007

terezka...To fakt????Mozno u vas v cechach ano,ale tu pochybujem,ale stat sa moze hocico.

sisstin
4. júl 2007

kala: ahoooooooooooooooooj 😵

evus
4. júl 2007

Miska caaaaaaaau,chcela som ti volat,ohladne klucov,co nema manzel kde nechat,ale uz som sa dohodla s elinkou,ze ich necha u nej.Ako sa maaaas????Uz sa na vas strasne tesim.

elinka27
4. júl 2007

terezka, lenze vecer chodia tym,kde je podozrenie,ze by mohli pn-ku fingovat a chodia niekam na cierno robit, a tehotnost sa nafingovat neda.A dalej,ja som neni povinna im vecer otvorit,slusny clovek vecer nezvoni u druhych.Mam tam znamu co chodi na kontroly,takze jej verim,pokial ich cez tyzden dodrziavam,tak sa nemam coho bat,a v sobotu tiez,jedine nedelu flakam 🙂

evus:v pohode,nech mi zavola a vybehnem,vy pridete vlakom v piatok

evus
4. júl 2007

eli,prideme autom,ked budeme pred seredou ozvem sa ti.

elinka27
4. júl 2007

ahoj Miska, nesla si k mame?

kala
autor
4. júl 2007

my sa máme fajn, malá dnes spala do 9 30 tak som aj vyspatá idem do bratislavy s ňou tak som zvedavá či vydrží, aj ja sa navás teším, terezka ahojček tak ako sa máš? NO KEDY PRíDEš DO SEREDE?

sisstin
4. júl 2007

eli: tak nevím, u nás musíš otevřít, když zazvoní..a hlavně kontroly posílá nejen socka, ale po novém už i zaměstnavatel 😉 možno v Seredi...to je prdel světa..tak tam na to kašlou..ale ve velkých městech určite ne...nejhorší je to v Praze 😠

elinka27
4. júl 2007

siss:tak kontroly od zamestnavatela sa bojim najmenej,ti dobre vedia ze co mame ake stresy v praci 🙂

evus
4. júl 2007

Miska,co ides do Blavy????mne mala akurat spi na posteli,postielku sme odviezli do serede v piatok,tak teraz spi pri mne a ja zhanam druhu,aby mala kde spat,ked prideme na oravu.

kala
autor
4. júl 2007

AHOJ DIANKA IDEM K MAMINE LEN SOM VYBEHLA TERAZ ZA MUžOM Má TU NáVšTEVU Z NEMECKA TAK SOM IšLA TLMOčIť A DO BRATISLAVY IDEME DO IKEI POZRIEť NIEJAKé VYTRíNY A DETSKúP PRE MALú

sisstin
4. júl 2007

eli: tak to je fajn..tak si s tím nedělej hlavinku 😵

kala: no po Novém roce..ale že by se mi chtělo 😒

evus
4. júl 2007

Miska,ja som malej kupila detsku v Trnave v tempokondele,mali tam pekny vyber.

elinka27
4. júl 2007

Miska, ked sa budes nudit tak sa zastav, niekedy,pokecame aspon pred barakom na kolotoci 😀 ,alebo ak budem mat vychadzku tak mozeme aj kavu dat.Staci ked zakricis pod oknom,ved uz vies kde byvam 😀

kala
autor
4. júl 2007

A AKú SI kupovala? my nemáme moc veľkú detskú izbu tak nechcem to zapratať celé s nábytkom, chcem jej taký sektorový farebný kúpiť ale ešte to je v štádiu len rozhliadania sa lebo nás čaká aj maľovka celého bytu a niejaká drobnejšia ešte prerábka. Ozaj vy už máte všaade nábytok teda celý byt zariadení?

sisstin
4. júl 2007

holky..a máte zkušenosti s tím domem nábytku? My to máme vedle baráku..asi tam koupím pak postýlku.. 😕

elinka27
4. júl 2007

siss:myslis tu byvalu zakladnu skolu,co je teraz z nej predajna nabytku?

kala
autor
4. júl 2007

dianka neboj určite budeme chcodiť po vonku ešte sa tia aj chcueť nebude, no nič musím ísť muž už zazerá že len píšem a počúvam na jedno ucho tak pá

evus
4. júl 2007

Miska,kupovala som jej taku modro kremovu,mali tam aj vacsie aj mensie zostavy a k tomu som kupila poschodovu postel,ta nabytok som dala 90000 a za postel aj s matracmi tiez tak nejak 9tisic.Nabytok uz mame kupeny vsade,len dodacia lehota je 6-8tyzdnov,takze pokym nebude zariadeny dnu vas do toho bordelu nepustim 😀 .A teraz cez vikend ideme malovat,pridu nam aj nasi pomoct.

elinka27
4. júl 2007

babyyyyy,prosim nehovorte mi Dianka 😀 radsej Dida,alebo Dia ok?

elinka27
4. júl 2007

evus:to je preklep ze?nemyslela si 90tis,ze ne? 😀

evus
4. júl 2007

eli,mne sa paci Didi,aj ta tak mam ulozenu v telefone.

evus
4. júl 2007

eli,jemine,pisem rychlo,tak je to preklep 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre