Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

elinka27
24. feb 2008

dnes celkom dobre to bolo , boli sme 2x vonku a aj doma si pospal asi hodku,tak ok.Vecer trosku zasa plakal.Niekedy mame aj dobre dni.

evus
25. feb 2008

caute kocky...

eli,dnes poobede pojdem s malou urcite von,len idem jej kupit nejake nohavice,lebo ZAS podrastla a uz jej pomaly nemam co obliect,neviem,dokedy pobehame po obchodoch,tak ja sa ti potom ozvem.

elinka27
25. feb 2008

cauko,ja by som isla tak okolo 14-tej,a ked sa bude dat tak by som isla do jedneho obchodu kupit malemu nejaku tensiu capicku,postrazis? 😉

evus
25. feb 2008

eli,neviem kedy sa zobudi mala,lebo ona teraz taha aj dve-tri hodinky,vstava tak okolo pol tretej az,ale ja sa ti ozvem a dam ti vediet.

elinka27
25. feb 2008

ja budem vonku do takej 16tej,tak sa ozvi ked tak.

mexx
25. feb 2008

Caute herecky, to nam dnes zas blika slnko, co? Este par dni a budem na nervy... 😀

elinka27
25. feb 2008

mexx,ale ved to je dobre ked svieti aspon sa lepsie vonku prechadza.Lepsie ako keby mi mala rit mrznut 😀

mexx
25. feb 2008

No tak to zas hej, ale ja mam rada skor trosku zamracenejsie pocko...prsat nemusi, ale ani pripekat nie... 😉 🙂

elinka27
25. feb 2008

ja mam rada jar, ked je taky cerstvy vzduch a tak ked je citit ze sa vsetko prebudza, a milujem strasne tulipany tak sa tesim ĺebo uz zacnu kvitnut.A potom si ich dam do vazy,alebo si kupim koflikove, jeeeej ako sa tesim 😀

mexx
25. feb 2008

Jo taaaaaak, tys taky jarny typ... 🙂
No a ako sa dnes ma Jakubko? Som rozpravala drahemu, ako som bola na navsteve, tak som mu nadsene vykladala o detoch... 🙂 A viete, co sa mi pak v noci snivalo? Ze som nacikala na test a ten ukazal dve ciarky a ja som potom furt riesila, ci nebudem mat v tych svadobnych satach prilis okate brusko a nebude to vyzerat divne... A pak som sa zobudila a bolo mi normalne luto, ze to bol len sen... 😉 😀 A dnes v noci som zas mrkala nejake tehutesty a zas tam boli dve ciarky...booozinku, uz mi z toho zasibe... 😀

elinka27
25. feb 2008

no mozno je to len vidina blizkej buducnosti 😉 maly dnes tak ako obvykle prave sa zobudil a usmieva sa na mna, bo bol straaaasne unaveny tak zaspal v kociku az na 20min! 😠 😀

mexx
25. feb 2008

Tym ti chcel naznacit, ze mas dvadsat minut na to, aby si si oddychla, a potom ta da do laty... 😀

elinka27
25. feb 2008

no on si so mnou robi co chce, rezim absolutne ziadny sa pri nom neda,ale pockaj ked zacne chapat do laty ho dam ja a nie on mna 😉

mexx
25. feb 2008

No vzhladom k tomu, ze je to jedinec muzskeho pohlavia, otazne je, ci vobec bude chapat. 😀 Jedine, ze by sa "pomamil". Potom mu to nandej... 🙂

elinka27
25. feb 2008

no nic idem ja lebo uz to nieje len to jeho spokoje agrrr,ale uz ma nervy bo chce na ruky a uz zacina robit waaw a podobne ked sa jeduje 😀

elinka27
25. feb 2008

kuk 🙂

elinka27
26. feb 2008

halo Sered, co ste zmizli z povrchu zemskeho? 🙂

evus
27. feb 2008

jeeeeeee,mexx,zas nova fotka 😉

cau eli,vcera sme boli von,ale mala dlho spala tak sme vysli az po tretej...

mexx
27. feb 2008

Achojte, no to sa len s islamskymi mamickami hrame na medzinarodny den vymeny fotiek, ze jo... 😀 😀 😀
Ako sa mavate? Vcera som bola vonku s kamoskami a jedna z nich caka babatko koncom aprila, tak sme pocuvali mudrosti pani Nadaskej a ucili sme sa dychat a podobne, tak som plna mudrosti teraz... 😀

evus
27. feb 2008

mexx,mas perfektnu predpripravu pre svoje tehu 😉

mexx
27. feb 2008

No ved aj ja som uz nad tym rozmyslala, ze kym budem mat vlastne, tak budem teoreticky pripravena uplne na vsetko. Akurat ma potom prax uz len poriadne prefacka... 😀

evus
27. feb 2008

neva,do toho sa uz nejako dostanes

mexx
27. feb 2008

No ved to dufam, aby som tie svoje deti potom nejak nedokalicila... 😀

No a ako bolo na Orave?

rainbow
27. feb 2008

čaute seredanky,
ja bývam v trnave, ale chodím k našim do serede, no a chcela som to využiť, že maminka povaruje malého a ja pojdem niekde zhadzovať kilá, len akosi som nič v seredi nenašla, kde by sa dalo zacvičiť, na klut.dome žiadny oznam...
tak poradte, nieviete kde , kedy sa cvičí...
díky

elinka27
27. feb 2008

rainbow, cvici sa v seredi, kazdu sobotu o 17.30 je aquaaerobic na plavarni a je to super, ja by som chcela toez istr,len samej sa mi nechce, mozeme spolu ak chces. 🙂
a potom este kazdy utorok a stvrtok sa cvici tu v seredi ako je trhovisko tam je sportova hala, bodyfroming a pondelok a piatok nizky aerobic.

elinka27
27. feb 2008

idem von s malym medzi 13.00 az 13.30 mexx, evus, lunika ste tu?pridajte sa nechce sa mi samej

rainbow
27. feb 2008

elinka, no ty bolo super,ja tiež chcem ist na ten aquaaerobic, tak sa možeme dohodnúť...plavaren mám hned za činžiakom, chodím plávať raz do týždna
a ty chodíš cvičiť? ja by som išla.. musim ešte zostiť o kolkej
díky

elinka27
27. feb 2008

ja by som chcela zacat a hladam partacku, mne by muz povaroval.A tiez ma laka ten aqua aerobic, kedysi som ho cvicila a je to super.
Co sa tyka cvicenia cez tyzden, tak to mozem zistit, lebo bratrancova zena tam predcvicuje.
No ako pozeram nikde nikdo, tak asi pojdem vion sama.

mexx
27. feb 2008

Jaaaj, Eli, by som s tebou tak rada sla... 🙂 Ale musim cakat draheho, pojdeme mu pozriet ten oblek do Nitry, nech je z neho krasny zenich... 🙂 Tak nabuduce...
Ten aquaaerobic ma celkom zaujal (ale hned mam zas komplexy, ze by som sa mala pred niekym vyzliekat do plaviek)... 😅 😔

rainbow
27. feb 2008

mexx aj ja mám komplexy, ale v sobotu je to tam vyhradené len pre ženy 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre