Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mexx
19. nov 2008

Siss, a coze sa tak vadite? 😕 Nahodou sa tu nebyva az tak zle, dalo by sa zvyknut... Hoci je pravda, ze ked a priori nechces, tak sa zvyka horsie... 😅

sisstin
19. nov 2008

mexx:furt kvůli každý kravině, já jsem nespala už půl roku...Tygr strašně špatně spí..a pak jsem úplně vyřízená....navíc já jsem fakt zvyklá na větší město..obchodáky, fitka, dětský kavárny...prostě to mě baví 😕 a v Seredi je kulový..a do BA se nedostanu...tady mi taky hlídaj rodiče, tak můžu odpoledne jít cvičit..o víkendu jít někam večer ven..co v Seredi? Bych tam byla neustále sama ...jen sTygrem..a to by mi asi hrablo 🙄

mexx
19. nov 2008

No, tak to je pravda, ze ty si taky mestsky typ, a zas az take namakane mesto nie sme, ze jo... 😅
A Laco nechce byvat trebars v Bratislave alebo kde, este stale je proti tomu? 😕

sisstin
19. nov 2008

mexx: no hlavně ja už nechci, neumim si představit, odstěhovat se od rodiny a od kamošů..fakt se mi už nechce 😒 když jsem byla ještě strašně zamilovana, tak bych za nim šla až na kraj světa..ale postupně to pak člověk už vidí jinak ☹

mexx
19. nov 2008

No jo... 😔 Ono je to asi dost tazke, zit takto "na dialku"... 😨

sisstin
19. nov 2008

to je prdel, jsem si přečetla celý téma..ještě jak jsem chodila do práce...a chtěla jsem se stěhovat 😅

mexx
20. nov 2008

Siss, ved zacni znova chodit do prace, mozno sa ti zachce znova stahovat. 😀 😉

sisstin
20. nov 2008

mexx: no od prázdnin letních budu muset 😉

mexx
20. nov 2008

Uz ides pak do prace? 😕 Co bude s Tygrom? 😕 Teda zo zvedavosti sa pytam, niezeby som chystala nejaky utok na karieristicku matku... 😀 😉

elinka27
20. nov 2008

mexx dakujeme za blahozelanie, maly inak uz chodi tak je to fakt prdel 😝 ani nemusim uz chodit na aerobik, doma mam body forming s posilovanim dohromady 😀

sisstin
21. nov 2008

mexx: bude hlídat máma odpoledne...a o víkendu...zas budu směnovat...všední dny na 4h...víkendy 16-tky..klasika 🤐 fakt se mi jako nechce...ale prachy jsou prachy že 😒

mexx
21. nov 2008

Siss, a co si to vlastne robila predtym? 😕 Bo ja si nepamatam... 😅

Eli, no to je super, takze je sikovnickek Jakubko, a touto cestou sa k tebe asi objednavam na nejaky ten bodyforming, bo by sa mi zislo dat dole tak pol cloveka. 😉

elinka27
21. nov 2008

mexx,ja chodievam cvicit 2x tyzdenne tu v Serede , sak sa ku mne pridaj kde je problem? 😉

mexx
21. nov 2008

Ze som leniva. 😀

Ale nie... Akurat by to muselo byt nieco, co ma bavi, lebo by som inac zdochla... A kam chodis a naco? 😕

elinka27
21. nov 2008

ja chodim prave na ten body forming, tam sa cvici pol hodka nizky aerobik a potom sa posiluje,chodim v Seredi ale nebudem presne pisat kam,aby som nahodou nerobila reklamu

mexx
22. nov 2008

Jaaaj... 🙂 A je to zaujimave, bavi ta to? 😕 Potrebujem najst nieco fajn... 😉

sisstin
23. nov 2008

mexx: bodyform je půlená hodiny..v první je lehčí aerobní část..v druhý fázi posiluješ problematické partie 😉 já mám radši p-class..kde je hodně rychlý aerobic..a pak posilování..a nejradši mám stepy...kde jedeš na nejvyšší obrátky 😝

elinka27
23. nov 2008

mexx, baví ma to, bi si potrebujem trochu vyformovat postavicku,ale chodim aj na step ten ma bavi viac,len ja chodim pre pokrocile tam by si za nami asi este nestihala,som sa rozhodla,ze si obnovim atest a zacnem precvicovat aj ja. 😉

mexx
23. nov 2008

Ked ja si nie som ista, ci by ma akykolvek aerobic bavil, mozno este tak aqua... 😅 Som skor zvazovala nejaku kalanetiku, pripadne jogu, hoci ta je zas na mna asi tiez trochu moc... 😨 Osobne mam najradsej plavanie, to si dokazem zabezpecit aj sama, sice nie pravidelne, ale aspon obcas, to chodime na plavaren do Sale, tam je to celkom fajn. A by som chodila na fitlopty, to sa mi pacilo, ale ani neviem, ci tu vobec teraz v Seredi nieco take funguje... 😕

Eli, takze ty si normalne cvicitelka? Hmhmhm... 😉

sisstin
25. nov 2008

čus, roste nám první ZUB 😝

elinka27
25. nov 2008

mexx je to aj cvičenie na fit loptách 😉 a už som dlho neprecvičovala, to už bolo dááááávno.
a inak zrušila som fotoalbumy,a tento čo mám tam nechám ešte pár dní a asi ho tiež ruším,tak ak chcete si mrknite kto ste nevideli fofo s narodenín,a potom to mažem

siss, blahoželám

sisstin
26. nov 2008

eli:proč to chceš smazat? 😲

elinka27
29. nov 2008

siss,keby som to napísala takto do éteru prečo,tak ma admini bloku že používam vulgarizmy 😀 veď ty si tiež raz bola v podobnej sitácii,tak pochopíš.

mexx
2. dec 2008

Hey zeeeny...no cooo jeee? 😕

piginka
2. dec 2008

ahojte baby 🙂 prepáčte,že sa prikmotrujem,ja som tiež zo Serede 😎,rada by som sa pridala ak môžem.. 😉

mexx
3. dec 2008

Pigi, no pridaj sa, a hlavne vela pis, nech je tu zivo. 🙂 😉

piginka
3. dec 2008

ďakujem,mexx,ale ako začať,keď vy už máte témy porozbiehane ☹ Tak ja som po predlženej rodičovskej dovolenke malý ma 4 roky a ja aktívne zháňam prácu,ale Sereď bohviečo neponúka 😝 myslím,že v dnešnej dobe to majú maminy ťažké,ktoré sa chcú aj maximálne venovať dieťaťu a popritom si robiť pracovnú kariéru 😠 keď nemáš stále miesto,kde sa môžeš vrátiť po materskej,tak je to dosť ťažke,ja som zatiaľ chodila,pred týždňom som končila iba na brigády cez agentúru,bola to síce dobrá pracovná doba po 16-tej,ale len krátkodobá,ale nejako som sa rozpísala.. 🙂 veď ma uvedte do obrazu o čom to tu.. 😕

mexx
3. dec 2008

Pigi, to je uplne jedno, bavit sa mozes o hocicom, lebo ked babule chodia do tejto temy malo, aj tak to vzdy skonci pri beznostiach o tom, ako sa mame, co nove, ako rychlo komu rastu deti, a tak...ziadna zavazna tema, ktoru by si narusila... 😉

S pracou v Seredi viem tiez svoje, a to ani nie som po materskej... 😔

johnie
3. dec 2008

čaute ..
ale elinka... čo to vidím snž...tak držíme palčeky.
nám včera malú očkovali a dnes brali krv, lebo málo priberá a ešte ako čerešnička na torte jej podstrihovali tú blanku pod jazykom... ☹

mexx
3. dec 2008

Hiii, Eli, no pozri, a ja som si to ani nevsimla... 😅 Takze chcete surodenca pre prcka? 😵

Johnie, au au, ved to musi boliet aj dospelaka, nieto este bejby... 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre