Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

mexx
30. apr 2010

Zas ma prsat? Na nerf... 🙄 No uvidim, ze jak to bude vyzerat buduci tyzden teda, zatial nemam potuchu, co budeme robit. Odvcera nas kvari nejaka crevna viroza, teda mna nie, maleho. 😅 Dufam, ze mu to prejde a bude fit...

mexx
15. máj 2010

Baby, idete niektora na burzu do MMC v utorok doobeda? 😕 Ja chcem ist a samej mi je otupno... 😅

elinka27
16. máj 2010

mexx chcela som ist,ale skor predat veci po malom potrebujem,ako nieco kupit,aj som tam bola informovat sa ze co a ako,ale bohuzial prave tie dva dni som prec.Ake cislo ma maly?Mam veci na predaj tak sa mozeme dohodnut

mexx
16. máj 2010

Ja sa v tych cislach furt nevyznam, vacsinou kupujem velkosti oznacene po mesiacoch. 😅 Teraz nosi prevazne na 9-12 mesiacov, ale zalezi od toho, co to je konkretne, lebo niektore veci su mu dobre aj tie malinke stale. 😝
Ja by som chcela popozerat hlavne nejake handry na mrnuskov, o chvilu nam pribudne dalsi drobecek z domova, tak chcem vyuzit taketo lacnejsie moznosti, lebo kupovat vsetko nove nijako nevychadza z domovackych prispevkov... 😔

lunika
23. máj 2010

ahoj eli mi sa už niekedy aj stretneme alebo až na tom dôchodku xixi

elinka27
23. máj 2010

no neviem veru,ale ja mam tie veci uz tak dlho pre teba nachystane 😀

elinka27
26. júl 2010

lunika,takze dalsi chlapcek? 🙂

lunika
28. júl 2010

tak tak další chlap čo už musím sa zmieriť

mexx
29. júl 2010

Caute mice, zijete? Som sa sem dostala po dlhej dobe, hadam uz coskoro budem mat normalnejsi pristup na net... 😅
Eli, som ta minule videla z balkona, ste na parkovisku pod nami akurat nasadali do auta, boli ste na zmrzku. Krasne brusenko uz mas... 😉

bocianka
30. júl 2010

@mexx ahoj mexx, jee ty sa staras o deticky z domova? zo Seredskeho? prosim ta, od ktoreho poskytovatela mate zriadeny internet? pretoze my mame zatial len mobilny a hladame nieco schopne. dakujeem 🙂

mexx
3. aug 2010

Ahoj Boci, jo, ja sa staram o deticky z domova. 😉 😵
Net mame od T-Comu, ale este stale ho nemame zapojeny, lebo v baraku je nejaky problem s kablom. Predtym sme ho mali dva roky a boli sme spokojni, tak snad budeme aj nadalej. 🙂

elinka27
17. aug 2010

booooze tu to tusim pomrelo 😠

mexx
17. aug 2010

Ja furt zijem a kukam sem tristo raz za den, ale sak ked nikde nikoho... 😅

elinka27
17. aug 2010

no ved ze vsetci sem kukaju ale nikto nepise 🙂

mexx
17. aug 2010

Tak rychlo seccia pisat. 😎 😀
Eli, na jako si uzivas posledne dni tehu? 🙂 Jakubko sa tesi?

elinka27
18. aug 2010

@mexx "uzivam" si to veru,kazdy den dufam,ze uz to bude a stale nic,Kubko sa tesi cim je blizsie termin porodu tym je on zivsi a ja nestiham za nim a este sa mi aj smeje stupel jeden ked za nim beham a vidi ze ho nedobehnem 😀

mexx
27. aug 2010

Eli, uuuuuuuuz? 😕 Podla FB asi uuuuuuuuz! 😀 😉

elinka27
28. aug 2010

@mexx ako ze uz?skor konecne 😀

mexx
28. aug 2010

Jak konecne, sak si hovorila, ze mas termin 30-teho, to je az v pondelok. 😀
No a ako? Aka je princezna? Predpokladam, ze uplne princeznovska... 🙂

elinka27
28. aug 2010

@mexx ano,ale narodila sa len o 6 dni skor,tak to je v pohode.Je nadherna a dobra, tak dufam,ze jej to zatial vydrzi,ked bude viac casu a energie tak pridam fotky lebo este len dnes nas pustili domov 😎

mexx
28. aug 2010

Tak si to uzivajte, a zelam rychle zladenie. 😉 Dufam, ze sa niekedy v dohladnej dobe vyberieme kocikovat... 🙂

shaharazad
3. sep 2010

ahoj maminy 🙂 ... chcem vas zavolat na plavanie tehuliek do Trnavy..je tam uplne super..ja prave končim 2 mesačny kurz...je to v Kvapke, tam kde plavaju babatka...voda je slana, takze nehrozia ziadne infekcie...okrem plavania , cvičenia sa s nami chodi porozpravat i dula , ktora nam robi predporodnu pripravu...velmi sa mi tam pači , chcela som sa s vami podelit 🙂 a povedat,ze take niečo super existuje 🙂konečne aj na Slovensku ..ak je tu niektora z vas, čo sa tam stretavame, ozvite sa 🙂

eviitka
13. okt 2010

ahojte,som najnovsia tehulka zo Serede, nie je tu knito okrem mna???? Sharazad dakujem za kurz,urcite ho o rok vyuzijem..

elinka27
13. okt 2010

@eviitka no uz sem moc bab nechodi 🙂 ale sem tam nakukneme

eviitka
13. okt 2010

a tehotnych v Seredi niet? zeby som ostala sama opustena? kde mi odporucate rodit mimochodom,nie som rodena seredanka..

mexx
13. okt 2010

Ja by som sem aj chodila, ale sak ked je tu tak mrtvo. Inac som tu kazdy den, len vas nikde... 😅

elinka27
13. okt 2010

@mexx dame to stretko?vratim ti uz aj tu satku,mam uz svoju 🙂

elinka27
13. okt 2010

@eviitka ja preferujem Trnavu pred Galantou

mexx
14. okt 2010

Eli, no cak mozme. 😉 Uz ti dosiel aj ten babyvak? 😕 To nemam a rada by som vyskusala, ze nakolko je to pohodlne. V pondelok si idem zobrat malu, tak potom volaktory den by sme sa mohli zrazit niekde... 🙂

eviitka
14. okt 2010

@elinka27 preco TT?ja som nepocula dobre veci o Tt,zato na GA nepovedal nikto nic zle,hlavne sestricky su tam super..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre