Mamičky zo Serede

kala
21. aug 2006

a je tu aj niekto zo serede lebo ma už nebaví samu chodiť von ☹

sisstin
27. jún 2007

eli: 498 Kč...tuším 10litrový 😉

elinka27
27. jún 2007

no a je taky hrubsi?lebo co som ja videla boli take akoby malo vypchate take makke,inak tu stoja okolo 600sk

elinka27
27. jún 2007

no presne taky chcem,len u nas su troska drahsie,ja si zacnem kupovat ked uz budem aspon v 5-tom mesiaci postupne, zatial to nechcem prehanat mam este cas 🙂

elinka27
27. jún 2007

ozaj ako si dotala do albumu to mimino co sa tam hybe.ja som nasla tu stranku,ale neviem ako to tam dostat

sisstin
27. jún 2007

eli: zadej tam termín porodu..a pak si ten html kod zkopíruj do alba 😉

elinka27
27. jún 2007

no ale kam si ho mam skopirovat,normalne akoby som chcela pridat fotku?

sisstin
27. jún 2007

eli: já to mám v tom pokecu v albu 😉

elinka27
27. jún 2007

jeeeej,uz to mam aj ja,ale aj tak som z toho jelen,lebo podla toho mam 14tt podla konika uz 15tt

sisstin
27. jún 2007

koník počítá 14+1 už jako 15tt..jinak u doktora je to stále 14tt..máš to tam dobře 😉

elinka27
27. jún 2007

no ja mam aj v knizke 15tt,ale uvidime na najblizsiu poradnu idem az 17.7.,tak snad mi uz urobi aj sono,lebo naposledy som mimi videla v 9tt 😖 a sa mi zda,ze nejak pomaly mi rastie brusko 😀

sisstin
27. jún 2007

eli: jdu ležet...vstávám v pět 🙄 tak dobrou 😵

elinka27
27. jún 2007

oki,aj ja uz idem,chcem sa este rozvalit pred telku,pa

lunika
27. jún 2007

babenky ste tuuuuuuuuuuuuuuu

evus
27. jún 2007

ja som tu

lunika
27. jún 2007

je ahoj evka ja ti tak moc závidím že možeš už písat od 20:00 ja sa dostanem k PC až teraz on mi nechce skôr zaspat

evus
27. jún 2007

Ahoj Monci,neboj,ono sa to casom upravi,moja bola taka ista...Uz som sa aj elinky pytala,ale nevedela mi povedat,ci je v seredi nejaka dobra predajan na elektrospotrebice-chladnicky,pracky....Neveis o niecom?

lunika
27. jún 2007

no čitala som si to ano je v akoje jednota tam hore je elektro dokonca to vlastní aj moj kamarát majú tam na výber ale nie až tak noc ako v Nay a ceny su tam skoro rovnaké on patrý pod spoločnost EURONICSS neviem či to poznáš ale dá sa aj ti to bezplatne dovezie domov

evus
27. jún 2007

no parada,pojdeme tam v piatok mrknut,ked nie odbehneme do trnavy do nay,ved to nie je daleko,co mate nove?

lunika
27. jún 2007

ale nič všetko po starom ale chcem sa ta niečo spýtat ty si chodila s malou na nožičky že? a nevieš kolko krát ste tam boli? pretože mi máme íst 3-tí krát a doktor mi povedal že tretí krát sa musí platit nevieš otom niečo?

evus
27. jún 2007

cozeeeeeeeeee?za co platit?ja som bola len dva krat....

lunika
27. jún 2007

no proste mi povedal že poistovna prepláca len dva krát a ostatné si máme platit sami ale také vyšetrenie vraj stojí 3000sk a on mi povedal že je ochotní nám to spraviť za 200sk takže stoho mi vyplíva že si chce zarobiť aj táký lekári sú tu dolu takže si musíš dávať na ne pozor už som písala email do všeobecnéj poistovne či je to tak takže teraz čakám na odpoved no neviem .

evus
27. jún 2007

dobre si urobila,ze si im tam napisala,male deti maju preplatene vsetky vysetrenia od lekarov,podla mna lekar chce len zarobit

lunika
27. jún 2007

asi ano myslí si že mladá mamička sa do toho moc nevizná tak si zarobímne sa od začiatku zdal divný

evus
27. jún 2007

uvidis,co ti napisu z poistovne...a keby ze sa to neplati,tak by som sla za detskou a povedala jej o tom,alebo to povedala rovno do oci tomu lekarovi

lunika
27. jún 2007

ved ja už si ústa otvorím a ty čo ako pokračujete zo stahovaním?

evus
27. jún 2007

no v piatok doobeda dovezieme prvu varku veci,majitelia sa stahuju v sobotu a manzel tam pride byvat od pondelka.My prideme za nim v piatok a uz ostaneme.Strasne sa tesim,tu nemam ziadnu kamaratku.

lunika
27. jún 2007

ja sa stááááááááááááášne tešííííím už sa neviem dočkat
a budeme chodit na kupko máš vodičák?

evus
27. jún 2007

jasne ze budeme,mala vodu miluje?kde je najblizsie kupko?Vodicak mama ty?

lunika
27. jún 2007

ja ešte nemám ale chcem si spravit ale auto mám stále pod barákom manžel na nom ani nechodí takže na kupko bude len naše a budeme s ty elinka a ja chodit a najbližšie kupko je tu kúsok asi 15 km

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre